فرشتگان GM بیلی Eppler آدرس فن سوال در Q&A

در حالی که ما در حال انتظار برای دیدن اگر و هنگامی که فصل بیس بال شروع خواهد شد فرشتگان مدیر کل بیلی Eppler در زمان برخی از زمان در روز جمعه صبح برای پاسخ به سوالات فرستاده شده توسط طرفداران از طریق توییتر و ایمیل و Facebook.

اگر چه Eppler نمی تواند پاسخ بسیاری از سوالات خاص در مورد چگونگی بیس بال فصل ممکن است آشکار در این سال او صحبت کرد و در شرایط کلی در مورد خوش بینی است که وجود خواهد داشت یک فصل با وجود زمان Covid-19 بیماری همه گیر.

“وجود دارد مقدار زیادی از هوشمند و خوب فکر منطقی مردم صحبت کردن در مورد بسیاری از ایده های مختلف” Eppler گفت. “با این نوع از قدرت مغز و کسانی که منابع من خوشبین هستم که چیزی می تواند انجام شود.”

فراتر از آن Eppler خطاب خود را روز به روز زندگی در قرنطینه پیش نویس راه این سال تیم ساخته شده بود و یک لحظه منی به عنوان یک جوان طرفدار بیس بال. پاسخ ویرایش شده برای طول و وضوح.

س: چه نوع از کار شما قادر به انجام در طول این زمان با بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد فصل? شما در حال حاضر در حال کار بر روی برنامه ای برای فصل آینده? — اندرو ویلسون

یک: در حال حاضر ما در حال برگزاری کنفرانس تلفنی با پیش نویس چشم انداز. ما در حال انجام زوم تماس با نامزدها برای ما در ردیف 10. ما در حال ارائه آنها این فرصت را از ما بخواهید یک دسته از سوالات است. این یک زمان منحصر به فرد برای همه. من به برخی از همدلی برای کسانی که بچه ها که به طور بالقوه از دست رفته خود را از سال آخر دبیرستان و یا خود را از سال سوم دانشگاه. و ما کمی گروه دارای مقدار زیادی از زمان برای رسیدن به پروژه هایی که شده است در هیئت مدیره اما که ما نه به حال پهنای باند و یا زمان برای تکمیل (در شرایط عادی). ما قادر به کنار هم قرار دادن برخی از جالب ابزار و مدل است که در نهایت فقط می تواند ما را کارآمد تر. همانطور که برای فصل آینده من یک نمودار عمق حدود دو تا سه سال و من همیشه اجمالی در ستون در سمت راست برای دیدن آنچه که می تواند در آینده است.

س: آیا وجود یک نقطه که در آن اگر در این فصل به دنبال ندارد مانند آن را به اتفاق می افتد خواهد گریفین کنسرو باید تامی جان عمل جراحی? – @KingJDub25

یک: عمل جراحی نیست توصیه می شود در گریفین است. آن چیزی که ما در مورد صحبت کردیم و در نهایت پزشکان مختلف ما تا به حال او مشاهده نمی شود. ما نمی خواهد فعالانه موضوع او را به این عمل جراحی وجود دارد مگر اینکه شواهد جدید و یا یک آسیب جدید که صورت گرفت. او به خوبی انجام می دهند. پرتاب خود را به برنامه بازگشت به 120 تا 150 فوت در این هفته در حدود 70 تا 80 درصد شدت. که او را در مسیر به یک تپه در هفت تا 10 روز است.

س: هر گونه به روز رسانی در (Shohei) Ohtani? که در آن او را در تبادل عاقلانه است ؟ @Big_Jermmm

یک: او در واقع انداخت اغل گاو یا حشم امروز (جمعه). او انداخت 15 رزین امروز fastballs تنها. او انداخت و یکی دیگر در اوایل این هفته در روز دوشنبه.

س: در جایی که ما با امضای (Andrelton) سیمونز به یک فرمت ؟ @AckriteHalo (سیمونز است که مجموعه ای به عنوان یک عامل آزاد پس از سال 2020 فصل است.)

