فرشتگان’ میکی Callaway به ارمغان می آورد ساده تاکید به بهبود تبادل: پرتاب حملات

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

تمپه Ariz. — میکی Callaway استراتژی برای رفع فرشتگان ” تبادل کارکنان است یکی از ساده ترین ایده اولیه است که هر مربی می گوید کوزه کمی از لیگ برتر به لیگ های بزرگ.

“ما باید برای پرتاب حملات” فرشتگان ” جدید تبادل مربی گفت. “این رفتن به ماموریت ما است. ما در حال رفتن به سعی کنید به پرتاب بیشتر حملات از هر کس دیگری در لیگ است. اگر ما می توانید انجام دهید که ما در حال رفتن به جایی که ما نیاز به بود.”

فرشتگان مرده بودند گذشته در این رشته در سال 2019 پرتاب فقط 62.3 درصد از زمینهای خود را برای حملات است. جای تعجب نیست که آنها 25th با 5.12 عصر.

Callaway, اما, شده است در اینجا قبل از.

پس از وصف ناپذیر تبادل حرفه ای است که شامل توقف با فرشتگان و در نهایت منجر Callaway به زمین در آسیا و او شروع به مربیگری حرفه ای در Cleveland Indians سازمان است. او سه سال در افراد زیر سن قانونی قبل از ارتقا به لیگ بزرگ تبادل مربی وارث یک تیم در سال 2012 تا به حال رتبه 27 در رشته های اصلی در اعتصاب درصد است.

سرخپوستان نیز ارسال شده تیم دوران را بیش از 4.00 قبلی برای شش سال در یک ردیف.

در سال 2013 فصل اول تحت Callaway, سرخپوستان شروع به پریدن کرد به 18 در اعتصاب درصد و پس از آن ، پنجم ، هفتم و دوم. خود تجمعی دوران بیش از آن در پنج فصل بود 3.76 بهترین در لیگ آمریکا.

سرخپوستان مدیر تری Francona که استخدام Callaway زمانی که او در زمان بیش از این باشگاه شد و فورا تحت تاثیر قرار.

“او بسیار با اعتماد به نفس فرد” Francona گفت: در این هفته. “چیزی که مرا شگفت زده. سال اول خود را به عنوان یک لیگ تبادل مربی و نگاه او را در اولین هفته از فصل و آن را مانند او شده است می خواهم وجود دارد برای 10 سال. و منظورم این است که به عنوان یک تعریف. نه این که او متکبر است. او فقط خوب است.”

Callaway باارزش دانش آموز, البته کوری Kluber. در سال 2012 Kluber تا به حال نوشته شده از یک 5.14 عصر در 63 نوبت. فصل آینده تحت Callaway او قطع است که به 3.85 در 147-1/3 نوبت. سال پس از آن او برنده اول خود را در دو Cy جوان جوایز. Kluber خود را بهبود اعتصاب رای دادن در هر یک از سه فصل اول تحت Callaway.

“او ممکن است آن را ساده اما وجود دارد یک روش برای آنچه که او انجام” Francona گفت. “اگر نه هر کس می تواند آن را انجام دهد. او تلاش می کند به شناسایی آنچه شما قادر به پرتاب برای اعتصاب و رفتن از وجود دارد.”

آن را به عنوان ساده به گفتن کوزه به پرتاب اعتصاب, اما آن را نیز که پیچیده نیست Callaway گفت. خیلی از آن است که در واقع یک ذهنیت تهاجمی و یادآوری مداوم.

“این چیزی است که ما را به موعظه هر روز” Callaway گفت. “ما می رویم به نگرانی در مورد چرخش رای دادن و شکل خود را در زمین? کاملا. ما می تواند کمک به آن است. اما آخرین چیزی که من می خواهم آنها را نگران است ‘من عاشق شکل این زمین به این ترتیب زمانی که من بر روی تپه.’ شما باید برای پرتاب یک اعتصاب با آن که توپ را در دست خود را.”

چند فرشتگان کوزه باید گفت که Callaway تا کنون انجام داده است یک کار خوب برای نگه داشتن چیزهای ساده است.

“در این دنیا از تبادل جایی که همه نگران حرکت و سرعت و شکل و همه نوع از مسائل گاهی اوقات شما را از دست ندهید چیزهای کوچک و ساده” اندرو هینی گفت. “است که می گویند شما می توانید با پرتاب یک توپ به پایین وسط و امید آن می رود اما وجود یک ذهنیت که در آن حتی اگر شما سعی کنید به پرتاب توپ به پایین وسط و دست شما در حال رفتن به دست در گوشه و کنار. اگر شما شروع شده خیلی خوب با مسائل و شروع nibbling که زمانی که شما در مشکل است.”

