تجزیه و تحلیل: ماهر مرد بزرگ Jhaylon مارتینز است که کار در حال پیشرفت

وجود دارد یک طرح روشن برای این نوع از مرد بزرگ که رشد در T. J. Otzelberger سیستم.

زمانی که Otzelberger بود سر مربی در داکوتای جنوبی دولت او ساخته شده خود را در اطراف سیستم مایک Daum های زبر و خشن 6-پا-9 رو به جلو است که می تواند شلیک 3 رانندگی در موقعیت های سودمند پایان در اطراف لبه و نگه داشتن خود را در توپ ترکیب تیم در پایان دفاعی. در آن زمان او فارغ التحصیل Daum بود سازگار 25-و-10 بازیکن که منجر SDSU به یک جفت از NCAA مسابقات در سه سال گذشته است.

آن را تنها طبیعی برای Runnin’ شورشیان و طرفداران می خواهید برای پیدا کردن نسخه خود را از Daum و به همین دلیل بسیاری از هیجان زده بودند که کلاس 2020 مرکز Jhaylon مارتینز متعهد به UNLV در ماه اوت است. تاریخ به عنوان یک 3 ستاره چشم انداز 247 ورزشی (شماره 29 مرکز و شماره 215 بازیکن به طور کلی) مارتینز بود مورد تحسین قرار گرفته برای تهاجم خود مهارت و Daum مانند تطبیق پذیری است. اعتیاد به مواد مخدره تنها افزایش یافته که مارتینز گفت: بخشی از Otzelberger استخدام زمین شد یک برنامه برای استفاده از مارتینز در یک نقش مشابه به Daum است.

بنابراین دقیقا شورشیان در مارتینز? من به تماشای یک نمونه از بازی های خود را از سال گذشته در شهر رویایی مدرسه (گلندیل, Ariz.) به احساس بهتر برای خود نقاط قوت و ضعف خود و آنچه که او ممکن است آن را به جدول طول زمان خود را در UNLV.

اولین چیزی که خارج از غرفه را در هنگام تماشای مارتینز بازی سال گذشته خود را اندازه خالص. او ذکر شده در 6-پا-10 و 230 پوند اما او نقش راه بزرگتر از آن است که در داخل رنگ. وجود دارد چند نمونه از مارتینز به سادگی قلدری کوچکتر بازیکنان در پست راه رفتن آنها را به عقب در زیر سبد و بسته بندی کردن آنها را آسان برای جلب و پس از اتمام:

کالج مخالفان را بزرگتر و قوی تر از بازیکنان در تصویری که بدیهی است اما مارتینز به طور طبیعی دارای یک پایگاه قوی و قدرت خود را بازی در حال رفتن به آن را دشوار برای تیم به رفتن کوچک در برابر او. او یک تخت از مردم تکان دهنده زمانی که او می خواهد.

سوال این است که چگونه اغلب او می خواهد به. او نمی توانید تعداد زیادی از پست لمس در بازی من را تماشا و مقداری از آن بود چرا که او همیشه مبارزه برای ایجاد قاتل موقعیت. هنگامی که او, او ساخته شده آن را به حساب توسط گسسته مدافعان خود را.

او نه فقط یک قدرت بازیکن ، این مهارت است که واقعا نشانه خوبی برای مارتینز است عبور خود توانایی. Otzelberger بارها گفت که این جذب کلاس شد همه چیز در مورد بهبود فهرستی از گذشت توانایی و مارتینز یک مثال نخست است.

او بسیار مایل رهگذر. او احساس خوب و زمان بندی برای زمانی که به پا زدن آن را از دو تیم او می اندازد متقابل دادگاه dimes او راه اندازی بر روی هدف خروجی عبور می کند و او می تواند رها کردن بیش از حد بالا کمک به از بین بردن backdoor برش. اگر من تا به حال حدس می زنم من می خواهم بگویم این است که جنبه مارتینز بازی است که واقعا باعث Otzelberger به او پیشنهاد بورس تحصیلی:

شورشیان واقعا نمی توانست شامل موقعیت مرکز در جرم تا آنجا که آنها می خواستند به سال گذشته به دلیل Mbacke Diong یک دفاعی-فکر بازیکن که نمی داشتن یک احساس طبیعی برای توهین آمیز مفاهیم. مارتینز می کند و عبور خود را باید در نهایت کمک به باز کردن اضافی فصل Otzelberger را راهکار.