یک: ما تا به حال داخلی, بحث در مورد Andrelton بیشتر در آغاز بهار آموزش. با شرایط Covid-19 و چگونه بیس بال و جهان بودند که رفتن به تغییر دهید و چه نوع از اقامت ما را ما واقعا تا به حال این فرصت را به ماندن درگیر در آن است. در نهایت وجود ندارد هر گونه گفتگو با Andrelton یا نمایندگان او.

س: چه روش خود را در پیش نویس ؟ آن است که بهترین بازیکن در دسترس است و یا شما به دنبال یک ابزار خاص/ابزار بازیکنان ؟ @GrifCanningpls

یک: با پیش نویس ما را بهترین بازیکن رویکرد اما به طور کلی ما جذب به “toolsy” بازیکنان. ما با قرار دادن یک حق بیمه در اندازه و سرعت و قدرت و ورزشکاری. شما می توانید رتبه بندی در یک محدوده اما پس از آن هنگامی که شما آنها را در یک محدوده شما با استفاده از جداکننده مانند مصاحبه, آرایش, آمار او در یک بسیار قوی کنفرانس. همه کسانی که کمی عناصر تبدیل شده جدا است. بله, آن را به بهترین بازیکن در دسترس است اما ما باید برخی از نکات دقیق وظریف در دسترس بر اساس چیزهایی مانند آرایش شخصیت و آسیب تاریخچه و غیره و غیره.

س: با ورود این ماجرا گوشه زمین زیر کشت و خود وجود هر گونه شایستگی به تیلور بخش و بهبود خفاش – چیدن یک شکارچی میت دوباره ؟ @danmansometimes

یک: سوال خوبی است. با همه بازیکنان ما ما برگزاری جلسات فردی در هفته اول بهار آموزش. یکی از چیزهایی که به ما منتقل شد که خود را در خیابان به ساخت این تیم به عنوان یک گوشه outfielder. ما قصد داریم به اب شلپ شلپ کردن با شما در مرکز میدان کمی در برخی از بازی ها. آیا می شود جای تعجب نیست اگر ما پرتاب شما خارج وجود دارد در پایان بازی. و اگر شما را در این تیم شما خواهد بود گیر شماره 3. آن را ممکن است ارزش ابتلا به اغل گاو یا حشم و یا دو که ما عمیق تر به بازی. شما می توانید به خودتان پیدا کنید وجود دارد. (همانطور که برای بازی شکارچی به طور منظم) ما نه به حال کسانی که در بحث ها.

س: دانستن است که تبادل شد نیاز اصلی این تیم در حال رفتن به offseason, چه چیزی باعث شد تصمیم خود را برای اضافه کردن یکی دیگر قیمت بالا بت به جای شکستن که پول برای 2 یا 3 با کیفیت کوزه? @Fishkillergallo

یک: ما در هر یک از عوامل و کوزه و موقعیت های بازیکنان است. ما به طور کلی در چه بهره وری انتظار داریم از این بازیکن. چند روز قبل از روز شکرگزاری (جو) Maddon خودم و (جان) Carpino در یک هواپیما و پرواز به آتلانتا برای دیدار با زاک ویلر. ما دنبال ویلر بسیار به شدت. در نهایت او و همسرش ابراز تمایل به باقی می ماند کمی نزدیک تر به سواحل شرق (امضای قرارداد با اتباع واشنگتن). سپس با Gerrit کول ما با هم چیزی بود که در آن زمان بزرگترین عامل رایگان قرارداد فرشتگان تا به حال همیشه در دست. بزرگترین عامل رایگان قرارداد برای یک پارچ همیشه. ما در پا وجود دارد بسیار به شدت. ما ساخته شده یک اجرا در آن است. ما دیدیم که چگونه است که به پایان رسید تا در نهایت با زمستان جلسات. بنابراین هنگامی که ما به آن نقطه و Gerrit امضا (با نیویورک یانکیز) ما چرخد و بلافاصله به بعد بهترین بازیکن در هیئت مدیره برای ما بود که آنتونی رندن. احتمالا 12 ساعت (پس از کول توافق با یانکی ها) ما در حال حاضر قرار دادن یک چارچوب در محل و آن را احساس می کنیم نسبتا قفل در به (بودا) که در آن زمان. که در آن ما احساس می کنیم که برای دریافت بهترین بازگشت سرمایه گذاری در آن لحظه در زمان.