دیلن باندی که در حال حاضر چهار تبادل مربیان در لیگ برتر گفت: تا کنون او می شود یک “پرنیان” از Callaway که او نمی تواند افتادن و هنگ کردن آنها را با تجزیه و تحلیل ترافیک. او موعظه چسبیده به چه کوزه را به بهترین.

“اگر شما پرتاب به نقاط قوت خود شما خواهید بود به طور مداوم خوب” Bundy گفت.

Callaway به یاد می آورد یک سال با سرخپوستان زمانی که او رفت و به یک حذفی پیشبرد سراغ جلسه و اساسا در حال غرق سراغ گزارش.

“من در اتاق راه می رفت و من گفت:” من می خواهم به شما برای مقابله با سختی بهتر از هر کسی دیگر کارکنان'” Callaway گفت. “ما بود که پیشبرد نشست. من نمی رفتن بیش از hitters. این که چگونه به نظر من روانی کنار بازی. شما سازمان دیده بان کوری Kluber, حداکثر Scherzer بهترین بچه ها. آنها اجازه ندهید که هر چیزی را به آنها زحمت. شما نمی توانید بگویید اگر آنها در حال تبادل خوب یا بد است. و است که می رود راه طولانی است. شما می توانید کنترل حریف اعتماد به نفس با انجام این نوع از چیزی. ما قصد داریم به بحث های زیادی در مورد آن است.”

همه از آن است که می گویند که Callaway ندارد جای پایی در تجزیه و تحلیل ترافیک. هیچ تبادل مربی می تواند یک کار در این عصر بدون آن. او گفت: استراتژی طبیعی است که برای کار با جبهه را تجزیه و تحلیل تیم برای تعیین چه اطلاعاتی می تواند کمک به پارچ ترین و تنها را که بخش کوچکی از داده ها به او.

“هنگامی که ما به بازیکن این یکی کوچک اشاره در مسیر درست است که رفتن به تاثیرگذار,” Callaway گفت.

Callaway, 44, مذاکرات با هیجان در خود مردمی تنسی لگدمال مورد همه چیز تبادل. شور و شوق خود را برای این کار مشهود است او پس از صرف دو سال دور از آن به عنوان مدیر New York Mets. Callaway شوخی که او “PTSD” در هنگام فکر کردن به پر سر و صدا, زن و شوهر فصل در fishbowl نیویورک. گذشته از این تیم بازی نمی کند تا انتظارات او تا به حال یک درگیری با یک خبرنگار که توضیح داده شد به دور بعد به عنوان یک سوء تفاهم است.

آن را طولانی نیست پس از اخراج متس کلاوای در ماه اکتبر که او شنیده ام از جو Maddon که به تازگی استخدام شده برای مدیریت فرشتگان است. Maddon بود نیمکت مربی که Callaway تن به تن برای فرشتگان است.

“جو به نام من و من مانند ‘هک بله'” Callaway گفت. “کاملا. من فقط وجد آمدیم به اینجا.”

اگر چه Callaway مسلما راحت تر پشت در تبادل مربی نقش از او به عنوان یک مدیر به او گفت که او در زمان درسهایی از مدیر صندلی که او می تواند در حال حاضر اعمال می شود به او را بهتر تبادل مربی.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که یک مدیر به فکر می کنم در مورد که در یک تبادل مربی فکر نمی کند بنابراین آنچه در آن می خواهم به انجام است که به من اجازه می دهد به کمک جو را کمی بیشتر” Callaway گفت. “من احتمالا نبود کمک (Francona) در بسیاری از مناطق است که واقعا رخ می دهد به من در زمان.”

برای مثال Callaway گفت: به عنوان یک تبادل مربی او نمی قدر کنترل بازی در حال اجرا به عنوان آنجا که او به عنوان یک مدیر.

Maddon که موفق شده بود در برابر کلاوای در لیگ ملی نیز می بیند که او رشد کرده است از تجربه.

“یک ذهن هنگامی که کشیده یک زمان دشوار قصد بازگشت به فرم اصلی خود,” Maddon گفت.

Maddon و Callaway باید هر دو صحبت در مورد خود کوزه تهاجمی در منطقه اعتصاب و امیدوارم گرفتن در سه زمین. کمک خواهد کرد که نسبت به دیگری اولویت است که استارت عمیق تر به بازی.

Callaway خواهد بود در تلاش است که بدون marquee نام او در کلیولند نیویورک اما با متناقض جانبازان مانند هینی و باندی و بی تجربه و جوان کوزه مانند گریفین کنسرو پاتریک Sandoval و جثه سوارز.

“هنگامی که من کردم (به کلیولند) آن را بسیار شبیه” Callaway گفت. “بسیار خوب. خیلی خوب strikeout اعداد. پیاده شد بیش از حد بالا است. آنها مایل به پرتاب توپ به بالای صفحه. صحبت ما به طور مداوم مورد حملات پرتاب. ما فقط به ضرب و شتم آن را به آنها را هر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im