شیوع فساد در لس آنجلس

هر بیماری همه گیر است یک بیمار صفر است. دستگیری هفته گذشته در لس آنجلس سابق عضو شورای شهر میچ انگلند ممکن است به خوبی او را کلاه بردار صفر در یک بیماری همه گیر از فساد بازداشت است که می تواند خالی L. A. تالار شهر مانند کاغذ توالت راهرو در Costco.

انگلند متهم شده است در هفت-تعداد کیفرخواست: سه شاهد دستکاری سه نفر به اتهام اظهارات نادرست و یک تعداد از نقشه به تحریف حقایق است. اف بی آی مدعی است که در ماه ژوئن سال 2017 انگلند در زمان 10000 دلار پول نقد در یک حمام عمومی در یک کازینو در وگاس از یک توسعه دهنده با کسب و کار قبل از شهرستان. او همچنین متهم به دروغ گفتن به محققان در مورد آن و تشویق دیگران به دروغ.

انگلند التماس کرد گناه نیست.

اگر درست انگلند چهره به 50 سال زندان برای انجام همه چیز حتی میله Blagojevich نیست: در نظر گرفتن اتاق هتل $1,000 در تراشه پوکر $2,481 غذا زبانه عظیم $34,000 بطری سرویس بیل و کفش قطره hookers.

این هم نمی ماند در وگاس.

چند هفته بعد انگلند گفته در زمان یکی دیگر از $5,000 در پالم اسپرینگز, حمام, از همین نویسنده.

FBI خواستار این “جریان تحقیقات فساد دولتی.” من اسمش را نوک کوه یخ است.

در سال 2018 اف بی آی حمله به خانه و دفاتر L. A. عضو شورای شهر خوزه Huizar. اف بی آی همچنین حمله به دفتر دادستان شهرستان و در حال حاضر نامزد شهردار — مایک Feuer به عنوان بخشی از یک پروب به DWP حسابداری رسوایی.

در علاوه بر این به انگلند و Huizar به لکه دار کردن فساد نیز در شورای کوران قیمت و رئیس شورای گیاه Wesson است رئیس ستاد دوون ویلیامز.

صحبت از chiefs of staff انگلند سابق بالا دستیار جان لی در حال حاضر دارای صندلی یک بار برگزار شده توسط میچ.

لی اذعان کرد او در وگاس سفر با انگلند و “انجام همه چیز را در قدرت من” به بازپرداخت ادعا bribers خود را برای رشوه.

عضو شورای لی می گوید که او به طور کامل همکاری با اف بی آی است.

این انگلند داستان تکان دهنده نه تنها در آن brazenness بلکه در آن بدبینی. این اقدامات از کسی استفاده می شود به گرفتن دور با همه چیز. شده است که فرهنگ در دولت شهرستان برای بیش از حد طولانی است. هر مشکل بدتر می شود همه مجددا انتخاب می شود. وجود صفر پاسخگویی.

اگر آن را فقط انگلند ما می تواند قرنطینه مشکل و بدن اجتماعی امن خواهد بود. متاسفانه, آن را به سختی فقط میچ. در اینجا لیستی از سیاستمداران کالیفرنیا که متهم به جنایات: ریچارد Alarcon لی باکا ران کالدرون, Tom Calderon مایک Carona دوک Cunningham, مریم هایاشی دانکن هانتر Ross Mirkarimi, کد عکس Rodriquez پل Tanaka, میله, رایت, Leland یی.

که سه سناتور امور خارجه دو دولت assemblymen دو عضو کنگره یکی از اعضای الاییواسدی, مدرسه, مدیره, یک لا عضو شورای شهر یکی undersheriff و 3 کلانترها; رنگین کمان ائتلاف از جنایتکاران.

این نیست تعداد خلاصه در crooked شهر بل که مشبک شهردار و چهار شهرستان councilmen و همچنین به عنوان به معنای واقعی کلمه صدها نفر از دیگر شهر های کوچک و شهرستان انتخاب و یا منصوب مقامات بالا و پایین دولت است. در حالی که رسانه ها fixates در واشنگتن خود ما لانه خراب است.

خطاکاران و tempters احساس ایمنی به عواقب بنابراین آنها همچنان به عطسه بیش از همه اخلاق قوانین و قانون-قوانین.

من می دانم که میچ انگلند کمی. من احساس می کنم متاسفم برای خانواده اش. اما من همچنین خشم او به تصویر کشیده شده خود را به عنوان “قانون و نظم” عضو شورا و بهره برداری خود را پلیس کمکی نشان انتخابات پس از انتخابات تنها برای پایان دادن به اتهام گرفتن پول نقد در اصطبل.

شهردار ما شده است سکوت خود را همیشگی پاسخ به هر گونه بحران است. من به اریک Garcetti این; او خود quarantining سال قبل از آن را مد روز بود. رئیس شورای شهر گیاه Wesson نیز خاموش شده است. که نادر برای او.

دوباره میچ انگلند است که از نظر قانونی مجاز به برائت. اما به دلیل پوسیدگی در L. A. تالار شهر و فراتر از آن رسیده است همه گیر نسبت بار است که در حال حاضر در منتخب برای اثبات آنها آلوده نیست.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد یکشنبه. او را می توان در رسید: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de