تجزیه و تحلیل: نیک بلیک ابزار به UNLV بعدی backcourt ستاره

Image

نیک Blake / توییتر @nickblizzy23

یکی از جنبه های T. J. Otzelberger سیستم که ثابت شده است موثر باشد هر دو در داکوتای جنوبی وزارت امور خارجه و در سال اول خود را در UNLV توانایی خود را به خارج کردن بهترین در پویا سپاه پاسداران است. دیوید جنکینز منفجر کردن به عنوان کارآمد گلزن برای Jackrabbits و اخیرا برایس همیلتون شکوفا شده به یک کوه غرب انتخاب تحت Otzelberger.

که نشانه خوبی برای headliner از UNLV ورودی استخدام در کلاس به عنوان 4 ستاره گارد نیک بلیک دارای ابزار به Otzelberger بعدی backcourt ستاره.

بلیک 6-پا-6 لاس وگاس, بومی, بازی های برگزار شده پس گراد در سال IMG Academy, یکی از کشور نخبگان دبستان برنامه های اضافی که توسعه فیزیکی باید اجازه می دهد او را به وارد در UNLV آماده تر به کمک از یک نمونه دانشجوی سال اول.

که گفت:, تاثیر او هنوز هم ممکن است احساس نمی شود بلافاصله. وجود دارد برخی از پالایش است که هنوز هم نیاز به اتفاق می افتد قبل از بلیک آماده است به تفاوت ساز در سطح کالج, اما پس از تماشای چند تا از بازی های خود را در IMG از آن آسان است برای دیدن چگونه او می تواند تبدیل به یک ردیف بالا بال در UNLV.

از لحاظ جسمی بلیک مرا به یاد یکی-و-انجام Runnin’ شورشیان گارد رشاد Vaughn. خود را به ارتفاعات و انواع بدن قابل مقایسه هستند و هر دو آنها دارای صاف ورزشکاری است که بیشتر در مورد سیالیت از خام پریدن و توانایی انفجار.

بلیک نیست به عنوان بسیار عنوان Vaughn, بود, توسط استخدام, سایت های, چرا که او را کاملا به عنوان به عنوان جلا Vaughn بود به عنوان دانشجوی سال اول. Vaughn وارد UNLV به عنوان یک حرفه ای در سطح خارج تیرانداز, با, سازگار, فرم تعادل بزرگ و محدوده فراتر از کالج arc. بلیک وجود ندارد اما خود مکانیک خوب هستند و درصد باید افزایش یابد که او hones شوت او انتخاب شده است.

در این بازی من را تماشا بلیک زدم گرفتن و شلیک جامپر زمانی که او تا به حال زمان برای بارگذاری; هنگامی که او تا به حال به عجله هدف خود را تحت تاثیر قرار شد. او همچنین از دست رفته خود خاموش دریبل جامپر اما این یک نمونه کوچک اندازه. او در پروژه ها به عنوان یک تیرانداز خوب:

یک قاتل شات پرش خواهد سلاح برای بلیک اما قدرت واقعی در توانایی های خود را به کنترل توپ. در اندازه خود او در حال حاضر دارای یک دسته خوب — او را زرق و برق دار, اما او می تواند دریبل در اطراف و از طریق ترافیک با اعتماد به نفس.

همانطور که ذکر شد او را قریب به اتفاق قربانیان, بالاتر-از-حاشیه ورزشکار اما او قوی در حاشیه و می توانید با هر دو دست:

یک چیز بلیک خواهد باید انجام دهید این است که تنوع را دریبل-درایو کارنامه. در این بازی من به تماشای او منحصرا سوار سمت چپ — نه یک درایو رفت و به او غالب دست راست. او دوست دارد در سمت چپ به دلیل آن اجازه می دهد تا او را به چرخش به سمت راست او اما در سطح دانشگاهی وجود خواهد داشت مربیان سراغ خود را در هر حرکت و مدافعان خواهد بود و در انتظار است که چرخش. او به ارتکاب سهم خود را از اتهامات عنوان یک دانشجوی سال اول; سپس آن را به او را به مقابله با.

