و سپس ما رقصید یک گی عاشقانه با مخاطرات بالا

Irakli (Bachi Valishvili) و Merab (Levan Gelbakhiani) در حال عاشقانه رقبا در ‘و پس از آن ما رقصید.’ عکس Lisabi Fridell حسن نیت ارائه میدهد از جعبه موسیقی فیلم.

Robyn تک “عسل” خود 2018 آلبوم به همین نام می آید در مورد نیمه راه از طریق کرون گرجستان فیلم و پس از آن ما می رقصید. و آن را مناسب. Merab (با بازی درخشان اولین بار بازیگر Levan Gelbakhiani) است شوخی رقص خصوصی و لذت بردن از رقیب خود و له Irakli (Bachi Valishvili) زمانی که این ترانه از طریق tinny بلندگو. “نه, شما در حال رفتن برای به دست آوردن آنچه شما نیاز دارید / اما عزیزم من آنچه شما می خواهید” رابین آواز می خواند به او لاغر اندام بدن به حرکت نرم ماساژ سبک پاپ آهنگ. او سیگار و پرش در اطراف اتاق برقراری ارتباط تمایل برای Irakli که او نمی تواند در بیان کلمات است.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

صحنه واقعی سهام بیش از حد احساسات به سمت عجیب و غریب مردم در گرجستان (که در آن مجموعه ای) است که هنوز هم بسیار خصمانه است. Merab و Irakli به درگیر شدن در این لاس زنی در حالی که Merab را گرم برادر کردن در اتاق; اگر کسی در آمد و آنها را دیدم, آن می تواند به معنای تکفیر از جامعه خود. و یا حتی بدتر خشونت است. مدیر Levan Akin (که گرجستان اما بزرگ شده در سوئد) الهام گرفته شده بود برای ساختن این فیلم پس از شاهد یک خشونت آمیز درگیری میان همجنسگرایان تظاهرکنندگان و راست معترضان در تفلیس پایتخت در سال 2013. شبیه چه کسی است, گی, احساس شرمندگی از کشور خود و حل و فصل را به بیرون آمدن از سن فیلم است که طول می کشد وجود دارد.

و سپس ما رقصید واقع شده است در جهان از گرجستان ، Merab می آید از یک نسب (شکست خورده) رقصنده های سنتی, آموزش سال با او شریک مریم (Ana Javakishvili) به امید فارغ التحصیلی به اصلی گروه. مردان در طب سنتی گرجی رقص قرار است به پروژه یک نوع سفت مردانگی در حرکات خود و با ترشرویی رقص مربی انتقاد Merab برای نرمی. تنش در گروه تئاتر ميگيرد که فوق Irakli داغ و جذاب می پیوندد گروه فقط به عنوان یک نقطه برای یک مرد اصلی گروه باز می شود تا حفره Merab و Irakli در برابر هر یک از دیگر.

شبیه گفته است که فیلمبرداری در این کشور دشوار بود, از آنجایی که تعداد کمی از مردم می خواست می شود در ارتباط با تولید است که جشن, گی, روایت. فیلم رقص طراح رقص بود و حتی ذکر شده به عنوان “ناشناس” در این اعتبار برای ترس از دست دادن شغل خود. زمانی که این فیلم برای اولین بار در تفلیس و در نزدیکی باتومی در سال گذشته راست معترضان و اعضای کلیسای ارتدوکس گرجستان آمد در droves به آزار و اذیت و علاقمندان به سینما و جلوگیری از آنها را از حضور در غربالگری.

با وجود این ضد همجنس دشمنی شبیه گفته است که تعدادی از جوانان گرجی اوکراینی و لهستانی مردم رسیدن به او با شور و هیجان در مورد و پس از آن ما رقصید حتی بدون داشتن دیده می شود آن را بسیار دلگرم کننده. فیلم تنظیم در یک موسسه گرجستان, فرهنگ, مکان های عجیب و غریب داستان عشق حق در قلب سنت است. همجنسگرا بودن و گرجستان نیست تضاد هویت; بلکه این هویت می تواند و همزیستی و تقویت شده توسط هر یک از دیگر.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آن را به نرمی گفت: داستان که نمی کم در صریح xxx محور فیزیکی تمایل آنجا که ارتباط عاطفی. Gelbakhiani رکن اصلی است که باعث می شود این فیلم واقعا کار اشغال صفحه نمایش زیبا به عنوان Merab, برقراری ارتباط, شهوت, سرخوردگی و خشم و عزم و اراده لازم برای این نقش است.

اما خدا من را به آینده را به “عسل” صحنه; من فکر می کنم آن را کلید به کل فیلم. آهنگ بی باک, چسبنده, تمایلات جنسی کاملا enunciates سنجیده می خواهید که پالس های بین Merab و Irakli های صوتی داستان برش مستقیم از باشگاه رقص و plopped به مرکز گرجستان سنت است. “بیا عسل خود را” رابین کوس. مانند او می دانست!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر