Ctq است coronavirus. او را در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی.

Category: توین سیتی No comments

به گزارش ایسنا ، ctq است آزمایش مثبت برای coronavirus.

جان Bessler وکیل و استاد دانشگاه بالتیمور قانون مدرسه است که در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی و آزمایش مثبت این صبح برای COVID-19, Klobuchar در بیانیه ای گفت.

در اینجا یک بیانیه از سناتور دموکرات از مینه سوتا صبح روز دوشنبه:

“من اخبار را که بسیاری از آمریکایی ها روبرو هستند در حال حاضر: شوهر من جان coronavirus. ما فقط نتایج آزمون در 7 صبح امروز. در حالی که من او را نمی بیند و او است که البته قطع از تمام بازدید کنندگان ما مادر ابیگیل و من دائما در تماس و پیام کوتاه و ایمیل. ما او را بسیار دوست دارم و دعا برای بهبودی خود را. او خسته و بیمار اما بسیار قوی و انعطاف پذیر فرد است.

“جان شروع به احساس بیمار زمانی که من در مینه سوتا و او در واشنگتن دی سی و مانند بسیاری دیگر که تا به حال بیماری او فکر آن را فقط سرد است. در عین حال او بلافاصله قرنطینه خود را فقط در مورد متوقف و رفتن به کار تدریس در بالتیمور. او نگه داشتن دما و بد بد سرفه و هنگامی که او شروع به سرفه کردن خون او کردم یک آزمون و یک chest X-ray و آنها بررسی می شود او را به یک بیمارستان در ویرجینیا به دلیل انواع مختلفی از چیزها از جمله بسیار کم اکسیژن که واقعا بهبود یافته است. او در حال حاضر پنومونی و اکسیژن اما نه یک ونتیلاتور.

“در حالی که این داستان خود است و نه من می خواستم به اجازه همکاران من و ترکیبات دانم که از جان و من شده اند در مکان های مختلف به صورت دو هفته گذشته و من در خارج از دوره 14 روزه برای گرفتن بیمار دکتر من به من توصیه نیست یک تست دریافت کنید. همانطور که همه آگاه است وجود دارد کمبود آزمون برای افرادی که نیاز به آنها را در همه جا و من نمی واجد شرایط برای به دست آوردن یکی تحت هر استاندارد است.

“من دوست دارم شوهر من خیلی خیلی زیاد و نه قادر بود در بیمارستان در کنار او یکی از سخت ترین چیز در مورد این بیماری است.

“من امیدوارم که او خواهد بود به زودی. من می دانم که بسیاری از آمریکایی ها در حال رفتن را از طریق این و خیلی بدتر از الان. بنابراین من امیدوارم و دعا می کنم برای شما, فقط به عنوان من امیدوارم که شما انجام خواهد داد برای شوهرم. در ضمن من کار در سنا برای دریافت کمک به مردم آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>