س: آیا تاخیر در این فصل تغییر پتانسیل برنامه ریزی برای چشم انداز در راه خود را به bigs? مثلا اگر جو Adell نبود رفتن به باز کردن فهرست در ماه مارس می کند تاخیر نجومی باز که امکان ؟ @FletchWRLD

یک: این سوال خوبی است. با چشم انداز است که رقابت برای یک نقطه در لیگ برتر باشگاه ما نیاز به آنها را بازی. که راه رفتن آنها را راه خود را به این تیم است. اگر این بازیکنان هنوز هم تا به حال هنوز هم بیشتر ادویه مورد نیاز پس از آن ما نمی تواند رسیدن به آن تا زمانی که آنها آن آزمون. بهترین راه برای دریافت این آزمون است که به بازی بیس بال. آن تغییر نمی کند پتانسیل طرح است.

س: اگر شما نیست, یک بازی بیس بال, GM, چه شغلی دیگر خواهد شما انجام می شود ؟ @CanHitWRISP

یک: من رفتم به یک سال از قانون مدرسه در حالی که من در یک منطقه دیده بانی. من احتمالا ادامه داد: رفتن به مدرسه قانون و به پایان رسید و تبدیل به نوعی از litigator زمان و یا استفاده از آن در برخی از مد.

س: چه شد شما به یاد ماندنی ترین و یا هیجان انگیز baseball لحظه در حال رشد است ؟ [email protected]

یک: استیو Garvey, homer, 1984 NLCS (برای Padres) به آن فشار بازی 5. هومر در نهم در جک مورفی ورزشگاه. پدرم بلیط برای این بازی است. من برش را ندارد. هیچ شوخی است. وجود دارد 2 بلیط. من در پارکینگ tailgating. خودم و خواهر من نشسته بود در پارکینگ. آنها مسن تر بودند به طوری که آنها می تواند مطمئن شوید که من نمی گم شدن یا به مشکل بیش از حد. من از تماشای سیاه-و-سفید تلویزیون در پارکینگ و Garvey عمیق می رود. من آجیل در پارکینگ. من 9 سال. که واقعا یک لحظه به یاد ماندنی. تا جایی که قلاب رو تنظیم کنید.

س: به عنوان یک دانش آموز کالج مطالعه با هدف وارد شدن به بازی بیس بال چقدر مهم است که این دانش از کامپیوتر و برنامه نویسی به جبهه دفاتر و به چه زبانی است که بیشترین ارزش به شما و کارکنان خود را? -اعطای کارور

یک: کامپیوتر programmming یک مهارت خوب را در مقابل دفتر اگر شما در حال رفتن به کار در توسعه و یا تجزیه و تحلیل طرف. اگر شما در حال رفتن به کار در کل بیس بال ops یا سراغ یا در (بازیکن) توسعه لازم است. بسیاری از ما برنامه نویسی انجام می شود در عاقبت و R. داشتن یک فیزیک زمينه را واقعا به شما کمک کند. یک آمار کلی پس زمینه و صحبت کردن به زبان دوم نیز مهم هستند. وجود دارد تعدادی از چیزهایی است. اگر شما می توانید درجه در همه آنها ،

س: چگونه شما اخذ شده است از طریق قرنطینه در هنگام انجام نمی فرشتگان/بیس بال و چیزهایی است ؟ هر دیوانه وحشت آمازون خرید ؟ آنچه که نشان می دهد شما در حال شراب خواری تماشای? -کلی چاوز

یک: من شروع به پریدن کرد به ببر پادشاه جهان است. آن است که نسبتا سرگرم کننده است. من به پایان رسید اوزارک. معمولا حدود 8:30 شب ما کودکان و نوجوانان (5 – و 2 سال پسران) در رختخواب هستند و تمام ظروف انجام می شود و خانه نسبتا آرام طوری که من و همسرم حک کردن یک ساعت به یک ساعت و نیم برای قرار دادن در یک نمایش. ما در شب تاریخ دو بار در هفته که در آن ما را در خارج قرار داده و در برخی از موسیقی برای از نو خلق یک تاریخ بدون داشتن یک پرستار می آیند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im