Ctq در GMA: یکی از سخت ترین چیز در مورد این بیماری این است که شما نمی توانید بروید و ببینید شما عزیزان’

Category: توین سیتی No comments

به گزارش ایسنا ، ctq به صحبت کرد رابین رابرتز در ABC “صبح بخیر آمریکا” در روز سه شنبه با یک به روز رسانی در مورد شوهر او که همچنان در بیمارستان بستری با COVID-19.

“او هنوز هم در اکسیژن” Klobuchar گفت. “به همین دلیل او در بیمارستان بستری است و او ذات الریه او سرفه کردن خون و اکسیژن به سطح خطرناکی پایین. پس از او بوده است وجود دارد برای چند روز در حال حاضر.”

شوهرش جان Bessler, یک وکیل و یک استاد در دانشگاه بالتیمور مدرسه قانون است. او منتظر حدود پنج روز در COVID-19 نتایج آزمون Klobuchar می گوید.

“او یک آزمون چهارشنبه گذشته” Klobuchar گفت: صبح روز سه شنبه. “ما نمی دریافت نتایج افتادم دیروز (دوشنبه) و به طوری که هنگامی که ما پیدا کردن. که ما را مشکوک بیش از آخر هفته که او تا به حال آن را — و این داستان از بسیاری از مردم است.”

این زمان به چالش کشیدن برای همه Klobuchar گفت.

“بسیاری از آمریکایی ها باید این و بدتر از رفتن” او گفت:. “یکی از سخت ترین چیز در مورد این بیماری این است که شما نمی توانید بروید و ببینید شما عزیزان … تا آنجا که من عاشق بودن را نشان می دهد من می خواهم نه وجود دارد با او در حال حاضر. و من نمی تواند انجام دهد. همه من می توانید انجام دهید این است که تماس و ایمیل و متن و سعی کنید برای رسیدن به پرستارش که در حال مراقبت از او … من حتی هرگز ملاقات کرد و آنها را به دریافت به روز رسانی.

“و این همه آمریکایی ها به من گفت: … این فقط داستان من,” او می گوید. “هر کس می دانم کسی در خانواده خود را که در آن این اتفاق می افتد و یا دوستان خود را, و من فقط می خواهم بگویم این است که من فکر کردن در مورد در حال حاضر و آن را دلیل من اینجا هستم من اختصاص داده شده به گرفتن بودجه ما نیاز به یک پزشکی افزایش و کمک به افرادی که از کار.”

Klobuchar گفت شوهرش هیچ شرایط اساسی.

“او 52 و بسیار سالم,” او گفت:. “ما نمی دانیم که چگونه او آن را کردم … هیچ کس در اطراف ما آن را کردم شاید این فقط یک چیز تصادفی. او شروع به احساس بیمار حدود 12 روز پیش یا پس و لحظه ای که او شروع به احساس می کنم مثل او سرد او منزوی خود تهدید و خود را در آپارتمان — که همه او فکر آن را (سرد) اما به امن او و پس از آن که جایی که او در آنجا ماند تا زمانی که او شروع به سرفه کردن خون و سپس او رو به آزمون.”

Klobuchar توضیح داد که چرا او نمی توانید تست شده است.

“از آنجا که هفته اول من در مینه سوتا و او در اینجا در واشنگتن” Klobuchar گفت. “و پس از آن زمان من آمد برای رای او شروع به احساس بیمار و بنابراین ما در آنجا ماند و در مکان جداگانه. بنابراین در زمان ما رو تست عقب 14 روز رفته بود.

بیشتر بخوانید ctq بیانیه در مورد شوهرش coronavirus تشخیص

“و بنابراین من صحبت کرد به من و (به آنها) گفت:” شما نمی خواهد واجد شرایط بدون توجه به آنچه شما لازم نیست که علائم شما شده اند در اطراف او برای 14 روز'” Klobuchar گفت. “پس چرا من تست هنگامی که دیگر افرادی که بیمار نیستند گرفتن آزمون. و به طوری که من به آن نزدیک است. من فکر کردم: “من قصد دارم به مانند هر کس دیگری است.’ و من فکر می کنم که آنچه بسیاری از مردم در حال رفتن به باید انجام دهید در حال حاضر.

“البته همه دوست دارم برای تست شما می دانید, اما شما رو به مطمئن شوید که شما با پیروی از قواعد و من فکر می کنم داستان خود را در یکی از زیر قوانین” او می گوید. “و بنابراین تا آنجا که ما می دانیم که او نمی آلوده هر کس دیگری.”

او همچنین به روز رسانی در مذاکرات بیش از یک ویروس بسته کمک.

“کل تیم ما باید به هم چسبیده به سعی کنید به فشار برای بودجه های بیشتر برای پزشکی برای افزایش تجهیزات در بیمارستان ها و همچنین مطمئن شوید که ما کارگران در حال مراقبت از کسب و کارهای کوچک و مانند”

او توضیح داد که “بسیار خوب حزبی مذاکرات” در سی در حال حاضر: “من فکر می کنم من به شش سناتور جمهوریخواه بیش از این گوشی دیروز,” او گفت:. افراد پشت صحنه در حال کمک به نگه داشتن چیزهای در حال اجرا بیش از حد او گفت: “وجود دارد که مردم کار کارکنان در اینجا دانستن این است که همانطور که می دانید با رند پل و دیگران که وجود دارد coronavirus در کنگره و این افراد از اعضای هیات افسران پلیس همه کار اینجا ..”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>