در میان قطعیت فوتبال کالج در تلاش برای برنامه ریزی برای فصل

Saban

Vasha شکار / AL.com از طریق AP

در این 20 مارس 2018, فایل, عکس, آلاباما, مربی, نیک سابان با این نسخهها کار دفاعی پشت در طول آموزش در NCAA college football team بهار عمل در تاسکالوسا. سابان باور نمی گسترش کمپ پیش فصل برای تیم های فوتبال در سراسر کشور است لزوما بهترین راه را برای آنها آماده می شود. سابان گفت: پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است که او ترجیح می دهم برخی از “آموزش جلسات در این زمینه” در طول تابستان برای آماده سازی اردوگاه حتی اگر آن را در شورت و تی شرت. این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به لغو بهار ورزشی از جمله فوتبال شیوه های سراسر کشور.

کلمبوس, اوهایو — بهار فوتبال کنار گذاشته شد به دلیل coronavirus. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار در رفتن در فوتبال کالج است.

با همه گیر ریخته عدم قطعیت در سال 2020 فصل برنامه های در حال شروع به گریبان با مسائل سنگین: آماده بازی نوعی از فصل اگر آن را امن برای انجام این کار و تلاش برای مدیریت آنچه که برای بسیاری از خواهد بود قابل توجه مالی ضربه اگر فصل کوتاه است و یا لغو شود.

NCAA این هفته با تشکیل یک گروه کاری برای نگاه به مسائل از جمله چقدر پیش فصل تمرین و تهویه مورد نیاز خواهد بود هنگامی که بازی سبز روشن دوباره. NCAA گفت: “زود است برای ایجاد یک جدول زمانی برای زمانی که این حالات ممکن است به محل قرار داده.”

Ohio State مدیر ورزشی ژن اسمیت گفت: این بحث این است که فقط شروع در آماده-به-بازی, مسائل پس از اکثر برنامه ها بود بهار فوتبال تمرین کوتاه و یا از بین برود و تا به حال برای مقابله با بهار ورزشی نامیده می شود را متوقف کند.

“ما احساس می کنیم ما نیاز به یک دوره طولانی تر از زمان برای کمک به آنها را از لحاظ جسمی به عقب بر گردیم به سخت کار کردن؟” اسمیت در روز جمعه گفت. “شاید شما نیاز به دو هفته متوالی بدون پد. من نمی دانم که. که در آن مشارکتی پزشکی مردم و قدرت مربیان و همه در سراسر این کشور رخ می دهد. سخت تاریخ خواهد آمد و در رابطه با آنچه ما کشف کردن وجود دارد و نمی توانیم آن را نمیفهمد نشده است.”

Buckeyes مربی Ryan روز در یک مصاحبه با ESPN گفت: شش هفته خواهد بود معقول “نقطه شروع” برای آماده شدن برای بازی. در هفته گذشته, آلاباما, مربی, نیک سابان پیشنهاد “آموزش جلسات در این زمینه” در طول تابستان برای آماده سازی اردوگاه.

“اگر شما نگاهی به آمار تاریخی در ضربات مغزی و صدمات … بیشتر متمرکز زمان که شما تمرین و بازی است که در سقوط اردوگاه” سابان گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “شما باید بیشتر شیوه شما مجبور به صرف زمان بیشتری در این زمینه است. بنابراین من نمی دانم که در حال افزایش است که به نفع مردم آماده برای بازی.”

در سمت مالی از فوتبال خواهد بود یک ضربه ویرانگر. ایالتی اوهایو و دیگر بازی های لیگ برتر برنامه های پمپ میلیون ها نفر به ورزشی خود را در بخش بودجه, بودجه کمتر سودآور ورزشی. NCAA نیز کاهش $375 میلیون است که به طور معمول نمی توان به برنامه های مختلف از مسابقات NCAA است که لغو شد.

Georgia Tech ساخته شده بدون کاهش به کارکنان حقوق اما گفت: یک برآورد اولیه از خسارات مقصر همه گیر خواهد شد بیش از 3 میلیون دلار. ویسکانسین معاون ورزشی مدیر کریس مک اینتاش برآورد Badgers از دست برخی 4 میلیون دلار درآمد به دلیل از دست دادن مسابقات NCAA و بزرگ ده دوره از مسابقات است.

“تا کنون بزرگترین درس از نظر برنامه ریزی که ما تجربه آن را به عنوان مربوط به COVID-19 است که آن را فوق العاده فروتنی و آن را غیر قابل پیش بینی” مک اینتاش گفت. “ما در حالت آماده برای هر چیزی واقعا و پیش بینی هیچ چیز نیست.”

لویی این هفته اعلام کرد 10 درصد کاهش حقوق و دستمزد برای مربیان و ورزشی کارکنان از جمله فوتبال و بسکتبال مردان. در دانشگاه استنفورد, مربی تیم فوتبال دیوید شاو بسکتبال زنان مربی تارا VanDerveer و مردان بسکتبال مربی Jerod هاسه همه داوطلب را کمتر پرداخت.

اسمیت گفت ایالتی اوهایو است و نه حکومت پرداخت کاهش و یا از دیگر اقدامات است.

“دانشگاه ما رفتن را از طریق یک فرایند برای ارزیابی اینکه آیا ما نیاز به مقابله با پرسنل که در فرم یا مد,” او گفت:, و اشاره کرد که استخدام یخ در محل و کاهش بودجه های ساخته شده قبل از coronavirus تهدید پدید آمده است.

“ما از صحبت کردن با برخی از مربیان ما در مورد نعمت که آنها و ما و نیاز به مطمئن شوید که ما کمک به مردم به عنوان بسیاری از ما می تواند,” او گفت:.

داشتن فصل احتمالا محو تقویم چیزی است که اسمیت گفت: او آغاز نشده به فکر کردن در مورد است.

“این فصل فوتبال حیاتی است به بودجه سلامت کلی بخش,” او گفت:. “خط پایین این است که این امر تأثیر عمده ای داشته باشد و من هنوز شروع به نگاه در آبشار اثرات آن است.”

Ohio State ورزشی اداره خواهد شد و با پایان سال مالی در 30 ژوئن با حدود 10.2 میلیون دلار در بانک و پول ذخیره شده در سفر هنگامی که بهار ورزش حذف شد و مربیان فوتبال نیست, سفر به مشاهده استخدام اسمیت گفت. که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا به سرعت اگر هفت خانه فوتبال بازی می کنند.

اسمیت گفت که او را نمی توانید ببینید بازیکنان بازی در ورزشگاه اوهایو در مقابل بیش از 100 ، 000 صندلی های خالی حتی اگر آن را در تلویزیون درآمد. اگر آن را امن برای طرفداران به همراه آن احتمالا نمی تواند امن برای بازیکنان, یا, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im