مورگان مایو در نیویورک در ماه دسامبر در بازدید از یک دختر که زندگی در نیوجرسی و در مناظر و صداها را از کریسمس. وجود جمعیت در میدان تایمز و پارک مرکزی, تعطیلات, چراغ, موسیقی و درخت در مرکز راکفلر.

وجود دارد هیچ اگاهی از هر کسی از آنچه آمده بود هیچ ایده که مایو خواهد بازگشت تقریبا چهار ماه بعد به چیزی که به نظر می رسید قسمت مساوی فیلم فاجعه و میدان جنگ تریاژ.

“فقط دیدن بیماران وجود دارد و خانواده خود را نمی توانید آنها را ببینید و آنها die alone — که سخت ترین چیز برای من” مایو گفت. “آنها می ترسم و آنها می میرند به تنهایی.”

مایو است که از یک وست تگزاس A&M دانشگاه ، پدر و مادر او ران و Kristi فارغ التحصیلان هستند. یک برادر با حضور WT. مورگان فارغ التحصیل از WT دانشکده پرستاری در سال 2011.

او یکی از به عنوان بسیاری از هشت پرستاران با WT درجه در خط مقدم در نیویورک, ground zero برای COVID-19 بیماری همه گیر. دولت بیش از 300,000 تایید موارد نزدیک به 30 درصد از موارد در کشور; بیش از 18,000 مرگ و میر نسبت داده شده به این ویروس وجود دارد. شهر نیویورک به تنهایی بیش از 172,000 موارد مثبت.

“هیچ راهی وجود دارد شما می توانید آماده برای برخی از این چیزها” مایو گفت: “و هنگامی که شما دریافت می کنید در اینجا شما فقط باید به آمار زمین در حال اجرا است.”

مایو یک ناباروری در دنور. چرا که او کار می کند در روش انتخابی او ساعت قطع شد و در طول اقامت در خانه سفارش دهید.

یک دوست او قبلا با رسیده به او و او را تشویق به اعمال می شود به عنوان موقت در نیویورک است. موقت پرستاران یا اضافه کردن به نیروی کار و یا جایگزینی برخی از پرستاران بود که قرارداد این بیماری است.

ایده استفاده از برخی از غیر منتظره وقت آزاد برای کمک به در خط مقدم شیفته مایو. او به نام برخی از دوستان به افکار خود را. پدر و مادر او را به نعمت های خود را.

مایو اعمال کردم یک تماس را به روز بعد که او پذیرفته شد و در آوریل 11, او در یک هواپیما. مایو شروع به کار در روز بعد از عید پاک و آن را به یک تاری پس از. این قطعا نبود ناباروری مراقبت.

“وجود اضطراب منجر به این دلیل من از شنیدن داستان های مختلف اما من هم با گرفتن دعا و حمایت,” او گفت:. “در اینجا یک دوست بود قادر به کار کردن یک زن و شوهر از روز قبل از من و نوع اجازه دهید من می دانم چه به انتظار.

“من استفاده می شود به این نوع از پرستاری است. اما این نوع مانند دوچرخه سواری است. شما با استفاده از مهارت های پرستاری شما آموخته بودند و در حفظ و رکاب زدن.”

مایو اختصاص داده بود به هارلم مرکز بیمارستان یک بیمارستان به خصوص غرق در کاهش درآمد بخش نیویورک. وجود دارد بسیاری از موارد وجود دارد که 12 طبقه که قبلا خالی بود باز برای COVID-19 بيمار چند روز قبل از مایو وارد شده است.

وجود دارد چند نفر در اتاق. وجود بیماران در راهروها. وجود دارد به اندازه کافی پزشکی, ماشین آلات و اکثر بيماران به طور انحصاری در کل پرستار مراقبت.

“بیمارستان آماده نیست,” مایو گفت: “اما چه کسی می تواند آماده شدن برای 250 بیشتر بیماران از یک بیمارستان می تواند اداره کند ؟ ما سعی کنید به کار با آنچه که ما داشته باشد. اغلب ما نمی باید درست (personal protective equipment) و یا به اندازه کافی. من همیشه به حال به اندازه کافی PPE, اما این همیشه مورد نیست. آن را فقط اصول اولیه برای نگه داشتن بیماران زنده است.”

در دشوار روز پس از عید پاک, کمی وجود دارد, فرار از روحی و جسمی تلفات. دو هفته پس از ورود به آن هنوز هم یک روز خوب اگر یک بیمار مرگ نیست در یک شیفت. سریع و ناگهانی حمله COVID-19 چیزی است که باعث می شود این ویروس خیلی متفاوت است.

“آنها می توانند به نوبه خود واقعا به سرعت” مایو گفت. “یک بیمار می تواند راه رفتن و صحبت کردن اکسیژن و چند ساعت بعد آنها بی توجه و گذشت.”

مایو بخشی از یک گروه موقت پرستاران که پذیرفته شده اند در سراسر کشور است. آنها حمل و نقل به جلو و عقب از طریق ون از هتل خود را به بیمارستان هارلم. مایو و دیگر پرستاران می رسند اطراف 6:30 صبح و محل کار 4 ساعت با یک 30 دقیقه استراحت. این شش روز و یک روز خاموش است.

“در زمانی که شما به اتاق خود, دوش گرفتن چیزی برای خوردن از آن زمان برای رفتن به رختخواب و شما تکرار آن بیش از همه دوباره,” او گفت:. “آن بوده است ذهنی و جسمی طاقت فرسا است. شما لازم نیست که زمان برای پردازش همه چیز است.”

در کشور همسایه لانگ آیلند صدها نفر از پرستاران را از آزمایش مثبت و دو فوت کرده اند.

“من پرسید اگر من می ترسم” مایو گفت: “و من شده اند می ترسم برای خودم شخصا. من احساس می کنم خدا محافظ دست و من هم فقط همین حالا باید به فکر می کنم در مورد آن.”

احساس است که برای نیویورک, برای ملت, برای مایو که بدترین حالت ممکن است. منحنی پهن است. اولین بیمار تحت مراقبت او مرخص شد مارس 25. پرستار به بیمار نسبت به بهبود است. زمانی که او برای اولین بار شروع به کار او تا به حال هشت به 12 بيمار تحت مراقبت او. در حال حاضر آن را سه تا چهار.

“اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای آن است که” او گفت:. “اما حتی با سه نفر اول من شکستن روز دیگر در حدود 3 بعد از ظهر هنوز هم دیوانه, اما قطعا بهتر است که یک برکت و رحمت است.”

این ستون منتشر شد در تگزاس (Texas) جهان-اخبار پس از اصل ظاهر می شود بر روی WT سایت.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de