بخش دیگری از مارتینز بازی تهاجمی به خود جلب کرد که تحسین خود را در طول استخدام شد و توانایی های خود را به کشش زمین با پرش شات بنابراین من شگفت زده شد که او نمی تلاش تک بلوز در هر یک از این پنج بازی را نگاه کردم. در حال حاضر که جنبه ای از مهارت های خود را تنظیم حدیثی باقی مانده.

او راحت با توپ در دست خود را ، علاوه بر عبور خود مارتینز می توانید با قرار دادن توپ بر روی زمین کمی و درایو که فضای در دسترس است. او Daum در این راستا اما Daum کاملا نخبگان در مواجهه با ضرب و شتم مردان بزرگ کردن دریبل; مارتینز است که هنوز هم در حال توسعه است که بخشی از بازی خود را.

من او را دیدم درایو برای دو layups و ارتکاب یک گردش مالی در پنج بازی اما مهم تر از نتایج خود comfortability در قرار دادن توپ بر روی عرشه:

یک دلیل وجود دارد من در حفظ و یادآوری میکند که مارتینز ممکن است نیاز به زمان برای تبدیل شدن به یک عامل سازگار برای UNLV. بر اساس آنچه که من دیدم از خود گذشته دبیرستان فصل هنوز هم وجود دارد بسیاری از توسعه فیزیکی است که نیاز به اتفاق می افتد قبل از اینکه او می تواند به طور موثر در سطح دانشگاهی.

به سادگی قرار دادن مارتینز نیاز به بهبود تناسب اندام خود را به سطح. او نیاز به دریافت سریعتر, سریعتر و بیشتر مواد منفجره در همه چیز او می کند. وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد که در آن محدودیت های فیزیکی قرار گرفتند در برابر دبستان بازیکنان, بنابراین او باید برای قرار دادن در یک مقدار زیادی از کار به منظور هک آن را در برابر بخش-من مخالفان.

در حالت تهاجمی پایان, این مسائل آشکار در عدم توانایی خود را به پایان برساند در اطراف لبه. با وجود ارتفاع و نرم لمسی, او تا به حال مشکل تبدیل layups در حتی سبکترین از ترافیک است. او آهسته به ترک زمین و معمولا نیاز به جمع آوری قبل از رفتن با توپ اجازه می دهد کوچکتر و سریعتر مواد منفجره مدافعان برای به چالش کشیدن خود را به ضرب گلوله و یا حتی جلوگیری از آن:

مارتینز sub-par ورزشکاری بود که بیشتر قابل توجه در پایان دفاعی. عدم سرعت ساخته شده او را یک مسئولیت و در بازی من را تماشا کارکنان مربیگری خود حذف او در دقیقه پایانی بازی نزدیک به منظور دریافت بهتر مدافعان روی زمین.

دو تا از مهم ترین چیزهایی که یک مرد بزرگ را به انجام دفاعی در بازی امروز است در دفاع از صفحه نمایش توپ و دفاع از لبه. مارتینز تلاش در هر دو زمینه.

در برابر توپ صفحه نمایش خود رفت و آمد بیش از حد آهسته و او اغلب گرفتار lunging در نقطه ای از حمله. اجازه داده است که صفحه نمایش گذارنده و یا توپ-کنترل به ساقه در گذشته او را با سهولت ترک مارتینز انتهایی بازی های گسترده ای فاصله و قرار دادن هم تیمی های خود را در یک وضعیت که در آن آنها تا به حال به دفاع 4-در-5.

وقتی مارتینز سعی در نمایش و بازیابی و برگشت به صفحه نمایش گذارنده او اغلب در زمان مستقیم مسیرهای اجازه می دهد آسان عبور خطوط از لبه و یا از دست دادن موقعیت در شیشه ای.

