فرشتگان GM بیلی Eppler آماده سازی بازیکنان برای غیر سنتی اردوگاه

به عنوان بیلی Eppler تلاش می کند به تغییر رفتار بازیکنان خود را برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر او می خواهد به تغییر راه آنها فکر می کنم از محل باشگاه وانجمن.

“فکر می کنم از محل باشگاه وانجمن به عنوان بیشتر از یک گنجه” فرشتگان مدیر کل گفت: در روز سه شنبه. “آن را که در آن لباس آویزان می شود. وجود ندارد و از هر چیزی شما نیاز به انجام این کار در آموزش اتاق یا اتاق وزن خارج است.”

Eppler و فرشتگان آغاز خواهد شد تا ببینید که چگونه است که با این نسخهها کار در روز چهارشنبه زمانی که بازیکنان به طور رسمی گزارش برای این تیم اولین کمپ تابستانی در فرشته ورزشگاه و ساحل طولانی دولت بلر زمینه است.

وجود خواهد داشت یک روز زن و شوهر از physicals و تست از جمله برای COVID-19 و اولین تمرین خواهد بود در روز جمعه.

در حالی که کار بازیکنان را در این زمینه خواهد تقریبی بهار, آموزش کوچک دیگری مشابه خواهد بود. بازیکنان تقسیم می شود بین دو مکان — اگر چه برخی از آنها را عقب و جلو بروید و آنها را پیدا کردن مختلف شرایط زندگی زمانی که آنها در خارج از زمین.

Eppler گفت: جمعی از تخت و میز که نشسته بود در وسط فرشتگان ” clubhouse حذف شده اند.

“این بسیار مهم است که ما همه چیز را در قدرت ما به مطمئن شوید که تمام ایمنی و بهداشت در خط مقدم هر تصمیم” Eppler گفت.

او سریع به اشاره نیست که صرفا به درخواست 56 بازیکنان آنها را در اردوگاه اما به همه مربیان, مربیان باشگاه وانجمن کارمندان و سایر کارکنان خواهد شد که تماس مستقیم با یک دیگر.

“آن 175 تا 180 نفر است و همه آنها باید به طور منظم” Eppler گفت. “این فقط بازیکنان است. آن را در همه.”

بازیکنان خواهد شد که متوسط چک دو بار در روز و coronavirus آزمون هر روز دیگر.

بازیکنان این فصل همچنین انتخاب برای انتخاب کردن اگر آنها راحت بازی میان همه گیر. تا کنون هیچ فرشتگان بازیکنان نشان داده اند آنها را انتخاب کردن Eppler گفت.

فراتر از نگرانی در مورد COVID-19 فرشتگان یک فصل بیس بال برای آماده شدن برای با محدودیت های آنها صورت نمی در طول عادی شش هفته در آریزونا.

تیم تنها مجاز سه نمایشگاه بازی برابر باشگاه های دیگر. احتمالا فرشتگان را به کسانی که در برابر داجرز و شاید Padres, مدت کوتاهی قبل از روز افتتاحیه.

فراتر از آن است که تیم خود را در بازی-سرعت آماده سازی انجام می شود با بازی intrasquad بازی.

کسانی که بازی را نیز ارائه بخش عمده ای از زمان توسعه برای چشم انداز است که هنوز در تلاش برای کار به سمت خود بزرگ لیگ آغاز بکار. Outfielders جو Adell و براندون مارش برای مثال احتمال آزمایش با در خفاش ها در برابر اندرو هینی, Dylan, باندی, خولیو تهران و Shohei Ohtani.

جوان کوزه مانند رید افراد مشهور — فرشتگان ” تازه امضا شده در دور اول انتخاب شده است که رسما دعوت شده به کمپ خواهد شد برای تست فطرت خود را در برابر مایک ماهی قزل آلا و آنتونی رندن و … Ohtani.

Adell خواهد بود در میان جذاب ترین چشم انداز برای نظارت در طول تابستان اردوگاه. او در نظر گرفته شد نزدیک آماده برای لیگ های بزرگ در طول بهار و او را به اردوگاه تابستانی هنوز هم نیاز به نشان می دهد که فرشتگان چند چیز را قبل از آنها آماده هستند برای قرار دادن او را در فعال roster.

Eppler گفت که آنها “امیدوار” است که او را تا مدتی در کوتاه 2020 فصل است. اگر Adell را ندارد آن روز باز او را به خاطر بازی intrasquad بازی بلر در زمینه مواجهه با همان نوع از کوزه او می خواهم در سه گانه-A — پاتریک Sandoval یا Jaime Barria یا خوزه سوارز.

“وجود خواهد داشت و با استعداد کوزه وجود دارد برای او به چهره و ما از وجود” Eppler گفت.

همانطور که برای همه از دیگر فرشتگان جزئی leaguers که خارج از بازیکن استخر تا 60, Eppler گفت که او امیدوار است که وجود دارد می تواند نوعی از پخش برنامه توسعه در پاییز به جای آنها از دست رفته در طول فصل.

Eppler همچنین گفت: فرشتگان در حال حاضر در حال بحث در مورد اینکه آیا این بازیکنان ادامه خواهد داد برای دریافت 400 دلار در هفته حق الزحمه آنها پرداخت شد و در مه و ژوئن.

همچنین

Eppler گفت: Dillon پیترز که مایل موضوع را در پایان بهار آموزش آماده خواهد شد به زمین بدون محدودیت در اواسط ماه جولای ، دیگر بازیکنان در 56-مرد فهرستی محدود توسط صدمات در لحظه Eppler گفت. …

فرشتگان چهار لکه های باز را در خود بازیکن و Eppler گفت: او هیچ فوری طرح خواهد شد که آنها را پر کنید. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما را ترک خودمان باز و انعطاف پذیر باید از این فرصت بوجود می آیند برای به دست آوردن بازیکنان چه که از طریق تجارت یا چشم پوشی سیم و یا اگر ما می خواهیم به ثبت نام یک بازیکن را به جزئی لیگ قرارداد,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de