تجزیه و تحلیل: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تنظیم به بحران انتخابات ریاست جمهوری

Category: لاس واگاس No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است هرگز شناخته شده برای خود صبر و شکیبایی و یا توجه span.

در حال حاضر به عنوان coronavirus بحران را تهدید می کند خود را در انتخابات ریاست جمهوری و upends مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخاب مجدد تهمت است که به سرعت در حال از دست دادن صبر و شکیبایی با متخصصان پزشکی را ساخته اند که مورد روز پس از روز است که تنها راه برای جلوگیری از یک فاجعه از دست دادن زندگی است که اساسا تعطیل کشور — به حداقل رساندن انتقال و “پهن کردن منحنی” بنابراین بیمارستان ها نیست و با غرق حیاتی بیماران است.

رئیس جمهور نیز شده است خشمگین است که تلاش های خود را برای توقف دلخراش افت در بازار سهام را تا کنون ثابت شده بی اثر است. او در تماس بوده است دوستان و اقتصاددانان در تمام ساعات و berated مشاوران و خبرنگاران که سعی در متقاعد کردن او برای تشخیص شدت شیوع.

فراتر از بحران بوده و آشفته است که او نمی تواند اجرا مبارزات انتخاباتی او می خواهد در برابر دموکرات جو بایدن و او مورد استفاده روزانه ساعته جلسات به عنوان نزدیک پروکسی برای مبارزات انتخاباتی خود تظاهرات تضمین شده برای جلب توجه و حفظ و حمایت از او ملتهب سیاسی مورد.

این حساب بر اساس مصاحبه با یک دوجین کاخ سفید و مشاوران سابق دولت مقامات ایرانی و آمریکایی نزدیک به کاخ سفید داده گمنامی به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

در نشانه ای از رشد کنيد تهمت توییتی درست قبل از نیمه شب:

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

به دنبال او تا اوایل روز دوشنبه با یک سری از رسانهها که به نظر می رسید به تایید دوباره باز جامعه آمریکا بر نتیجه اولیه 15 روز محدودیت به معنای آهسته گسترش این ویروس در هفته آینده.

آن را منعکس نظر از تعداد فزاینده ارشد از مقامات دولت که بر این باورند که بسته شدن از اقتصاد بیش از حد سخت بود اما دوباره باز کردن آن به طور مستقیم در تضاد با مشاوره از کارشناسان بهداشت یک گروه دو حزبی از فرمانداران و شهرداران و به طور بالقوه راه اندازی یک رویارویی خود را با مشاور پزشکی از جمله بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci.

تهمت سعی در به حداقل رساندن تهدید این ویروس از همان ابتدا و در روزهای اخیر vacillated بین اذعان به بحران و نشان می دهد که این امر به زودی تمام شود.

با او Mar-a-لاگو باشگاه توقیف و سفرهای مکرر به زمین گلف در حال حاضر از حد تهمت شده است تا حد زیادی گیر در کاخ سفید است. حتی در زمان های خوب دیگر رئیس جمهور را تشبیه زندگی در کاخ سفید به مانند زندان است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن که احساس بزرگ توسط دیوارها خود را در طول بحران. قادر به سفر و مطمئن نیستید از آنچه به او شده است توفنده West Wing جلسات اغلب وادار کردن کارکنان به عجله تنظیم برنامه به عنوان رئیس جمهور اغلب می شود در راه بهداشت حرفه ای در تلاش برای نمودار یک دوره از عمل است.

در حالی که برخی از اطراف او پیشنهاد کرده اند که او باید تنها به نظر می رسد وقتی که وجود دارد این است که اخبار اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن گم شده کانون توجه است و به مردم گفت که او می داند که این ملت است که به تماشای جلسات و نمی خواهند به رها کردن مرحله.

روز یکشنبه او پرسید: این جلسه در ابتدا میله میله برای 4:30 بعد از ظهر به عقب رانده شود بعد از آن به شب وقتی که مردم بیشتر خواهد بود — از جمله کسانی که در تنظیم برای “60 دقیقه” رئیس جمهور مورد علاقه پخش مجله خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش خبرنگاران که سوال او نمی مانند و در پشت درهای بسته شده است ، رییس جمهور در این جامعی در مشاوران با ارائه اخبار است که در تضاد بی امان خود را باور بحران به زودی حل خواهد شد.

