فرشتگان ” Ty Buttrey کار خود را برای بهبود بازی های ویدئویی مهارت های MLB The Show مسابقه

Ty Buttrey را قرنطینه تبدیل شده است بسیار شلوغ می بینم.

از هفته گذشته Buttrey به تقسیم وقت خود را بین prepping برای بیس بال واقعی و مجازی بیس بال. Buttrey است فرشتگان ” از شرکت کنندگان در یک MLB The Show مسابقات سازمان لیگ اصلی بیس بال.

“همسر من نیست بیش از حد خوشحال با آن” Buttrey گفت: از طریق کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه. “من برخی از زمان به دور از ما Netflix را نشان می دهد اما من به تمرین این بازی است. آن را در ذهن من در حال حاضر.”

Buttrey از دست داده و سه نفر از چهار بازی او پخش شده که او را وادار به گرفتن برخی از کمک با اشاره پرنیان Ryan فروردین که فرشتگان فن. شناخته شده حاضر به عنوان McGunski 23 سال از فروردین تا بیش از 20 ، 000 پیروان خود را در Twitch کانال و بیش از 40 ، 000 مشترکین به کانال یوتیوب.

اگر چه Wilcox ضرب و شتم او را 18-0 در یک زمین باز یافته داد و بیداد, Buttrey گفت: او در حال بهبود است.

“این دیوانه چیزهایی که من آموخته شب گذشته” Buttrey گفت. “حتی اگر این نوع شوخی و آن را به یک بازی ویدیویی, من می خواهم به پیروزی در این.”

این بازیکن که برنده دوره از مسابقات را کسب 25.000 دلار کمک مالی در نام خود را به محلی دختران و پسران در جامعه خود را.

Buttrey گفت او شده است هزینه های خود را بعد از ظهر و شب تمرین در این بازی پس از کامل صبح از پرتاب و کار کردن در سالن ورزش به آماده هر زمان که بیس بال رزومه.

“اگر آن را شروع در یک ماه, من می خواهم به آماده می شود,” او گفت:. “من نمی خواهم به در آمدن و گرفتن صدمه دیده و یا از دست دادن کار من به کسی بود که کار کردن سخت است.”

Buttrey که زندگی در منطقه تمپا گفت: او شده است در یک روال تمرین به طور منظم در قرنطینه از حتی در حالت عادی offseason دلیل وجود ندارد هر یک از عادی حواس او را پرت مانند خانواده بازديد و یا سفر.

او فکر می کند او حتی ممکن است بهبود یافته است و بر اساس برخی از راه او مطبوع است.

“امروز من انداخت 20-زمین اغل گاو یا حشم,” Buttrey گفت. “من واقعا احساس راحتی با مکانیک. سال گذشته بود که چیزی است که من احساس نوع مغایر با در وسط سال است.”

مانند همه بازیکنان هر چند Buttrey هیچ ایده زمانی که او قادر خواهید بود برای قرار دادن تمام این ها برای استفاده در میدان بیس بال. ورزش همچنان نامعلوم خاموش شدن به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

اگر چه وجود داشته است, ایده های شناور برای گرفتن بازی ها به بازگشت شاید با بازی در خالی استادیوم ها در بهار آموزش پارک در آریزونا و فلوریدا Buttrey گفت که او شک و تردید از هر چیزی که قرنطینه بازیکنان بدون خانواده خود را.

“ما باید به انجام آنچه درست است اما ما برای حفظ خودمان و سالم ما رو به با خانواده های ما,” او گفت:. “این واقعا مهم است.”

Buttrey گفت که تا آنجا که به بازی در ژاپن یا تایوان اگر آن را امن تلقی و خانواده می تواند در پیوستن به بازیکنان است.

“من فکر می کنم که عالی خواهد بود,” او گفت:. “من دوست دارم برای رفتن به ژاپن است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im