اندرو مایو: مشکل مکالمات در نامشخص زمان محلی: پیشبرد بهداشت و درمان-مراقبت از تصمیم گیری های مهم هستند

“ملی بهداشت و درمان تصمیم گیری” روز شنبه, مارس 16 روز به معنای آمریکایی ها را تشویق به فکر می کنم در مورد پیشبرد برنامه ریزی مراقبت. ساخت برنامه ای برای امکان جدی و حتی تهدید کننده زندگی بیماری است که در حال حاضر یک واقعیت دشوار در زمان نامشخص است.

زندگی ما قطعا تغییر در این سال به عنوان COVID-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان از جمله در اینجا در ایالات متحده آن را به ارمغان آورده است مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی برنامه ریزی به خط مقدم برای بسیاری از مردم است.

علاوه بر اجتماعی-دورى و پناهگاه در محل مورد نیاز است که باید به شدت تغییر زندگی روزمره ما COVID-19 ترغیب دیگر روند. بیشتر آمریکایی ها در حال فکر کردن در مورد بهداشت و درمان و گفتگو با عزیزان خود را در مورد پایان زندگی بخواهد.

از زمان شیوع برجسته است که هیچ یک از ما می تواند پیش بینی کند چه اتفاقی خواهد افتاد و یا زمانی که پس از آن مهم است که باید با برنامه در محل قبل از آنها مورد نیاز است. اعضای خانواده ممکن است همیشه نمی شود قادر به در دست داشتن این اسناد و مدارک مناسب است به خصوص مهم است.

آنچه در حال پیشبرد برنامه های مراقبت? پیشبرد برنامه های مراقبت هستند و هر چیزی که شما را به نوشتن در مورد مراقبت های بهداشتی شما می خواهید برای دریافت اگر شما نمی تواند صحبت می کنند برای خود و پزشکان و/یا اعضای خانواده تصمیم گیری برای شما.

“من بیش از حد جوان و بیش از حد بهداشت y— نیاز به یک پیشرفت برنامه مراقبتی.” من از شنیدن این اغلب و می خواهید به احترام پیشنهاد یکی دیگر از نظر من از سال مراقبت از آسایشگاه بیماران: شما هرگز نمی تواند واقعا آماده برای یک بیماری جدی است. اما داشتن یک طرح می تواند به سهولت بار برای شما و خانواده خود را.

آن را قانونی. هر کس به سن 18 سال و بالاتر باید یک پیشرفت برنامه مراقبتی. دوباره آن را هر پنج سال و یا در طول هر قابل توجهی تغییر در زندگی مانند ازدواج و طلاق و یا تولد یک کودک است.

بخشی از طرح خود را به معنای امضای اسناد قانونی به نام پیشبرد سلامت احكام است. شما انتخاب کنید, بهداشت و درمان عامل و یا پروکسی که می تواند تصمیم گیری از طرف شما و شما معمولا نشانه نوعی از زندگی خواهد شد.

قطعات دیگر از طرح های خود را می تواند کمتر رسمی به عنوان مثال یک نامه برای شما عزیزان توضیح می دهد که فیزیکی و عاطفی و معنوی راحتی برای شما مهم است.

شروع گفتگو در حال حاضر. پیشبرد مراقبت برنامه ریزی درست انجام می شود در خانه و چه بهتر که از این وجود دارد ؟ شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد پیشبرد برنامه ریزی مراقبت از یک لینک به دولت خاص و بخشنامه ها رایگان کتاب راهنما برای دانلود https://stcroixhospice.com/hospice/advance-care-planning/

یک جستجو در گوگل عملکرد دولت خود را به اشکال بیش از حد.

بیماری جدی و مرگ نیست چیزهایی که ما می خواهم به فکر می کنم در مورد. اما داشتن یک برنامه در محل حذف گمنام و “چه ifs” برای شما و عزیزان شما. من هنوز به دیدار با کسی که حسرت آن و مارس 16 روز بزرگی برای شروع به فکر کردن در مورد آن.

اندرو مایو, M. D., یک آسایشگاه پزشک و افسر ارشد پزشکی در اوکدیل مبتنی بر سنت کریکس آسایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im