اندرو Weatherall احترام Electronic Musician, DJ و Screamadelica تولید شده در 56

RIP to one of the greatest electronic musicians, DJs, and remixers.

تبدیل به یکی از بزرگترین نوازندگان الکترونیکی, دی جی و remixers. Höga Nord Rekords

به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از جهان بزرگترین الکترونیکی-موسیقی تولید remixers و دی جی اندرو Weatherall گذشت امروز در سن 56 آمبولی ریوی با توجه به بیانیه منتشر شده توسط خود را مدیریت. Weatherall آمد تا از طریق انگلستان در اواخر 80s اسید-خانه صحنه DJing در نفوذ باشگاه شب Shoom. او همچنین co-زد rave-فرهنگ آشپزی پسر خودکه تکامل به برچسب پسر خود را ضبط برای بدنام صدور اولیه آثار توسط اموات و شیمیایی برادران.

حمایت

نقاب خواننده تور ملی در حال آمدن است به اهمیت تئاتر در شنبه, جولای 18. Tix در فروش در حال حاضر!

Weatherall شکست را به remixing بازی با او و Paul Oakenfold وصله پینه کردن از مبارک روزهای دوشنبه’ “تسبیح.” این منجر به Weatherall بازسازی سنت اتین را پوشش نیل یانگ “تنها عشق می تواند خود را شکستن قلب” Primal Scream “بیا با هم” نظم جدید “در دنیا در حال حرکت” My Bloody Valentine را “به زودی” و بسیاری دیگر. با خود remix مهارت های Weatherall افزایش یافته اصلی آهنگ danceability در حالی که اضافه کردن خارج از ماشین چین دهنده روانگردان عناصر. به عنوان یک تولید کننده او است بهترین و شناخته شده برای کمک به ایجاد اولیه جیغ 1991 LP Screamadelica سعادتمند و propulsive تلفیقی از اسید خانه psych-سنگ و دوبله; آلبوم رفته در رسیدن به وضعیت کلاسیک, رتبه بندی به عنوان یکی از اسناد قطعی از ’90s در موسیقی. او نیز مشغول به کار در دکمه’ بلند پروازانه 2009, آلبوم, تاروت, ورزش.

علاوه بر همه این فعالیت Weatherall رهبری دو مهم الکترونیکی گروه در ’90s و ’00s, Sabres از بهشت و دو تنهاست شمشیرزن هر دو از آنها ثبت عالی پیچ و تاب سوابق. سابق واحد با Jagz Kooner و گری برنز ایجاد یک واقع شوم فشار تکنو با مرزی trip-hop و دوبله undertones به اوج خود رسید در سال 1994 را خالی از سکنه: آدرس. با دو تنهاست شمشیرزن—که همچنین برجسته کیت Tenniswood—Weatherall گروگان سه آلبوم کلاسیک (پنجمین ماموریت [بازگشت به Flightpath و مستغلات], Stay Down, ریز یادآوری) است که در زمان الکترو و تجربی تکنو پایین برخی از غیر معمول جاده ها بازگشت. من بازی جهنم از این منتشر شده در رادیو نشان می دهد در WCSB در کلیولند و آنها هنوز هم صدای ستمکاران reveling در خود مبهم صدای جهان است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

TLS بعد از انحراف به الکترو راک با سال 2004 را از دو رفته نمازخانهشامل برای بسیاری از مردم تعجب Weatherall آواز (او می خواهم با بازی در پست-گروههای پانک در ’80s در, پس از این بود که تا حدودی از بازگشت به ریشه های خود را). این رکورد حتی شامل یک شکافنده و جلد اسلحه باشگاه “فیلم ضرب و شتم.” در یک بررسی در این صفحات من نوشت: “این آلبوم برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه سقوط را پاره پاره گاراژ-rockabilly از TLS را از زاویه ای منحرف IDM سمفونی. اما به جای مزدور روند-رقص چپل می آید به عنوان یک ماهر مسیر انحرافی از جانباز نوازندگان که می تواند انطباق با بسیاری از سبک های بدون از دست دادن لبه خود—به قول LCD Soundsystem که احتمالا حفاری این آلبوم است.” به عنوان اواخر به عنوان سال 2017 Weatherall رفت در دیگر مماس با درخشان krautrock بیعت Qualiaکه پوشش تکرار که از والتر Wegmüller را 1973 kosmische klassik, Tarot.

این obit تنها خراش سطح از Weatherall موفقیت. حفاری عمیق تر به گسترده خود را آلبومها و شما باید سر خود را zonked با انواع صوتی دلخوشیها برای سال آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر