تجزیه و تحلیل: اخبار استخدام Reece قهوه ای به ارمغان می آورد صعودی به frontcourt

Image

حسن نیت ارائه میدهد UNLV دو و میدانی.

UNLV کلاس 2020 استخدام Reece قهوه ای است.

در شکوه روز UNLV به طور مداوم به میدان فرستاد برخی از ورزشی ترین ترکیب اولیه در کشور و در نهایت شورشیان شناخته شده برای جذب و ساختمان اطراف بلند, سریع, مواد منفجره شگفتی مانند استیسی Augmon لری Johnson, J. R. سوار, Shawn Marion, Marcus بانک ها و Keon کلارک.

بازیکنان مانند آنتونی بنت و جرثقیل جونز باید در انجام این سنت در سال های اخیر اما از آنجا دیو برنج تصدی به پایان رسید UNLV شده است و فوق العاده به طور متوسط وقتی که می آید به استخدام top-end فیزیکی نمونه. که ممکن است لزوما تغییر تحت T. J. Otzelberger که به نظر می رسد به طمع به چیزی داشتن بازیکنان ماهر که می تواند عبور شلیک کنید و فکر می کنم بازی در سطح بالا اما ورودی چشم انداز Reece قهوه ای است یک جوانی که واجد شرایط به عنوان یک به علاوه ورزشکار.

من نمی خواهم به غلو براون ورزشی — او را نمی جانسون یا ماریون در این راستا — اما آن را به خوبی ببینید UNLV اضافه کردن 6-پا-8 رو به جلو قادر به بازی در بالای لبه یک بار در در حالی که.

در تماشای یک زن و شوهر از قهوه ای, بازی از Loomis, Chaffee, که در آن او prepped برای 2019-20 فصل اولین چیزی که خارج از غرفه را در مورد او این است که مشخصات فیزیکی خود را. او را بلند فنری و پر انرژی; او می شده اند بهترین ورزشکار در UNLV را 2019-20 فهرست.

در حالت تهاجمی پایان, که باعث می شود او را خوب دان در اطراف سبد خرید. او می شود از روی زمین به سرعت و بدون نیاز به بارگذاری برای هر پرش و او با آسانسور به بالای لبه و غوطه دادن و بدون نیاز به پاک کردن باند فرودگاه.

زمانی که او نمی تواند آن را بينداز قهوه ای دارای سلاح های طولانی برای دریافت بالاتر از درهم و برهمی و خود را لمس به اندازه کافی نرم است به رها کردن در layups و فلوتر:

UNLV تلاش به پایان برساند در اطراف این سبد در سال گذشته تا حدودی به دلیل عدم ورزشکاری در طول این فهرست هستند. قهوه ای یک بار او توسعه باید به کمک نقدی بر برخی از کسانی که آسان شانس به ثمر رساند.

راه دیگری که در آن براون با استفاده از ورزشکاری به تاثیر این بازی این است که با حفاظت از rim در دفاع. Loomis, Chaffee, بازی های برگزار شده در مرکز با وجود قاب نازک و قهوه ای ساخته شده و این کار با به چالش کشیدن فقط در مورد هر شات در داخل قوس.

قهوه ای سریع پا اجازه می دهد او را به پوشش زمین سمت به سمت به عنوان کمک به مدافع و او واقعا می شود طبقه در یک فلش, گسترش سلاح خود را به سمت بالا و ساخت آن واقعا دشوار است برای شلیک بیش از او. وجود دارد بسیاری از نمایشنامه که در آن قهوه ای روشن یک توپ روی صفحه نمایش باقی ماند با کوچکتر گارد در iso وضعیت و یا به چالش کشیده شده و یا مسدود شده ،

خود را در لبه حفاظت قابل توجه است:

اگر قهوه می تواند به جلوگیری و چالش عکس هایی که از قدرت موقعیت رو به جلو و یا به عنوان یک توپ در مرکز, در حالی که همچنین داشتن سرعت و شتاب به بررسی backcourt بازیکنان دفاع از خود بسیار با ارزش خواهد بود.

هجومی قهوه ای دارای گیری موثر کوچک-توپ کارنامه. او راحت عکسبرداری از فراتر از قوس الکتریکی در هنگام تنظیم (2-از-3 در گرفتن-و-شلیک 3-اشاره گرها در بازی من را تماشا) و سکته مغزی خود را به نظر می رسد تکرار. او ساخته شده 10-از-12 از خط پرتاب آزاد بیش از دو بازی. او از دست رفته هر دو خود را خاموش دریبل تلاش و نگاه نمی کند خیلی راحت آن را انجام می دهند.

