یک راه انداخته فدرال رزرو تهدیدی برای آزادی و بازار آزاد: Ron Paul

هفته گذشته فدرال رزرو اعلام کرد که نگه داشتن نرخ بهره در یا نزدیک به صفر تا بهبود اقتصاد از دولت تحمیل shutdown. پس از این اعلام رئیس فدرال جروم پاول از کنگره خواست و تهمت و دولت برای کنار گذاشتن هر گونه نگرانی در مورد کسری بودجه و صرف هر آنچه در آن طول می کشد برای تحریک اقتصاد و مبارزه با کروناویروس.

فدرال رزرو اعلام آن را نامحدود خرید از اوراق بهادار خزانه داری در نتیجه تشویق کنگره و رئیس جمهور به افزایش هزینه ها و بدهی. با برخی از اعضای کنگره صحبت کردن در مورد یکی دیگر از چند تریلیون دلاری محرک لایحه و با رئیس جمهور تهمت پیشنهاد 2 تریلیون دلار طرح زیرساخت به عنوان یک راه برای به دست آوردن آمریکایی ها به کار آن واضح و روشن است و تعجب آور نیست که کنگره و رئیس جمهور تهمت gleefully موافقت با پاول مشاوره.

افزایش خرید فدرال بدهی نه تنها اقدام بانک فدرال گرفته است در تلاش برای نگه داشتن اقتصاد شناور. پس از coronavirus مستندات آغاز شد و در اوایل ماه مارس فدرال رزرو تا حد زیادی گسترش یافته ترازنامه است. فدرال رزرو همچنین راه اندازی یک برنامه بی سابقه ای به “وام” پول به طور مستقیم به کسب و کار.

در حالی که برخی از کشورهای در حال آغاز برای پایان دادن به مستندات آن ممکن است ماه ها یا حتی سال دیگری قبل از همه این مستندات در نهایت به پایان رسید. بعید است که اقتصاد را به طور کامل بهبود می یابند پس از خاموش کردن به پایان می رسد.

اقتصاد بود teetering در آستانه یک رکود ماه قبل از کسی شنیده از coronavirus. در سپتامبر گذشته یک وحشتزده شروع تغذیه اضطراری تزریق پول نقد به repurchasing بازار است که در آن بانک ها را به وام های کوتاه مدت به یکدیگر است. فدرال رزرو ترازنامه گسترش نیز در ماه سپتامبر آغاز شد. فدرال رزرو همچنین هل دادن نرخ بهره پایین قبل از coronavirus وحشت و از آن خواهد شد به احتمال زیاد نگه داشتن نرخ و یا حتی زیر صفر طولانی پس از بحران مربوط به خاموش شدن متهم.

رکود اقتصادی همراه با صفر یا منفی نرخ بهره حذف انگیزه ای برای مردم به صرفه جویی در. این باعث آلوده شدن عرضه های خصوصی و سرمایه های موجود برای سرمایه گذاری در کسب و کار و شغل. عدم سرمایه خصوصی را اعمال فشار بر فدرال رزرو برای حفظ و حتی گسترش آن اعطای وام های جدید برنامه ها به طور نامحدود.

هر یک از فدرال رزرو در پاسخ به coronavirus shutdown را افزایش می دهد تحریف از بازار ناشی از فدرال رزرو دخالت در عرضه پول و نرخ بهره. این افزایش تحریف تضمین سقوط اجتناب ناپذیر خواهد بود شدید تر از زمان رکود. یک حرکت صعودی است که بعد از بحران خواهد شد به احتمال زیاد منجر به پایان فیات پول سیستم و در نتیجه پایان رفاه-جنگ دولت است.

تنها راه برای به حداقل رساندن بحران آینده است برای شروع بلافاصله انهدام سیستم فعلی.

اولین گام این است که در پایان مستند و اجازه دهید کسب و کار بازگشایی و مردم را به بازگشت به کار. کنگره باید پس از آن شروع به چالش کشیدن سیاست های پولی با عبور از ممیزی تغذیه لایحه. کنگره نیز باید کاهش هزینه های شروع و با پایان دادن به ما بیش از حد مداخله در سیاست خارجی و آوردن نیروهای خانه. پایان دادن به رفاه-جنگ دولت و فیات پول سیستم ممکن است باعث شود برخی از کوتاه مدت درد اما درد خواهد بود و به مراتب بیشتر در دراز مدت سود در آزادی و صلح و رفاه.

دکتر ران پل عضو سابق مجلس نمایندگان. این مقاله نوشته شده است و منتشر شده توسط Ron Paul Institute for Peace and Prosperity.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر