تجزیه و تحلیل: برای واقعی این زمان ؟ شوالیه طلایی ممکن است در نهایت آن را نمیفهمد

Golden Knights vs. Capitals

AP

Washington Capitals به جلو کارل Hagelin شاخه به عنوان وگاس شوالیه طلایی دروازه بان Marc-Andre فلوری دفاع در اولین دوره NHL هاکی بازی دوشنبه, فوریه. در 17 سال 2020 در لاس وگاس. (AP Photo/اسحاق Brekken)

طلایی شوالیه در مقابل پایتخت

Vegas Golden Knights left wing Max Pacioretty (67) and center William Karlsson (71) defend as Washington Capitals defenseman Nick Jensen skates during the first period of an NHL hockey game Monday, Feb. 17, 2020, in Las Vegas. (AP Photo/Isaac Brekken) راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

وگاس شوالیه طلایی فریب خورده اند همه ما قبل از.

این یک مسئولیت است که باید تمدید قبل از بررس وگاس’ زمان سه بازی برنده خط خط پس از آخرین پیروزی در یک استرلینگ 3-2 پیروزی بر واشنگتن پایتخت شنبه شب در T-موبایل آرنا.

تمام فن و تجربه رسانه های این تیم به نظر می رسد یک سری از غلط شروع می شود. طلایی شوالیه نشان می دهد یک نگاه اجمالی یا دو تا از قهرمانی خود در سطح بالقوه و همه جهش به اعلام آنها به عنوان وارد و مستقر در آماده به طور مداوم بازی به عنوان به خوبی به عنوان استعداد خود را و معیارهای نشان می دهد که آنها باید.

سپس آنها نیست; ناامیدی شرح زیر است در برخی از فرم ها و برگرداندن آنها به دنبال مانند یک مرزی حذفی تیم.

خواستار موفقیت به چوب در این نقطه احساس می کند کمی شبیه یک تنوع از پسر بچه ای که گریه گرگ اما …. نفس عمیق بکشید. بیایید به دنبال آن بروید.

این فقط ممکن است زمان آن چوب.

“ما در حال نزدیک واقعی,” شوالیه طلایی مربی پیتر Condoleo گفت. “همیشه وجود دارد یک دوره تنظیم. من فکر می کنم این بچه ها واقعا در آغوش آنچه ما درخواست آنها را به انجام و آنها در حال گرفتن پاداش برای آن است.”

پاداش پس از پایتختهای بازی یک نقطه دنج بالای اقیانوس آرام بخش به عنوان شوالیه طلایی شنبه وارد گره خورده با Edmonton Oilers با 70 امتیاز در این فصل است. در حال حاضر رسما یک ماه به تصدی خود با وگاس Condoleo باعث شده است تا این تیم به یک 7-3-2 رکورد با وجود مواجه مسلما خشنترین کشش از یک دوجین بازی ها در این برنامه در تمام طول سال.

طلایی شوالیه کاهش یافته و نزدیک تصمیم گیری به دو جام استنلی مورد علاقه در طول بوستون برونز و Tampa Bay Lightning اما باید blitzed گذشته بعدی مجموعه ای از مدعی است. در این سه بازی به تنهایی کشش وگاس است در حال حاضر مورد ضرب و شتم دو استنلی جام قهرمانان اروپا و یک تیم که ماند در حذفی تصویر سال پس از برنده شدن در یک سری از یک سال پیش.

طلایی شوالیه برگزار کرده اند برنده خط خط از حداقل سه بازی در سه نقطه دیگر از فصل اما هیچ کدام از قبلی اجرا می شود پشته تا به فضل پایتخت, New York Islanders و St. Louis Blues.

“این واقعا” دروازه بان Marc-Andre فلوری گفت. “این خوب است برای به دست آوردن تمام این نقاط. همه چیز به خوبی می گذرد.”

پایتخت’ بازی احساس مانند آن را انداخت یک چک لیست از شرایط شده اند که ضعف برای شوالیه طلایی در گذشته است. وگاس تصویب تمام آزمون ها حتی با رنگ پرواز زود است.

