آندرس اوپنهایمر: سازمان ملل متحد باید محکوم رهبران که فکر می کنم coronavirus یک شوخی است

Category: توین سیتی No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نه تنها رهبر پوپولیستی که در ابتدا به حداقل برسد coronavirus همه گیر اتلاف وقت گرانبها برای آماده سازی کشور برای این بحران است. چندین آمریکای لاتین رئیس جمهور شده است به عنوان غیر مسئولانه به عنوان برگ برنده و برخی از آنها هنوز هم در حال ابلهانه بازی کردن فاجعه است.

اگر سازمان بهداشت جهانی هر ستون فقرات آن باید از تماس رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador در میان رهبران که باید نمایش داده شده ترین رفتار بی پروا در میان همه گیر.

لوپز Obrador نه تنها دست تکان داد و رد و بدل آغوش با ده ها تن از مردم در آخر هفته گذشته در سفر به شهر امتپک در جنوب غربی مکزیک اما ارسال شده در توییتر یک ویدیو نشان دادن او گرفتن یک دختر بچه از پدرش اسلحه و بوسیدن کودک است.

این ویدئو نشان می دهد این دختر بچه تبدیل صورت خود را به دور از لوپز Obrador با رئیس جمهور تداوم تا در نهایت مدیریت به او یک بوسه طولانی در گونه و حتی تمسخر گاز گرفتن او را با لب های او.

هنگامی که روزنامه نگاران مکزیکی پرسید: آیا شنبه لوپز Obrador بود تنظیم وحشتناک مثال با مخلوط کردن با جمعیت — دقیقا برعکس اجتماعی فاصله است که کارشناسان توصیه می کنند — و این که آیا او باید آزمایش این ویروس در مکزیک خبرگزاری سلامت هوگو لوپز-Gatell پاسخ داد که رئیس جمهور قدرت اخلاقی را مسری قدرت است.”

این می آید سه ماه پس از coronavirus در چین منفجر شد و پس از تقریبا تمام کارشناسان بین المللی هشدار داد که این امر می تواند تنها یک ماده از زمان تا زمانی که آن را گسترش در سراسر جهان است.

اما در مکزیک با وجود برخی نشانه اقدامات دولت طرح چیزی جز یک حس ملی اضطراری است.

آخر هفته گذشته در مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum به چراغ سبز به دو روز Vive Latino جشنواره موسیقی که درو جمعیت بیش از 70,000. پس از آن مکزیک در حال حاضر گزارش شده بود حداقل 41 نفر از coronavirus.

در نیکاراگوئه چپ مستبد دانیل اورتگا نه تنها موفق به شدت ترویج اجتماعی فاصله به سرعت گسترش ویروس او نیز برگزار شد تجمع در برابر coronavirus در مارس 14.

من شوخی نیست: با حمایت دولت رالی بود با عنوان “عشق در زمان COVID-19” و شرکت کنندگان در راهپیمایی همراه ماناگوآ را بولیوار خیابان نشانه برگزاری ستایش ارتگا و همسرش, معاون رئیس جمهور, روزاریو موریلو خود را به “پیروزی” در برابر ویروس.

در برزیل راست پوپولیستی رئیس جمهور Jair Bolsonaro به نظر می رسید به انجام کسب و کار به طور معمول در روزهای اخیر با وجود این که چند تن از اعضای هیئت خود را که در سفر با او به جنوب فلوریدا برای ماه مارس 7 جلسه با رئیس جمهور تهمت آزمایش مثبت برای ویروس. Bolsonaro خود را آزمایش منفی در اولین دور از آزمون.

اما رئیس جمهور برزیل که در مدت کوتاهی قبل از سفر خود به فلوریدا به نام به حال coronavirus بحران یک “فانتزی” پشتیبانی طرفدار دولت تجمع در برابر کنگره در برازیلیا در روز یکشنبه و با حضور در این رویداد. او را تکان داد دست در دست بسیاری از هواداران خود را وجود دارد در حالی که تعداد تایید coronavirus موارد در برزیل نزدیک شد 200.

آمریکای لاتین دیگر رئیس جمهور — از جمله کسانی که از شیلی و گواتمالا و آرژانتین — عمل کرده اند بیشتر مسئولانه است. چند در حال حاضر گرفته شده در مراحل شدید به تضمین های اجتماعی فاصله در پیش بینی از یک تقریبا قطعی گسترش این بیماری همه گیر پس از مراحل از آنچه که کره جنوبی را در مراحل اولیه بحران است.

مخرج مشترک ایالات متحده و مکزیک و برزیل و نیکاراگوئه و کشورهای دیگر که به بازی کردن جدیت coronavirus بحران در مراحل اولیه آن است که آنها به رهبری populists. آنها مراقبت بیشتر در مورد کشورهای بازارهای سهام و یا در مورد اثبات تئوری های توطئه است و مدعی است که رسانه ها اغراق همه چیز در برای صدمه زدن به آنها را از مورد سلامت ممکن است فاجعه است که کارشناسان هشدار در مورد.

دیگر چگونه به توضیح است که تهمت بود این ادعا که در اواخر مارس 7 که “من نگران نیست در همه است” و این که او تنها پذیرفته و به شدت از بحران پس از بازار سهام سقوط کرد و در اواسط ماه مارس? و یا چگونه به توضیح است که لوپز Obrador گفتن بود مکزیکی در اواخر مارس 12 که “کسانی هستند که می گویند که به دلیل coronavirus ما نباید بغل کردن اما ما باید در آغوش بگیرید. هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد.”

سازمان بهداشت جهانی باید نام و شرم رهبران که در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر با امتناع از گرفتن coronavirus بحران جدی فقط به عنوان دیگر متحد ملل سازمان محکوم کردن رهبران که نقض حقوق بشر و یا آسیب به محیط زیست است. این یک مشکل جهانی است که خواسته های بین المللی اقدامات است.

آندرس اوپنهایمر است آمریکای لاتین خبرنگار میامی هرالد 3511 n. w. 91 خیابان وست پالم بیچ فلوریدا. 33172. آدرس ایمیل خود را است [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>