این منجر به بسیاری از بد دفاعی اموال:

دو نقش در این فیلم بسته را مارتینز unplayable در سطح دانشگاهی. او به سبک تر و سریعتر و بهبود رفت و آمد فوق العاده یا کالج مخالفان می خواهید به هدف قرار دادن او را با توپ صفحه نمایش در هر واحد با در اختیار داشتن و باز عکس. من نمی توانم تصور مارتینز جدی گرفتن زمان بازی در 2020-21 مگر اینکه او را بهبود می بخشد که جنبه ای از بازی خود را به شدت. خبر خوب این است که این تلاش وجود دارد.

تا آنجا که لبه حفاظت می رود مارتینز را ارائه نمی کند که. آن را فقط به نظر نمی رسد که بخشی از بازی خود را. زمانی که مخالفان به چالش rim او ایستاده و پا به حالت صاف و بالا بردن اسلحه خود را راست بالا به منظور آنها را شلیک بیش از او را واقعا نمی سعی کنید برای جلوگیری و یا تغییر یک شات در هر یک از این پنج بازی را نگاه کردم.

او همچنین آهسته به نقطه پس وجود دارد بسیاری از موارد او را در آینده در پایان بازی و ارتکاب لمس ناپاک به جای به چالش کشیدن شات:

موقعیت و راستی می تواند یک راه موثر برای بازی دفاع در اطراف سبد و برخی از مربیان در واقع ترجیح می دهند که به ترک پای خود را به تعقیب بنابراین شاید مارتینز به دنبال دستور سال گذشته است. اما با توجه به عدم وجود خود را از آسانسور و ناتوانی به زمین سرعت آن به نظر نمی رسد مثل او خواهید بود سخنان یک تن از عکس در UNLV.

نیز وجود دارد زمانی که مارتینز به حال به انتخاب کوچکتر مدافعان یا در سوئیچ ها و یا در فضای باز-شرایط دادگاه و کسانی که نمی تواند به خوبی. او تبدیل به اطراف بیش از حد به راحتی و در زمان بیش از حد طولانی برای بازیابی اجازه دادن به بازیکنان کوچکتر در اطراف او با سهولت:

یکی دیگر از عناصر کلیدی frontcourt بازی است rebounding و Otzelberger قرار تاکید بر برنده شدن در شیشه ای در فصل گذشته. مارتینز به اندازه و قدرت به یک هیولا مدیره اما او نمی تولید مثل است که سال گذشته است.

دوباره آن را محدودیت های فیزیکی او را عقب نگه. حتی زمانی که مارتینز به حال موقعیت خوبی در زیر لبه مخالفان بودند بیش از حد اغلب قادر به پرش او و یا خارج مانور او را به نکته دور توپ و نگه دارید پخش زنده است. مارتینز به حال مشکل تامین امنیت هر یک, پاک, پرتاب ریباند در ترافیک:

شما می توانید ببینید که چرا UNLV می خواستم مارتینز. او بالا-مهارت مرد بزرگ با فوق العاده حجم و قدرت و بسیاری از مسائل را جوش پایین به مطبوع و تناسب اندام. اگر شما می خواهید به رویای بزرگ در مارتینز شما می توانید تصور کنید که قرار دادن او را در یک کالج وزن اتاق برای یک سال و بیشتر مواد منفجره نسخه او که آینده بازیکن عالی صعودی.

اگر همه چیز را از تابه خارج و او را نشان می دهد بزرگ تعهد به بهبود خود را انفجار و ورزشکاری مارتینز می تواند تبدیل به نهایی کوچک توپ, مرکز قادر به بازی با ظرافت و قدرت تهاجمی پایان در حالی که منینگ تخته و ارائه اندازه در پایان دفاعی. او است که توانایی.

آن را ممکن است ترجمه نمی کنید اما در حال حاضر آن را تا به Otzelberger و مربیان و از همه مهمتر مارتینز خود را به مطمئن شوید که او برآورده که بالقوه است.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im