برای دومین مستقیم بازی فلوری نشان داد نشانه هایی از داشتن موجو خود را به عقب. او ساخته شده یک ذخیره عالی در باز کردن 10 دقیقه در چه شبیه مطمئن شوید که هدف از لارس Eller که ممکن است احساس دزدیدند دوباره دو روز بعد هنگامی که فلوری لگد کشنده ضربه دور.

فلوری تا به حال 25 صرفه جویی و نه از پایتخت اهداف تقصیر او بود.

TJ Oshie به ثمر رساند برای پایتخت در سومین بازی قدرت, اما آنها به سختی محشور هر فرصت در دو قوی نشانه بسیار مورد بدخواهی شوالیه طلایی’ مجازات کشتن.

طلایی شوالیه’ دفاع نیز فوق العاده ای در مقابل فلوری دادن الکساندر Ovechkin بدون خطر به نظر می رسد برای نگه داشتن تلاش خود را برای 700 اهداف شغلی قفل شده است و در 698 برای یک روز دیگر.

“من فکر می کنم ما در حال بازی ما بهترین بازی دفاعی ما در طول این سال” رو به جلو رایلی اسمیت گفت. “ما در حال محدود کردن تیم به نه بیش از حد بسیاری از عکس ها و زمانی که آنها در حال گرفتن آن عکس های زیادی از خارج است.”

هر یک از واشنگتن دو گل هم به ثمر رساند Oshie در دوره سوم بودند لیزر از faceoff دایره. آنها برش راحت 3-0 منجر به شل و ول 3-2 سرب و افزایش فشار خون از هر کس در ساختمان به صورت نهایی و نه دقیقه.

پایتخت رو شانس خود را — از جمله طولانی مدت مجموعه ای از آنها را با حدود 5 دقیقه باقی مانده — اما شوالیه طلایی برگزار شد و خنثی مخالفان خود را’ قهرمانی را حل کنیم. آن را نشان از پشتکار Pacioretty گفته بود به عنوان مهم به عنوان هر چیزی که اتفاق افتاد تمام شب یک تجربه وگاس می توانید از قرعه کشی در پلی آف.

“من فکر نمی کنم این یک چیز بد است که یک تیم می رود از طریق سختی از طریق سال” Condoleo گفت. “این مهم است که شما می آیند از طرف دیگر از آن را و شما در حال بازی خوبی را پایین کشش و من فکر می کنم که جایی که ما می زنیم.”

دلایلی وجود دارد به طور شک و تردید. حتی اگر برنامه های سطحی پس از یک خانه تاریخ با رعد و برق در روز پنج شنبه که نه اهمیت قبل از.

فقط نگاه در برخی از نقاط دیگر این فصل که در آن شوالیه طلایی به نظر می رسد در نهایت آن را با هم. هک, چهار بازی از دست دادن رگه پس از یک مقدار-جشن 5-4 اضافه کاری پیروزی برابر بلوز مهر و موم شده مربی جرارد گالانت سرنوشت.

از جمله خاطرات آن را دشوار است به طور کامل به ایده شوالیه طلایی از طریق شکستن برای یک بار و برای همه است. اما مطمئن احساس می کند مانند آنها ممکن است.

آن را مطمئن شوید که احساس می کند مانند شوالیه طلایی در حال حاضر در موقعیت را به نفع خود آرام و رفتن به پلی آف دانستن آنها می توانید ضرب و شتم هر کسی.

“برنامه آسان نبوده است برای گروه ما با توجه به آنچه که ما در حال رفتن را از طریق و من فکر می کنم که چیز خوبی است چون هر شب شما در حال دیدن بهترین تیم در لیگ” Condoleo گفت. “تیم ما است که در آغوش و امیدوارم ایجاد اعتماد به نفس در هر زمان ما برنده بازی مقابل یک تیم خوب است.”

مورد Keefer را می توان در 702-948-2790 و یا [email protected]. دنبال مورد در توییتر در توییتر.com/casekeefer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر