UNLV شد به طور جدی فاقد frontcourt مهارت در سال گذشته است. پشتیبان مرکز ویتالی Shibel می تواند باز 3-اشاره گر اگر دفاع را فراموش کرده و به پوشش او اما گذشته از آن شورشیان نیست که مردان بزرگ که می تواند دریبل عبور شلیک کنید و یا در غیر این صورت درگیر در جرم در یک راه موثر.

از آنجا که مربی T. J. Otzelberger تا به حال به خلق و خوی خود را توهین آمیز طرح برای کار با آنچه که او تا به حال.

که نباید مسئله رفتن به جلو. Otzelberger آوردن خود و استخدام در حال حاضر و بر اساس اول خود را کامل جذب کلاس ما در حال گرفتن یک ایده روشن از آنچه که او می خواهد در مردان است. ورودی اول Jhaylon مارتینز خام است اما عبور خود را دید و او را بسیار ماهر پروژه. و juco چشم انداز ادواردو دل Cadia است و حتی بیشتر جلا.

دلم Cadia بومی ایتالیا, بازی های برگزار شده سال گذشته در دانشگاه مرکزی فلوریدا شده و برخی از جذاب اعداد. در 27 بازی در juco سطح 6-پا-7 رو به جلو به طور متوسط 13.2 امتیاز و 9.1 ریباند در حالی که تیراندازی 48.3 درصد از این زمینه است.

این آمار را به کل داستان. قابل توجه ترین جنبه از دل Cadia بازی خود را به طور کلی سطح مهارت; او می تواند دریبل عبور شلیک کنید و همه چیزهای دیگر که Otzelberger تا به حال در طرح به دور از سال گذشته است.

او با اعتماد به نفس توپ-کنترل و خلاق رهگذر قادر به شروع سریع شکستن از طریق هر دو مسیر. توانایی های خود را برای قرار دادن توپ بر روی زمین و نگه داشتن آن در حال حرکت و زمان در halfcourt جرم باید Otzelberger مشتاق به شروع به کار بر روی کلیپ بورد:

با تمام احترام به سال گذشته همکاران اولین بازی در این کلیپ چیزی است Shibel یا Mbacke Diong هرگز قادر خواهد بود به انجام. دلم Cadia توپ به ارمغان می آورد تا دادگاه در سرعت کامل به شکستن مطبوعات, دریبل های پشت سر خود را (نه معمولی) عبور بیش از چرخش دیسک می یابد و یک برش برای لیآپ — بدون ارتکاب یک اتهام است. که مهارت.

این نوع از مسائل باید کسب دلم Cadia زمان پخش اولیه با شورشیان. آن نیز کمک خواهد کرد که او استفاده می شود به بازی در گسترش جرم به عنوان مرکزی فلوریدا کار او را به عنوان مرد بزرگ در یک 5-حمله کردن. این بدان معناست که دلم Cadia تجربه در فضا و در محیط اجرای handoffs ساخت می خواند و در حال حرکت سنگ.

او احساس خوبی برای عبور توپ, آیا آن را سریع نگاه-aheads به تیم خود را به انتقال و یا باهوش halfcourt dimes:

و البته سوال اول خواسته از هر گونه پتانسیل های کوچک و توپ بزرگ: مرد می تواند به او شلیک ؟

دلم Cadia می توانید. این چیزی است که اعداد نشان می دهد به هر حال. او در زمان بیش از دو 3-اشاره گر در هر بازی در فلوریدای مرکزی و متصل در 37.7 درصد (23-از-61); او نیز نمایش داده می شود سنگ جامد سکته مغزی از خط پرتاب آزاد که در آن او 81.8 درصد (108-از-132).

در این بازی من را تماشا دلم Cadia ساخته شده دو نفر از چهار عکس پرش (1 از 3 از 3-نقطه محدوده):

مهارت های خوبی هستند اما دلم Cadia است که همه ظرافت. او یک مایل غربال — بیش از تمایل حتی به عنوان او به نظر می رسید برای لذت بردن از تخمگذار چوب در unsuspecting مدافعان در این بازی تماشا کردم:

اگر وجود دارد یک سوال در مورد دل Cadia را بازی تهاجمی آن توانایی های خود را به پایان برساند در اطراف سبد خرید. او مواد منفجره leaper و در 6-پا-7 است که می تواند آن را دشوار برای تبدیل در میان درختان در زمان.

موارد وجود دارد زمانی که او با عجله خود را به ضرب گلوله قرار داده و برخی از وحشی تلاش اطراف لبه اما انتشار سریع است که اجازه داده او را به لغزش در layups برابر می شود شات مسدود کننده:

دلم Cadia را شلیک 52.0 درصد 2-اشاره گرها در سال گذشته پس شاید ناقص بود که با توجه به اندازه کوچک نمونه.

برای تمام توهین آمیز, لهستانی, دلم Cadia نیست به عنوان پیشرفته در پایان دفاعی. به عنوان یک توپ بزرگ او خواهد بود وظیفه با تعویض بر روی بازیکنان و دفاع از لبه. این یکی از با ارزش ترین استعداد یک بازیکن می تواند داشته باشد و بر اساس بازی من را تماشا هنوز هم وجود دارد برخی از اتاق را برای بهبود.

دلم Cadia است به اندازه کافی سریع پا به آمدن اصلی او انتساب و به کمک دیوار از رنگ در برابر نفوذ اما او یک شات-مسدود کردن تهدید. او تنها به طور متوسط 0.6 بلوک در هر بازی در تاریخ و کالج اغلب ترجیح می دهند به گیاه پای خود و تکیه بر راستی سعی کنید و تغییر دهید عکس:

خبر خوب این است که او بازی می کند سخت در دفاع. او را پایین کشیده و 11 پرتاب ریباند در این بازی من را تماشا و بی امان در تعقیب توپ سست.

او نیز در این سنگ از یک بازی دفاعی با تیم انتهایی با دو امتیاز در آخرین لحظه:

اول او stonewalls درایو و سپس بیرون می پرد و می زند و توپ رو دور منجر به یک بازی-مقید انتقال لیآپ. ما می دانیم چقدر Otzelberger مقادیر فشار و این بازی است که به عنوان مثال بزرگ چگونه دیوانه و تلاش می توانید یک بازی است.

با که گفت, دلم Cadia در حال رفتن برای به دست آوردن دانش خود را در انتهای دیگر از کف. تا زمانی که او قابل قبول در دفاع از آن خواهد شد خود را توهین آمیز مهارت است که اجازه می دهد تا او را به تاثیر برای UNLV.

با Diong را رکود در جرم و مارتینز rawness وجود خواهد داشت یک فرصت برای دلم Cadia به ساقه و تصویب راه خود را به صف شروع در 2020-21. اگر بقیه فهرستی از حرکت در یک راه است که اجازه می دهد تا Otzelberger به فراگیر دلم Cadia با چهار بورس های دیگر که گزاره سخت خواهد بود برای مربی به مقاومت در برابر.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de