فرشتگان به گزارش در آستانه دستیابی به outfielder Joc Pederson از داجرز در یک مبادله به صورت مازاد infielder لوئیس Rengifo.

معامله, گزارش اول توسط ESPN جف Passan و هنوز تایید نشده را به فرشتگان قدرت لادن خود از مایک ماهی قزل آلا, جاستین آپتون و Pederson. برایان گودوین را تبدیل به چهارمین outfielder با بالا چشم انداز جو Adell انتظار در بال.

داجرز منتقل Pederson فقط به عنوان آنها تکمیل گزارش معامله را در Mookie بتی و دیوید قیمت از بوستون در یک گروه سه تیمی معامله مربوط به مینه سوتا است.

Pederson, 27 ضربه .249 با 36 homers و .876 OPS در فصل گذشته. یک چپ دست خمیر Pederson تا یک سال سمت چپ قبل از رایگان آژانس. او قرار است به هر $9.5 میلیون دلار یا 7.75 میلیون در سال آخر خود را از داوری با شنیدن مجموعه برای مدتی این ماه است.

فرشتگان شده بود به احتمال زیاد به استفاده از گودوین به عنوان روزمره خود را درست fielder تا Adell آماده است. گودوین آمار .262 با 17 homers و .796 OPS در سال 2019.

Rengifo شد مصرفی هنگامی که فرشتگان امضا سوم baseman آنتونی رندن ترک David Fletcher, Tommy La Stella و Rengifo به رقابت برای زمان در پایه دوم. La Stella همچنین می تواند برخی از پایه اول.

Rengifo, 22, آمار .238 با .685 OPS در 108 بازی در rookie فصل است.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im