پناهگاه های حیوانات بسته در سراسر L. A. شهرستان در میان شیوع کروناویروس

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس’ شش شهرستان اجرا پناهگاه های حیوانات بر روی عموم بسته شده برای بقیه ماه با توجه به کروناویروس همراه با تمام L. A. شهرستان پناهگاه است.

“در تراز با شهر لس آنجلس فعال سازی اضطراری عملیات مربوط به COVID-19 موثر بلافاصله تمام شش لس آنجلس خدمات حیوانات (LAAS) و مراکز اداری خواهد بود بسته به عموم از طریق 31 مارس سال 2020 مگر اینکه زودتر لغو یا تمدید بیشتر” کارکنان اعلام کرد دوشنبه شب. “مطمئن باشید که ما کارکنان موجود برای تغذیه و ارائه غنی سازی برای حیوانات در مراقبت از ما. ما کنترل حیوانات افسران را برای پاسخ به تماس های اضطراری مانند سگ خطرناک, حیوانات, ظلم و انسانی می نامد.”

در این بسته:

  • کسانی که مایل به اتخاذ می توانید ببینید LAanimalServices.com. اگر شما پیدا کردن یک حیوان است که شما علاقه مند, تماس 888-452-7381. پس از عملیات رزومه شما خواهد بود قادر به در آمده و دیدار با حیوان خانگی جدید خود را و تصمیم نهایی اتخاذ می شود.
  • هر کسی با توجه به تسلیم شدن حیوانات خانگی باید با تاخیر انجام این کار در صورتی امکان پذیر است. اگر این امکان پذیر نیست و شما زندگی می کنند در شهر لس آنجلس و یا بورلی هیلز, لطفا تماس با نزدیکترین مرکز خدمات حیوانات برای اطلاعات. ما قادر به قبول جامعه/وحشی گربه ها و بچه گربه ها در این زمان.
  • اگر شما پیدا کردن یک سگ یا گربه است که شما می توانید برای مراقبت در خانه شما, لطفا از این لینک به بررسی پناهگاه در خانه دستورالعمل (www.laanimalservices.com/found-pet/) و ببینید که چگونه شما می تواند کمک کند.
  • مجوز می تواند تمدید آنلاین در www.laanimalservices.com/laws-policies/animal-licenses/).
  • — عقیم/خنثی کوپن ادامه به صورت آنلاین در دسترس در www.laanimalservices.com/general-information/spay-neuter/.
  • لس آنجلس نیز بسته تمام آن پناهگاه های حیوانات است و دست زدن به فرزندخواندگی تنها با وقت قبلی.

پس از شهر و شهرستان اقدامات جامعه برای پیشگیری از ظلم به حیوانات لس آنجلس اعلام کرد که آن سه محلی تصویب مراکز به روی عموم بسته شده بلافاصله.

“(ما) اجرا از راه دور کار برای کارکنان هستند که می توانند در حالی که مراقبت از حیوانات بخشندگان به ادامه کار در پناهگاه” مقامات گفت. “همه کارکنان از جمله ساعتی که قادر به کار از خانه خود را دریافت خواهد شد به طور منظم برنامه ریزی شده پرداخت در طول این عمومی اولیه بسته شدن. در پایان دوره وضعیت خواهد برد و کسانی که به خانه فرستاد در ابتدا ممکن است به نام برای تسکین. همه داوطلبان خواسته شده است به خودداری از آمدن به پناهگاه تا اطلاع ثانوی.”

“ما نیاز به یک خوب و سالم کارکنان به ارائه مواد غذایی و مراقبت های دامپزشکی و غنی سازی برای ما پناهگاه حیوانات در طول بحران به ادامه ما طیف کاملی از برنامه ها زمانی که ما از طریق آن” rhegan s جمهور مادلین برنشتاین گفت.

این تعطیلی اعمال شده و امکانات:

  • rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و آموزش و پرورش, مرکز 7700 شرق بهار خیابان ساحل طولانی
  • rhegan s Pet Adoption Center, 5026, W, Jefferson, بلوار لس آنجلس
  • rhegan s جنوبی خلیج تصویب حیوان خانگی مرکز 12910 Yukon Ave. Hawthorne

همچنین شهرستان قرچک گفت: دوشنبه شب که این دستور بسته شدن تمام ساختمان های عمومی در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 ویروس, معنی Burbank, پناهگاه حیوانات بسته خواهد شد برای عموم تا 6 آوریل سال 2020 است.

“در طول این بسته ما درخواست عمومی لطفا خودداری از کنار رفتن متعلق به حیوانات خانگی” شهر در بیانیه ای گفت. “در این صورت شما دیگر قادر به مراقبت از حیوانات خود را, ما نشان می دهد برای اولین بار رسیدن به دوستان و خانواده برای جایگزین قرار دادن. لطفا در نظر گرفتن حیوان خانگی دیگر قرار دادن منابع مانند Rehome (www.rehome.adoptapet.com) برنامه ای که اجازه می دهد تا شما را به جای حیوان خانگی خود را از خانه خود را به طور مستقیم به یکی دیگر.”

کسانی که در پیدا کردن یک ولگرد حیوانات در حال خواسته به تماس پناهگاه به ترتیب برای وانت. استفاده از www.petharbor.com به گزارش از دست داد و/یا حیوانات و یا مشاهده حیوانات در حال حاضر در Burbank پناهگاه. حیوان خانگی صدور مجوز و خدمات حیوانات درخواست آنلاین در دسترس هستند در www.burbankanimalshelter.org.

حیات وحش اطلاعات نیز موجود است در Burbank پناهگاه وب سایت. ساکنان که مجروح یا جوان حیات وحش باید تماس پناهگاه برای صحبت با کارکنان. این Burbank, پناهگاه حیوانات را می توان در 818-238-3340. برای بعد از ساعات حیوانات مربوط به شرایط اضطراری فقط لطفا تماس بگیرید Burbank اداره پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>