عبور از حیوانات می شود واقعی

The Monterey Bay Aquarium has been teaching marine biology by playing Animal Crossing on their Twitch channel.

آکواریوم خلیج مانتری تیم رسانه های اجتماعی شده است آموزش زیست شناسی دریایی با بازی عبور از حیوانات در حرکت یا کشش ناگهانی کانال. نینتندو

به لس آنجلس تایمز منتشر شده از ویژگی های بزرگ بیش از آخر هفته در مورد چگونه Animal Crossing: New Horizonsنینتندو را wildly محبوب (و زیبا) اجتماعی بازی شبیه سازی شده “تبدیل به نوعی از تسلط فرهنگی و محک معمولا محفوظ جدید Marvel فیلم و یا فصل گذشته از بازی تاج و تخت.” تقریبا دو نهم حق رای دادن نسخه جدید بود و انتظار می رود فروش خوبی را هنگامی که آن را کاهش یافته است در مارس 20, اما فروش اولیه و پی در پی الگوهای رفتاری نشان می دهد بازی پیدا کرده است گسترده تر جای پا در جهانی خود انزوا. حتی به عنوان بازی افق های جدیداحساس می کند به طور تصادفی عمیق. همه ما در آستانه یک افق های جدید در این مه آلود واسطه دوره بسیاری از, بسیاری از ما در حال بازی Animal Crossing.

وجود تحولات فرهنگي در اطراف عبور از حیوانات بود که من با توجه به بیش از آخر هفته. یکی با چین و از سوی دیگر با یک آکواریوم.

Pro-democracy activists in Hong Kong protest Carrie Lam, the Chief Executive of Hong Kong, in Animal Crossing.

معترضان در هنگ کنگ در اعتراض کری لام رئیس اجرایی هنگ کنگ در عبور از حیوانات. نینتندو

اولین چینی توسعه است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

چین کشیده Animal Crossing: New Horizons خود را “خاکستری” در بازار. در حالی که بازی است رسما اجازه داده شده در چین این گزارش به محبوبیت گسترده در کشور است.

آن را به طور کامل روشن نیست چه چیزی باعث این بازی برداشته شود اما بسیاری از خواندن این حرکت به عنوان یک پاسخ به ویروسی تظاهرات برگزار درون بازی توسط معترضان در هنگ کنگ است. تظاهرات بسیار خنده دار:

با هنگ کنگ تحت مستند معترضان شروع به گرفتن پیام خود را به عبور از حیوانات‘s دنیای دیجیتال در اوایل ماه آوریل. “من فکر می کنم آن است که یک راه برای هنگ Kongers برای کاهش استرس و ابراز خشم ما در دولت” عضو استودیو Incendo که برای اولین بار است که تصویری از معترضان پنبه حلاجی شده رئیس اجرایی هنگ کنگ گفت: سیمی. “ما فکر کردیم که این ویدئو را خنده مردم.”

در تامر, اخبار, چیزی است که من پیدا کرده ام به همان اندازه جذاب است, Monterey Bay Aquarium را به تصویب این بازی. آکواریوم را در کانال Twitch را آغاز کرده است streaming live تور از این بازی حیات وحش با استفاده از بازی های انبوه “Critterpedia” برای آموزش زندگی واقعی زیست شناسی دریایی ، جریان شگفت آور, سالم و بی خطر و من صرف بخش زیادی از من آخر هفته تماشای آنها را به یادگیری در مورد رنگ یادبود این رژیم های غذایی از شیر دریایی و چگونه ما باید بیشتر بخورید lionfish. (این یک افسانه است که شما نمی توانید خوردن lionfish. آنها سمی نیست و سمی—تمایز یاد گرفتم در مورد طول این حرکت یا کشش ناگهانی جریان است.)

امروز با شروع در حدود پنج دقیقه پیش آکواریوم تیم رسانه های اجتماعی است در آوردن مهمان به تعاملی درس در مورد فسیل. سازمان دیده بان آن را در اینجا:
سازمان دیده بان ویدئو زنده از MontereyAq در www.twitch.tvThese طرفدار دموکراسی تظاهرات و آکواریوم تورهای پیوستن به یک لیست در حال رشد از موارد که در آن دنیای واقعی بدل شوند به جهان دیجیتال. به عنوان 2020 پیشرفت آن خواهید بود برای دیدن آنچه که دقیقا این است که در این افق های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de