اندرو لوئیس’ مالیات بر سود سرمایه بیشتر مترقی

Hello? Progressive revenue option? Its Andrew calling.

لوییس ملاقات با قدرت بازیکنان امروز—از جمله قانون کار, منشی, Robert Reich—به خود بحث های مالیاتی خود را برنامه ریزی. آن را از 2 به 3 ساعت و شما می توانید پاسخ به دعوت برای حضور در اینجا. ویلیام داو

Councilmember اندرو لوئیس است که اجازه خود را مالیات بر سود سرمایه پیشنهاد در آن بخیسانید.

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

در اوایل این ماه لوئیس اعلام کرد یک پیشنهاد است که تخمین زده می شد برای جلب لاشی $36 میلیون نفر سالانه با 1 درصد تخت مالیات بر سود سرمایه. آن را به نهایی شود در هفته گذشته. اما لوئیس گفت: غریبه که او را به صبر کنید تا پس از 2:00 p. m. برای تاون هال سه شنبه. اولیه او پیشنهاد کرده بود موجب گفتگو و پیشنهادات سراسر شهر بود بنابراین او تصمیم به برگزاری یک انجمن رسمی به گوش همه راه او می تواند مالیات بر سود سرمایه.

امید است که او می تواند به ایجاد یک پیشرفته تر و تهاجمی مالیات بر سود سرمایه به منظور رفع واشنگتن را به عقب بدترین-در-این-ملت مالیاتی است. شهر خیره کردن یک سوراخ بودجه در حدود 300 میلیون دلار در سال 2020 است. این بنیاد از مالیات فروش و B&O مالیات که سیاتل متکی بر هم پاشیده است. یا شهر را کاهش هزینه و یا آن را به پیدا کردن راه های خلاقانه تر برای بالا بردن درآمد.

لوئیس که تماما مخالف به یک ریاضت بودجه معتقد است که مالیات بر سود سرمایه در بالای پیشنهادی بالا بگير حقوق و دستمزد مالیات پیشنهاد شده توسط ترزا-little images (به نام JumpStart سیاتل), ترفند را انجام دهد. در واقع این شورا نیاز به تصمیم گیری در مورد مالیات بر حقوق و دستمزد اولین بار قبل از آنها را لمس لوئیس’ پیشنهاد او توضیح داد.

دولت قوه مقننه تلاش کرده و شکست خورده برای بهتر شدن نیمی از یک دهه به تصویب مالیات بر سود سرمایه. سیاتل شورای شهر آماده تحویل “با توجه به پیشرو رای دهندگان این است که” لوئیس گفت. “ما در یک موقعیت که در آن ما می تواند به حفظ یک سیستم مالیاتی مانند آن.” یک مالیات بر سود سرمایه از المپیا, Lewis, امید به دنبال خواهد داشت.

لوئیس’ مالیات خواهد لولا در روز سه شنبه سالن شهر. سابق وزیر کار ایالات متحده رابرت رایش کالین Echohawk رئیس باشگاه سیاتل ایالت واشنگتن سناتور جو Nguyen و سارا رنکین مدیر از بی خانمان ها حمایت از حقوق پروژه در دانشگاه و لوئیس را مورد بحث روش به سود سرمایه مالیات است. آنها بحث در مورد چگونه به “ساختار” مالیات.

سود سرمایه لوئیس توضیح داد: “در حال شکل درآمد ناخواسته موجب” مانند سهام. مشمول مالیات بخش—افزایش—تفاوت بین آنچه که یک فرد خرید یک سهام در مقابل چیزی که آنها به آن را برای فروش. فقط کسانی که A) سهام خود و B) رو سود حاصل از فروش سهام آن مشمول مالیات خواهد شد. “این مالیات بر سود شما از تحقق فروش سهام” لوئیس توضیح داد. (خرید و فروش املاک و حساب های بازنشستگی نیز سود سرمایه اما نمی تواند مشمول مالیات تحت لوئیس’ پیشنهاد.)

بخشی از مشکل در سراسر همه از این و به همین دلیل لوئیس’ پیشنهاد اولیه آنقدر کم است که به چوب با واشنگتن دیوان عالی کشور سابقه (که دادگاه موفق به تعریف دوباره در اوایل سال جاری) که اجازه می دهد تا درآمد مشمول مالیات می شود مانند ملک (آن را به عنوان “نامحسوس ملک”) سود سرمایه تنها می تواند مشمول مالیات در نرخ 1 درصد در سراسر هیئت مدیره از اموال مالیات باید یکنواخت باشد.

“سخت یکنواختی در امر املاک و مستغلات و نه لزوما نامحسوس اموال” لوئیس گفت. اساسا ممکن است یک راه برای دزدکی حرکت کردن در بیشتر مترقی براکت و بالاتر سرمایه نرخ سود بالاتر بگیر.

همچنین در نظر گرفتن pivoting به طور انحصاری یک مالیات مالیات غیر مستقیم و “دادن در کل ایده ماندن در جعبه از مالیات بر دارایی های جهان,” لوییس گفت. او گفت که او می تواند “آینه آن” در مالیات مالیات غیر مستقیم است که شکست خورده در المپیا در سال گذشته یکی که Nguyen یکی از روز سه شنبه تاون هال کنندگان نقش تعیین کننده ای در مبارزه با برای. هر چند یک سیاتل نسخه افزایش قابل توجهی پول کمتر از یک پیشنهاد در المپیا.

“یک مالیات غیر مستقیم مالیاتی است که مالیات بر معاملات تجاری اساسا” لوئیس توضیح داد: “بنابراین ما می تواند مالیات فروش سهام. که در بسیاری از راه هایی است که یک راه ساده تر برای رفتن و آن را پیشرفته تر” از آنجا می تواند متفاوت براکت مالیات پخته به مالیات.

“در انتظار المپیا مانند waiting for Godot,” لوییس خندید.

پشتیبانی غریبه

وجود دارد نیاز به یک ایالت مالیات در نهایت اما آن وقت در سیاتل به تصویب خود را مالیات در حال حاضر و هموار کردن راه برای بقیه از دولت است. به خصوص از آنجا که “اگر وجود دارد هر گونه دادخواهی” سیاتل اجرا خواهد شد که از طریق دستکش بلند ، “آن خلاص می شود بهانه ای از دولت به انجام یک مالیات بر سود سرمایه از ما در حال حاضر احکام آن” لوئیس گفت. با Lewis and Nguyen قرار دادن سر خود را با هم یک راه وجود دارد به پشته سیاتل مالیات بر بالای یک آینده ایالت مالیات.

این لایحه که لوئیس در نهایت تسلیم برای در نظر گرفتن خواهد بود در نتیجه از ایده ها و مکالمات Lewis است در روز سه شنبه. هر آنچه در آن شامل آن نیز نیاز به ایستادن به اجتناب ناپذیر طولانی نبرد قانونی.

“من فکر نمی کنم ما باید حاضر به عنوان رهبران برای قرار دادن چیزی در خارج وجود دارد اگر ما فکر می کنم آن را به بحث نمی کنید و سعی کنید,” لوییس گفت. “من ترجیح امتحان کنید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de