فرشتگان’ مایک ماهی قزل آلا, همسر در انتظار یک نوزاد پسر بچه در ماه اوت

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

تمپه Ariz. — از آن خواهد شد در تابستان مشغول به فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا است که با اضافه کردن عنوان پدر به نقش خود به عنوان یک رهبر تیم برای یک باشگاه است که حرکت به یک سوم مدیر در سه فصل.

ماهی قزل آلا اعلام کرد در رسانه های اجتماعی شنبه که همسرش جسیکا در انتظار یک پسر این اوت فرزند اول را برای زن و شوهر.

توییتر اعلام شد علامت تعجب-نقطه و سنگین شامل یک ویدیو از جسیکا تعجب آور مایک با اخبار شب قبل از روز شکرگزاری در یک جنسیتی نشان می دهد که نشان داد این زن و شوهر و فرزند یک پسر و یک تعداد از افراد نزدیک به این زوج یادگیری از تولد آینده.

“بچه ماهی قزل آلا با توجه اوت سال 2020!!” مایک ماهی قزل آلا نوشته شده در شنبه شب. “من حتی نمی دانم از کجا شروع به….از دیدن ضربان قلب خود را برای اولین بار به دیدن شما رقص در اطراف در شکم… ما واقعا خوش شانس و این تنها آغاز است!!”

او بعد از پاسخ به پست اصلی.

“مرد کوچک شما بهترین مامان در حال حاضر و من نمی توانم صبر به پدر خود!” ماهی قزل آلا اضافه شده است. “ما آنقدر فروتن با این هدیه خدا به ما داده است. ما شما را دوست دارم در حال حاضر دوستان!!”

مایک و جسیکا ماهی قزل آلا ازدواج کرده بودند پس از 2017 فصل است. آنها شروع به دوستیابی در حالی که حضور در مدرسه بالا در میلویل, N. J.

ماهی قزل آلا که به امضا بزرگترین قرارداد در تاریخ ورزش در ماه مارس 2019, a 12-year, $430 میلیون فرمت با فرشتگان را در روز دوشنبه کاکتوس بازی لیگ در مسا برابر شیکاگو توله. او رفت و 2 به 3 با اجرای به ثمر رساند در روز یکشنبه 8-7 از دست دادن به Chicago White Sox و پنبه حلاجی شده است .444 (4 9) این بهار با یک پیاده روی و سه اجرا می شود به ثمر رساند.

ماهی قزل آلا, 28, یک حرفه ای .305 hitter وظیفه با 285 صفحه اصلی اجرا می شود و 752 RBIs در بخش و نه فصل است. هشت-زمان-ستاره 2012 لیگ آمریکا Rookie از سال شده است و به نام آل MVP سه بار از جمله در فصل گذشته زمانی که او ضربه زد .291 با یک حرفه ای-بالا 45 خانه اجرا می شود همراه با 104 RBIs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>