من فکر می کنم آن را معقول و منطقی به انتظار بلیک برای بهبود این جنبه از بازی خود را به سرعت پس از Otzelberger می شود دست خود را بر او. IMG تیم لود شد با من بخش چشم انداز و نبود خیلی از حمله سیستم; آنها بازی یکی در چهار و اساسا نوبت در زمان قطع در برابر مجموعه ای دفاع.

در این بازی من را تماشا بلیک صرف مقدار زیادی از زمان ایستاده در محیط در حال انتظار برای توپ:

UNLV را جرم است که بر اساس حرکت با تن از صفحه نمایش توپ و خرده خرده پیش بردن handoffs با بورس به طور مداوم برش و جابجایی است. بلیک سر ممکن است در حال چرخش در اوایل فصل او به عنوان جذب راهکار اما Otzelberger خواهد او را در حال حرکت و قرار دادن او در موقعیت بهتری برای حمله به.

عدم توهین آمیز جنبش در IMG ساخته شده آن را دشوار است به قاضی بلیک را دید و یا احساس می کنید برای عبور, اما او موفق به ثبت چند خوب کمک می کند. وجود دارد برخی از گردش و همچنین, اما او به نظر می رسد قادر به رهگذر است که چیزی UNLV نیاز:

بلیک فیزیکی قد و قامت به ثمر رساند لمسی و توانایی عبور باید او را واقعا خوب انتقال بازیکن در UNLV. او IMG تیم نمی توانید به دادگاه باز بسیار در این بازی که من دیدم اما زمانی که بلیک فرصتی برای حمله و دفاع او معمولا به تولید نتایج خوب:

خود بازی تهاجمی است چه کردم بلیک در بالای رتبه بندی 100 برای کلاس 2020, اما او این ابزار برای تبدیل شدن به یک به علاوه مدافع در سطح بعدی. او سریع پا و حرکت مایع به اندازه کافی برای نگه داشتن محیط بازیکنان در مقابل او و او به اندازه کافی بلند به اندازه و رسیدگی بزرگتر بازیکنان در ترکیب اولیه توپ (تصویر برایس همیلتون بازی در frontcourt این سال و پایین کشیدن هفت ریباند در هر بازی — بلیک می توانید انجام دهید که در نهایت).

زمانی که او بازی man-to-man دفاع بلیک خوب است در حال حرکت به سمت لترال و جذب در تماس با قفسه سینه خود را که اجازه می دهد تا او را به ماندن نزدیک به توپ-کنترل و مسابقه عکس:

بلیک می کند نیاز به برخی از مربیگری در پایان دفاعی. IMG بسیار روشن تمام صفحه نمایش (که شبیه به چگونه UNLV بازی دفاع که Otzelberger تصمیم به رفتن با کوچکتر ترکیب اولیه) و وجود دارد بیش از حد بسیاری از بار وقتی که بلیک گیج شده بود سوئیچ و اجازه مخالفت با بازیکنان به پاپ باز:

کسانی که ابتدایی دفاعی اشتباهات نمی خواهد پرواز در سطح کالج, اما این چیزهای عادی برای ورودی سال اول. آن را دریافت کنید اتو را در اردوگاه های آموزشی او را به برخی از اشتباهات در طول فصل و در بازی 30 او نمی خواهد یک دانشجوی دیگر.

و هنگامی که کادر مربیگری تصحیح برخی از نقاط خشن در بلیک بازی او باید دو طرفه تفاوت ساز جناح و آن نوع از بازیکنان فوق العاده با ارزش است. او صاف است او می تواند مسئولیت رسیدگی به توپ او می تواند به لبه و پایان, و او می تواند شلیک آن از خارج است. عبور و قابلیت اجرا روی صفحه نمایش-و-رول و خواندن دفاع خواهد آمد با مربیگری خوب است که چیزی UNLV است.

بلیک مجموعه مهارت و صعودی منظور او احتمالا یک بازیکن بسیار بهتری در مارس سال 2021 از او خواهد بود در ماه نوامبر سال 2020 است.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de