همانطور که با تمام بورس قوام کلیدی خواهد بود اما قهوه ای است که توانایی ضربه از خارج:

صفت دیگری که به قهوه ای را در آینده به عنوان یک توپ بزرگ است که توانایی های خود را برای قرار دادن توپ بر روی زمین است. در این مرحله خود را دریبل-درایو بازی ابتدایی عمدتا متشکل از حمله به closeouts و با استفاده از سریع بلند اولین گام برای به دست آوردن گذشته اولیه مدافع.

قهوه ای ورزشی و انقباض به اندازه کافی به ضرب و شتم اولین مدافع و سپس آن را در یک بازی شیر یا خط به بالا. او دوست دارد به یک قدرت دریبل و گهواره توپ او به عنوان غواصی به ترافیک و حرکت کردم او را به خط پرتاب آزاد با نظم در Loomis چافی. گذشته از آن حرکت وجود دارد که او نمی باید یک طرح و گم شدم در سرزمین بدون مرد او را مجبور به قرار داده تا بی دست و پا پایین-در صد عکس.

خود را لمس آمد و رفت در این بازی که من دیدم. به طور کلی پرخاشگری خود را و توانایی برای جلب مخاطب است آنچه ایستاده بود ترین:

قهوه ای استفاده از نرخ های بسیار پایین و او هرگز واقعا اقدام به مدافعان کردن دریبل در درست 1-در-1 شرایط. او درایوهای شد و فرصت طلب در طبیعت به عنوان یک 5-از مرکز آن را آسان به تصور او را از ابتلا به یک ضربه از تصویب, ضرب و شتم یک دوره نقاهت مدافع با یکی سریع دریبل و سپس انفجار به لبه. که بازی خود را.

Otzelberger ستایش است قهوه ای گذشت توانایی اما در مسابقات دیدم Loomis چافی واقعا از او بخواهید به حرکت توپ به طوری که آن را سخت به ارزیابی.

در حالی که براون سرعت و توانایی جهش او تاثیر کمک مدافع وجود دارد که خود را جزئی قاب ساخته شده او را یک مسئولیت. همانطور که گفته شد Loomis, Chaffee, صف او را در مرکز و در postgrad جهان است که به معنی بالا رفتن در برابر برخی از بزرگ سالم دیدن.

وجود دارد چند نمونه که مخالف bigs ریشه او را راه می رفت او را در زیر سبد و سپس به ثمر رساند بیش از او با سهولت:

آن را بسیار روشن است که قهوه ای است نه واقعی پست مدافع حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. او ممکن است بهتر از آن را به عنوان او می افزاید: عضله اما 1-در-1 دفاع در برابر درست و مراکز قدرت به جلو است لبه تیز شمشیر خود را. او بهتر است به عنوان یک کمک مدافع زمانی که او می تواند پوشش زمین و ترک زمین به چالش عکس.

یکی از چیزهایی است که آیا پرش یک بار زن و شوهر بودند سریع خود را دست. زمانی که پست بازیکنان در معرض توپ قهوه ای بود سریع به کش رفتن و کشیدن آن را دور. او این کار را دو بار در یک بازی و یک بار دیگر در:

که ممکن است یک مورد از نمونه کوچک اندازه, اما این می تواند یک سلاح برای قهوه ای برای استفاده از زمانی که او خواسته است برای دفاع در رنگ.

قهوه ای جذاب است چشم انداز به خصوص زمانی که پیش بینی به عنوان بخشی از مدرن و کوچک-توپ صف. دفاعی او در نقطه پیوند و قادر به تغییر و حرکت پای خود را به دفاع از کوچکتر نگهبانان در حالی که همچنین ارائه عمودی لبه حفاظت; ادبانه او می تواند پایان lobs, تبدیل, در اطراف سبد و خارج از گام به شلیک 3 است.

خود بازی است که تقریبا در تضاد کامل به Jhaylon مارتینز دیگر UNLV بزرگ مرد استخدام من قرار گرفت. مارتینز ضخیم است قدرتمند و ماهر اما فاقد ورزشکاری, در حالی که قهوه ای است نازک و سریع و به طور مداوم بازی بالاتر از لبه. جالب است که Otzelberger سیستم ممکن است قادر به استفاده از مردان بزرگ با گونه های مختلف نقاط قوت و ضعف است.

من مطمئن هستم که اگر قهوه ای است که به معنای به بازی حق دور. یک اشتباه سال را صرف اضافه کردن عضله و حد عالی رساندن خود خارج گلوله و توپ-رسیدگی به توانایی واقعا می تواند به نفع او در دراز مدت است. به عنوان یک اجرا-پرش ورزشکار او را بهتر از آنچه UNLV تا به حال به تازگی اما او نه عجیب و غریب به اندازه کافی به یک بازیکن تاثیر مگر اینکه او همچنان به بهبود مهارت های خود را تنظیم.

سه سال از در حال حاضر قهوه ای می تواند پویا شروع قدرت رو به جلو است. پایه و اساس وجود دارد اما وجود دارد توسعه هنوز هم باید انجام شود.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de