آندرس اوپنهایمر: تهمت بود حق را به ونزوئلا بحرانزده Guaido نشان از حمایت عمومی

Category: توین سیتی No comments

رئیس جمهور تهمت ترین anti-ایالات متحده آمریکا هیسپانیک رهبر در تاریخ اخیر اما او سزاوار تشویق برای قهرمان استقبال او به خوان Guaido شجاع رئیس جمهور ونزوئلا در مجلس ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کردم این یکی راست است.

او به Guaido بسیار مورد نیاز, سیاسی, افزایش, نه فقط با دعوت از او برای خود دولت از آدرس اتحادیه بلکه با مراجعه به رهبر اپوزیسیون ونزوئلا طی سخنرانی با عنوان “مشروع رئیس جمهور ونزوئلا است.” روز بعد تهمت استقبال Guaido به کاخ سفید با افتخارات.

معاون نانسی پلوسی و دیگر قانونگذاران دموکرات سزاوار اعتباری بیش از حد. آنها به Guaido تشویق ایستاده زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر او در طول آدرس خود را. برای یک لحظه کوتاه به جمهوری خواهان و دموکرات ها در سمت چپ خود را تلخ اختلافات را کنار گذاشته و با هم پرداخت ادای احترام به 36 سال از ونزوئلا رهبر.

“در اینجا در این شب بسیار شجاع که حمل با او امیدها و رویاها و آرزوهای همه ونزوئلا,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سخنرانی خود.

پس از گفت که ایالات متحده “پشتیبانی از امید” از کوبا, نیکاراگوا و ونزوئلا برای بازگرداندن دموکراسی مغلوب ساختن پیشی جستن در نگاه این گالری که در آن Guaido ایستاده بود و افزود: “آقای رئیس جمهور لطفا این پیام بازگشت به میهن خود.”

این بود عمده نشان از حمایت و آن را می تواند در بیشتر زمان بحرانی. Guaido نیاز به حمایت او می تواند در میان رشد سیاسی و فیزیکی حملات علیه او ونزوئلا دیکتاتوری.

اوایل سال گذشته ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر به رسمیت شناخته شده Guaido به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع پس از دیکتاتور نیکولاس مادورو را جعلی 2018 انتخابات است.

اما مادورو است که هنوز هم در قدرت و عهد کرده است به بیش از مخالفان کنترل مجلس ملی ونزوئلا — تاریخ و زمان آخرین باقی مانده منتخب موسسه — در انتخابات مجلس برنامه ریزی شده برای دسامبر. او در حال حاضر تهدید کرده است که چندین بار به زندانی ممنوعیت و یا به دلخواه جایگزین Guaido.

اعطا مغلوب ساختن پیشی جستن, سخنرانی, انتخابات, شیرین کاری و منابع خود را به Guaido شد تا حدودی در برنده شدن کلید جنوب فلوریدا و کوبا آمریکا و ونزوئلا رأی آمریکا در ماه نوامبر است.

در طول تعطیلات آخر هفته به نظر می رسید که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توبیخ Guaido که خواسته بود برای دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده در حالی که دو تن از آنان در جنوب فلوریدا. درخواست داده نمی شد. مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شد گلف در وست پالم بیچ که آخر هفته.

و Guaido نام بود و نه در مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی لیست مهمانان ویژه ای برای دولت از آدرس اتحادیه منتشر شده توسط کاخ سفید در روز سه شنبه. آن را به لیست اضافه شد و مدت کوتاهی قبل از تهمت صحبت کرد.

در چهارشنبه Guaido متقابلا مغلوب ساختن پیشی جستن از استقبال گرم در کنگره توسط تویت “ما در ایالات رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن” با اشاره به دموکرات ها. بود که حذف یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مذاکره شرط دعوت Guaido? پس از انتشار متن نشان میدهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای به دست آوردن دولت اوکراین برای لکه دار کردن دموکرات ها قبل از انتخابات نوامبر آن را نمی توان رد کرد.

بقیه تهمت سخنرانی شامل معمول خود tirades در برابر مستند نشده, آمریکای لاتین مهاجران اهریمنی مهاجران با حقایق.

او صحبت گسترده در مورد “جنایی, مهاجران غیر قانونی,” سرزنش آنها را برای 10000 منازل به قصد سرقت در سال گذشته و نمایش مورد “جنایی بیگانه” بود که به اتهام تجاوز و قتل یک 92-year-old woman.

به طور معمول او آن را به صدا به عنوان اگر بیشتر مهاجران مستند نشده در حال مجرمان. در واقع یک 2018 موسسه Cato مطالعه نشان می دهد که مهاجران مستند نشده ارتکاب جنایات کمتر از بومی آمریکایی است.

“شما هیچ شرم آقای رئیس جمهور” در کنگره ایالات متحده دانا Shalala, D-میامی توییتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی. “مهاجران ساخته شده است این کشور, اما شما را انتخاب کنید به چشم پوشی از این واقعیت است. در عوض, شما فروختن ترس و تقسیم معادل مهاجران به قاتلان و تجاوزگران.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به قطع کمک ها به آمریکای مرکزی در ادامه به ساخت یک با انگیزه های سیاسی و بی فایده دیوار در امتداد مرز مکزیک هم جدا است نوزادان از مادران مهاجر و شکست خورده است به طور موقت حمایت وضعیت به ونزوئلا فرار از کشور خود را به دیکتاتوری.

توسط این و بسیاری از اقدامات دیگر از جمله خود را به مرجع مرکزی امریکا “s—سوراخ کشورهای” مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ دوست Latinos.

هنوز هم تهمت درست در حمایت Guaido. بنابراین آیا دموکرات ها که تحسین او. امیدوارم این دو حزبی حمایت خود حرکت خواهد کرد و واشنگتن به توجه بیشتر به ونزوئلا بحران انسانی.

آندرس اوپنهایمر است آمریکای لاتین خبرنگار میامی هرالد 3511 n. w. 91 خیابان وست پالم بیچ فلوریدا. 33172; ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>