Fleury

Lynne Sladky / AP

شوالیه طلایی مرکز Jonathan Marchessault, راست, جشن هدف خود را با جناح راست علامت سنگ (61) در طول دوره سوم NHL هاکی بازی برابر Florida Panthers, پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در, طلوع, Fla. طلایی شوالیه برنده 7-2.

Click to enlarge photo

شوالیه طلایی مربی پیتر Condoleo مذاکرات به رسانه ها پس از شکست سناتورهای اتاوا 4-2 در NHL هاکی بازی روز شنبه, ژان. 16, 2020 در اتاوا, انتاریو.

وقتی وگاس شوالیه طلایی اعلام کرد سابق دشمن پیتر Condoleo خود را به عنوان مربی جدید در ماه گذشته وجود دارد بحث بر سر اینکه آیا او می تواند در تشویق و یا jeered در اولین بازی خود را در خانه نیمکت در T-موبایل آرنا.

این دیگر یک سوال دیگر ، این نباید یک سوال به خصوص پس از شوالیه طلایی بازی مسلما بهترین بازی فصل در یک 7-2 برنده شدن بیش از Florida Panthers شنبه شب در BB&T Center.

پیروزی مسجل 3-1 پست-همه ستاره سفر جاده و بهبود وگاس به 4-2-1 پس Condoleo در زمان بیش از جرارد “Turk” گالانت. رفتن به Condoleo صفحه اصلی اولین بازی شنبه شب برابر Carolina Hurricanes طلایی شوالیه نشستن مسلم در یک نقطه خوب برای اولین بار در بیش از یک ماه است.

“همه احترام به Turk اما در حال حاضر پیت در حال انجام است بزرگ” رو به جلو Jonathan Marchessault گفت. “او واقعا خوب هاکی مربی و او فکر می کند بازی واقعا خوب است. امیدوارم طرفداران می توانید او را استقبال گرم بیش از حد.”

Marchessault مناسب است. مخالفت با راه گالانت ریخته شد و اعتقاد داشتند در این تیم پتانسیل تحت Condoleo متقابلا منحصر به فرد نیست.

رام کردن از Panthers که تا به حال موفق به کسب هفت از خود گذشته و نه بازی نشان داد Condoleo را درس چسبیده هر دو در ماکرو و میکرو سطوح. بازیکنان تلاش سطوح نشان می دهد که آنها در حال گرفتن آنها را به قلب است.

علامت سنگ به تنهایی می تواند به اثبات رسانده اند به عنوان مقدار در روز پنج شنبه. سنگ بود و یک مرد در یک ماموریت پنوماتیک در چهار امتیاز در یک فصل که در آن او تا به حال هرگز قبلا بیشتر از دو تا در یک بازی و صرفه جویی در هدف دفاعی زمانی که او کبوتر در مقابل یک جن در یک فرد انسان راش.

“من همیشه گفته ام شما باید بهترین بازیکنان خود را به صادقانه ترین و او را مرد اول خرید در به برگشت چک و قربانی کردن خود, دفاعی,” Condoleo گفت: “زمانی که بهترین بازیکن خود را که در این نوع طرز فکر که مسری است.”

طلایی شوالیه’ All-Star بود, راه همان است. حداکثر Pacioretty در زمان بعد از سنگ گل اول دو وگاس اهداف در دقیقه افتتاح هر یک از دو دوره.

Pacioretty پانچ یک در عبور از سنگ در نزدیکی پایان دوره دوم برای قرار دادن شوالیه طلایی تا 3-2 شد و بخشی از چهار هدف دوره سوم با یورش یکی دیگر از موفقیت نزدیک محدوده شات با کمک سنگ. او می گوید: او اقتباس به سرعت Condoleo خواستار مردد به برچسب است که به عنوان راه Condoleo است او را تحت تاثیر قرار است.

“شما بچه ها را دیده اند که چگونه سریع و شدید ما در حال بازی به خصوص در خود ما پایان” Pacioretty گفت. “این منجر به بسیاری از جرم. این بسیار مهم است برای برنده شدن در بازی هاکی, به خصوص که این بازی ها تنگ تر و فصل می رود. این که شما چگونه می کردم به بازی در پلی آف به موفقیت است.”

Marchessault که به ثمر رساند این بازی یکی مانده به آخر هدف در یک بازی قدرت, پاسخ به طور مشابه هنگامی که درباره بهترین بخشی از بازی تحت Condoleo. وی با تمجید از سرعت شوالیه طلایی نشان داده اند به دلیل خطوط نورد و کوتاه تر شیفت.

با وجود داشتن سه جاده بازی در پنج روز آینده به Panthers’ matchup رایلی اسمیت گفت: این تیم احساس تازه است. آنها نشان دادند که آن را به عنوان آنها نگاه مانند شوالیه طلایی از سال گذشته توسط خسته کننده و حتی پلنگ دیگر سریع تیم خود را به سرعت.

که نشده است Condoleo تنها تاکید.

او همچنین می خواست مجازات کشتن به عنوان یکی از اولین رفع, خواستار حمله بیشتر ، به نظر می رسد او آن را انجام داده.

مخالفان تنها سه گل به ثمر رساند در 21 قدرت-بازی بازی شانس — فلوریدا یکی بود برای مساوی کردن بازی در 1-1 زمانی که مایک هافمن, لعنتی در یک تایمر در اولین دوره در هفت بازی تحت Condoleo. در طول طلایی شوالیه باید نقل مکان کرد و از 22nd در NHL در مجازات کشتن به 17th.

“من فکر می کنم ما خوب بازی کنیم و بعد فورا رفت واز هر روز بهتر” Condoleo گفت. “ما بدست یک شانس برای دریافت به دانستن هر یک از دیگر و شما می توانید احساس یک باور در حال توسعه در آنچه ما انجام می دهیم و ما رو به انجام است که به خانه ما پیست به دلیل وجود مقدار زیادی از کار را در سمت چپ انجام دهید.”

T-موبایل آرنا می تواند برای یکی از بهترین صفحه اصلی-یخ مزایای هاکی هنگامی که آن را خروشان. وجود دارد هیچ دلیلی نباید رسیدن به پر سر و صدا دسیبل سطح به استقبال Condoleo.

اگر بازیکن می تواند حرکت گذشته مربیگری به سرعت تغییر, بنابراین می تواند طرفداران. موفقیت درمان همه کینه و اگر آن را هنوز هم در مراحل اولیه Condoleo به نظر می رسد او آماده برای یک معامله بزرگ از موفقیت در لاس وگاس.

او آوردن بهترین نتیجه را از یک تیم است که به صرف یک مقدار خسته کننده از فصل نه نشان دادن بهترین خود را.

“این شده است یک کشش خوب هاکی برای ما” سنگ گفت. “ما در حال بازی به راه راست.”

مورد Keefer را می توان در 702-948-2790 و یا [email protected]. دنبال مورد در توییتر در توییتر.com/casekeefer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im