ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


SIMI VALLEY >> فرشته ناوارو ایستاده بود در مقابل خالی Simi دره نیمکت سه شنبه شب دست بر روی باسن خود قفسه سینه هنوز هم تاب هنگامی که مایک Osgood کف خود گوشتی دست در پیشگامان دوم را شانه.

“کار بزرگ مردی بود که باور نکردنی از راه بازی” گفت: Osgood پدر کول یک Indio-سایه تپه ارشد گارد. “شما کشته آن امروز است.”

این نوع از ستایش دیگران را تبدیل به هنجار برای ناوارو که به ثمر رساند 23 امتیاز در Simi دره 60-54 دست دادن به Osgood شوالیه پایان چه بوده است جادویی نجومی برای یک برنامه است که موفق به کسب تنها هشت بازی از یک سال پیش. حتی در دور سوم شکست پیشگامان شبیه این برنامه در حین چرخش با ناوارو در هسته خود است.

“ما خواهد بود در اینجا” ناوارو گفت. “من معتقدم که ما می تواند برنده این چیزی که در سال آینده. من را دریافت نمی اشتباه: من کاملا نا امید شده و احساس می کنم مثل ما می تواند برنده این. هنگامی که آن پایین می آید به آن, ما باید تا حد زیادی به نگاه به جلو به”

Simi دره به حال برنده چندین بازی در یک postseason در یک دهه به حال موفق به دریافت بیش از 14 بازی در یک فصل پس از 2010-11 و حتی انتظار به پایان در نیمه بالای ساحلی, دره عمیق و باریک لیگ این سال است.

اوایل هر چند سر مربی Ryan بنوا تا به حال تصوری که خود را پیشگامان می تواند با برخی از تیم های برتر در منطقه دست در زنگ به کالاباساس و ضرب و شتم لا کانادا.

خیلی که خوش بینی بود با تشکر از ناوارو. هر چند بنوا بود stashed او را در تاریخ اول فصل گذشته او می دانست که 6 فوت-2 نگهبان می تواند یک سلاح پس از او برای اولین بار او را دیدم در کلاس هشتم.

“او فقط, که, کوله پشتی که اعتماد به نفس” برادشاو گفت. “او ترس را که شات بزرگ.”

در اولین بازی خود در فصل ناوارو به طور متوسط 17 امتیاز 4.9 ریباند و 2.3 کمک و 2.2 دزد در هر بازی.

پس از رفتن 2-برای-7 در نیمه اول در روز سه شنبه با تیم انتهایی توسط 13, ناوارو موجب یک جفت از کوره در رفته و در اواخر بازی اجرا می شود. در 11 دقیقه از اتاق قفل او به ثمر رساند 15 امتیاز و مقعر سه کمک می کند.

خود را جناح چپ سه off گرفتن از ارشد Jax Koren قطع منجر به 11 یک دقیقه به سه ماهه سوم و لیآپ کردن شکستن سه دقیقه بعد قطع منجر به هفت.”هنگامی که شما ببینید که توپ را از طریق حلقه با او در نیمه دوم که ضربه اول ما احساس او می تواند رفتن” برادشاو گفت.

ناوارو تغذیه کردن از جمعیت. او در زمان عبور از تاریخ و ریکی سالگادو در مقابل خود نیمکت با کمتر از سه دقیقه به رفتن در سوم به قطع منجر به 36-32 دار زدن یک زانویی به عنوان صفحه اصلی طرفداران پریدم به پای خود را.

با 1:15 به رفتن در سه ماهه ناوارو را بازی-تساوی سه آورده خود را به هم تیمی های انفجار از کرسی های خود را و خواسته “SI-MI! SI-MI!” سرودهای از خانه سفید. شعارهای کردم بلندتر زمانی که Koren و سالگادو در تبدیل back-to-back بلوک به عنوان چهارم به پایان رسید.

ساخته شده پرتاب آزاد توسط ناوارو با 7:30 به رفتن در قوانین و مقررات به پیشگامان اول خود را منجر شود و آنها به رهبری 46-44 با 4:10 به رفتن. سایه تپه (27-3) هر چند یک گروه سه نفره از موقع threes از Deontae عجیب و غریب, ثابت شده است که در نهایت ثابت بیش از حد برای غلبه بر.

هر چند کوچکتر از, تکه تکه پیشگامان از دست دادن کورن (10 امتیاز) تایلر جاکوبسن (11 امتیاز) و نقطه گارد فرشته چکش (5 امتیاز) فصل آینده آنها بازگشت ناوارو, سلگدو (5.5 ریباند در هر بازی) و تاریخ Trey Burningham (38% 3-نقطه تیرانداز). کاربر خود را varsity تیم موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ آیا به عنوان دانشجویان سال اول.

“ما برخی از سرگرم کننده در آینده” ناوارو دانست و گفت: بخور بازوی خود را در اطراف سلگدو برادر کوچک. “ما قطع این بر روی دیوار و بهتر از این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im