پس از بازگشت از سفر به هند در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن روشن به دستیاران در مورد دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که تا به حال ارائه شده وخیم هشدار در مورد ویروس’ تاثیر بالقوه. او chided معاون رئیس جمهور مایک پنس در بال غربی جلسه دفاع از واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک بار دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی خود را برای دست زدن به بحران است. و او با عصبانیت upbraided ارائه دهندگان خدمات پزشکی که نامیده می شود در دولت او برای انجام بیشتر گفت: آنها باید ناراحت به جای محلی خود رهبری است.

و او برافراشته در برابر روزنامه نگاران برای بررسی خود را پاسخ تنبل, رانده می شود, در بخشی از تمایل به بی اعتبار کردن رسانه ها در زمانی که او می داند که این عناوین تنها به بدتر.

“من تماشا و گوش دادن به اخبار جعلی, CNN, MSDNC, ABC, NBC, CBS, برخی از فاکس (به شدت & ابلهانه شفاعت به لحاظ سیاسی صحیح است) @nytimes و @پایگاه سازمان تبلیغات اسلامی و همه من می بینم این است که نفرت از من به هر قیمتی” او توییتی بیش از آخر هفته. “آیا آنها درک کنند که آنها در حال از بین بردن خود را؟”

که خط برداشت شده است توسط دیگران در این دولت که همچنین روشن ساخته است که آنها را نمی بینیم ارزش در جمع خبرنگاران حفر چگونه به دولت آماده شده برای بلندی بحران است.

“من فکر نمی کنم آن را مناسب در حال حاضر برای مطبوعات به رفتن به عقب” تکرار مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام. “وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن به عقب و شکل تیک-tocks از آنچه اتفاق افتاده است زمانی که. ما رو از بحران در دست ما ما رو coronavirus در این کشور و مطبوعات باید — آنها یک فرصت واقعی کردم…به همچنین گسترش اطلاعات زیادی را به این مکان و به اطلاعاتی که ما نیروی کار در تلاش است به خارج وجود دارد.”

قرار نبود به این راه.

صرف هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخاب مجدد کمپین برنامه ریزی شده بود به استفاده از او استفاده مالی و تلاش برای تعریف حریف خود را برای عموم در این مسابقه در اوایل ماه بسیار شبیه سابق رئیس جمهور باراک اوباما را به حزب جمهوری خواه میت رامنی در سال 2012.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به قاب نژاد به عنوان یک مسابقه بین تعیین کننده رئیس جمهور بود که در طلیعه عصر طلایی اقتصادی در مقابل هر دو قسم خورده سوسیالیستی مانند ایالت ورمونت برنی ساندرز و یا یک مخلوق واشنگتن استقرار بایدن بود که تلاش برای جمع آوری پول و شور و شوق.

اما به جای مواجه زخمی دموکرات در پایان یک drawn-out نامزدی مبارزه با یک جسارت بایدن به عنوان حزب خود را روشن پیشتاز داشتن coalesced خیلی از این حزب در اطراف او در حالی که پرداختن پول نقد خود را کمبود. و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است خیره در یک رکود یک برنامه به طور بالقوه کشنده سیاسی برای هر, وقت, ولی, ویژه, یک, که تا افسار خود و اقبال به بازار سهام و پس از شناور اقتصاد است.

قادر به برگزاری تظاهرات تهمت خود را از دست داده علاقه خروجی و محروم مبارزات انتخاباتی خود از تدوین ارزشمند رای داده است. و در حالی که مبارزات انتخاباتی خود را در جنگ قفسه سینه باقی می ماند قوی هر نوع تلویزیون تبلیغ انتخاباتی بوده است در کنار هر چند ضد بایدن دیجیتال نقاط هنوز در حال تولید و دستیاران ابراز تعجب و امداد رسانی است که معاون سابق رئیس جمهور تا حد زیادی واگذار مغلوب ساختن پیشی جستن نور افکن دو هفته گذشته.

با هیچ شانسی برای هر سفر در هر زمان به زودی سرنشین نیروی هوایی, یکی, که در آن تهمت اغلب صرف وقت خود را در صحبت کمپین استراتژی و معاشرت با دوستان و متحدان او انداخته خشم خود را در توییتر — از جمله در دموکراتیک فرمانداران که جرات انتقاد از او شده است و در تلفن به طور مداوم peppering مردم با تماس.

در روزهای اخیر رئیس جمهور از تلاش برای رسیدن به یک اقتصاددان در اواخر شب است خواب از طریق تماس های متعدد.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فقط خواستار نگهداری. در نهایت این اقتصاددان بیدار شد.

__ Lemire گزارش از نیویورک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>