بازگشت در ماه فوریه آمیب موسیقی رسما اعلام کرد که این امر می تواند در حال حرکت به یک مکان جدید بلوک فقط از آن خانه اصلی در 6400 Sunset Blvd. در لس آنجلس در کنار ArcLight متعدد تئاتر است.

قرار بود آن را به یک انتقال بدون درز با سابق محل باقی مانده تا باز جدید نقطه واقع شده در El Centro پیچیده در 6200 بلوار هالیوود. در گوشه ای از Argyle Ave. باز مدتی در پاییز.

هنگامی که جهانی coronavirus بهداشت بحران جنوب کالیفرنیا آمیب مجبور شد درهای خود را در 18 مارس میان گسترش COVID-19 و تکیه به شدت در سفارشات آنلاین.

در تاریخ 21 آوریل خود اعلام کرد “بزرگترین فروشگاه سابقه مستقل” راه اندازی یک GoFundMe کمپین امید به منظور بالا بردن $400,000 برای شناور ماندن و پرداخت کارکنان آن از 400 در لس آنجلس برکلی و سن فرانسیسکو مکان. تا کنون GoFundMe تلاش خود را مطرح کرده است بیش از $215,000 و بیش از 5000 اهدا کنندگان.

در عین حال یکی دیگر از شکست های هالیوود آمیب موسیقی محل اعلام کرده است که با توجه به تاثیر دچار COVID-19 همه گیر وجود دارد “هیچ قابل پیش بینی فرصت برای دوباره باز کردن در آن زمان خانه” با توجه به انتشار ارسال در دوشنبه 27 آوریل ،

“ما در حال ویران ما برای اجرا در این مقصد زیبا برای پایان شبیه به این, اما ما به سادگی هیچ انتخاب” جیم هندرسون مالک مشترک از آمیب موسیقی گفت.

این فروشگاه در سال 2001 افتتاح شد و هندرسون افزود که خدمه به حال تابستان جشن برنامه ریزی شده است که شامل بسیاری از حوادث به یاد ماندنی آن را به حال میزبانی از طریق سال. آمیب موسیقی شد, جاذبه های توریستی محبوب و محلی که پاتوق تخصصی سخت به پیدا کردن و نادر آلبوم و فیلم و کتاب و وینیل و بیشتر. آن نیز شناخته شده برای میزبانی کنسرت رایگان و خریدهای توسط هنرمندان مانند Paul McCartney, سیاه, پرچم, لانا دل ری, Patti Smith, Ozzy Osbourne, FKA Twigs, این Raconteurs برایان Poshen و سیاه زخم را اسکات یان Sturgill سیمپسون و بسیاری دیگر.

خواننده و ترانه سرا لیزا لوئب انجام شده در مارس 5, به دنبال در فروشگاه با امضای الکترونیکی-سنگ اواز یا موسیقی دو Phantogram در مارس 6 و آخرین در فروشگاه عملکرد برجسته آمریکای لاتین پاپ, خواننده گلپر گارسیا در مارس 11.

“با سلامت ایمنی و رفاه مشتریان و کارکنان از بالاترین نگرانی به مقامات بهداشت و آمیب صاحبان بازگشایی این تابستان در حالی که COVID-19 است که هنوز هم یک مسئله است که به سادگی امکان پذیر نمی باشد” هندرسون ادامه داد. “تنها راه رو به جلو است به صبر این وضعیت وحشتناک و تمرکز بر روی بازسازی خواهد کرد که نگه داشتن موسیقی خرده فروشی زنده و پر رونق در هالیوود برای یکی دیگر از 20 سال به علاوه.”

آمیب ادامه خواهد داد به فروش اقلام آنلاین و تکیه بر آن fanbase برای کمک به GoFundMe حساب به نگه داشتن همه کارکنان شاغل از طریق بعد از چند ماه.

“ما شده است به طوری فوق العاده خوش شانس تا به حال به این مکان شگفت انگیز و اشک قطعا ریخته شده است بیش از آنچه که مجبور شده است بر ما” هندرسون گفت. “ما بهترین مشتریان در جهان افرادی که واقعا درک و شناسایی نه تنها این انتخاب بی نظیر و عمق سهام اما بیشتر با چه آمیب به معنی به عنوان یک تجربه ملموس در امروز دیجیتالی جامعه است. این غم انگیز است که ما نمی خواهد یک حزب در این فضا اما ما زندگی می کنند یک روز دیگر و رسیدن به نگاه به جلو به همه فردا جشن در محل جدید ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de