در میان coronvirus بحران dancin’ Conga بچه ها به نوبه خود خانه های خود را به تمرین studios

به عنوان او ایستاده بود در مقابل تلویزیون در اخیر بعد از ظهر Aiden Alvarez ساخته شده و چند قدم به سمت راست و سپس به سمت چپ در حال چرخش در محافل و رقص در سراسر اتاق نشیمن خود را.

برای چند دقیقه Aiden پدر گابریل تماشا پسرش تسلط cha-cha مراحل قبل از پیوستن به او و بعد به همراه یک مربی در تلویزیون.

“این یک راه عالی برای یادگیری نحوه ی به رقص” گفت: Aiden 11. “این نوع از استرس با همه چیز که در جریان بوده است. این کمک می کند تا شما در انجام کاری شاد و سرگرم کننده است.”

آلوارز a 5th grader در جامعه آهنربا در لس آنجلس یکی از صدها نفر از دانش آموزان که آنلاین رقص Conga بچه های درس در سراسر لس آنجلس کانتی تبدیل خود را به آپارتمان ها و خانه ها به تمرین ، این برنامه بخشی از برنامه درسی در 12 مدرسه در لینوود ای ال مونته و پومونا مدارس و دانش آموزان ارائه می دهد یک فرصت برای اجتماعی و عاطفی یادگیری از طریق رقص.

  • هنری گارسیا تحت مراحل خود را از دست رفته دختر Maricela خارج از حسن نیت در اسپرک پنج شنبه, مارس 26 2017. Maricela گارسیا ناپدید شده در ژانویه 12, در حالی که خرید با خواهر او. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Maricela گارسیا, 26, شده است از دست رفته از رنگ گل اسپرک پس Jan. 13, 2017 به پلیس لس آنجلس گفت: در روز سه شنبه, ژان. 17. او گذشته بود با پوشیدن لباس سفید بالای مخزن با عرقچین سیاه کت و شلوار جین تیره. (عکس از Facebook)

  • Gewürztraminer معطر است انگور رشد به طور گسترده ای در سراسر جهان در مناطق شراب. دو تا از بهترین مکان ها برای زمستان-دوستانه عبارات Gewürztraminer در حال فرانسه در شمال شرقی منطقه آلزاس و ایتالیا آلتو Adige. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Domaine Zind-Humbrecht Gewurztraminer)

  • آمریکا و بانوی اول Melania Trump امواج خداحافظی به او و او پسر بارون تهمت ترک پس از عفو مراسم ملی بوقلمون شکرگزاری در باغ گل رز کاخ سفید در نوامبر 21, 2017 در واشنگتن, DC. پس از ریاست جمهوری عفو 40 پوند سفید هلند نژاد که مطرح شد ملی ترکیه رئیس فدراسیون کارل Wittenburg در مینه سوتا خواهد شد و سپس اقامت در خانه جدید خود را, ‘پرخوری بقیه’ at Virginia Tech. (عکس از تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

با پدر و مادر و کودکان منزوی در صفحه اصلی این برنامه که با این نسخهها کار با کودکان در مناطق محروم تمرکز بر آموزش دانش آموزان چگونه به رقص سالسا, نوسان, tango, the یورتمه اهسته اسب و merengue. این برنامه ایجاد شده توسط براد Gluckstein بنیانگذار Conga اتاق یاد لاتین موسیقی و رقص محل و دانیل Ponickly سابق مدیر هنری و خالق سالن جنون.

از آنجا که شهرستان نورد اقامت در خانه سفارش آنلاین برنامه درسی اصلاح شده است شامل آفریقایی, هیپ هاپ, Cha Cha و دیگر سرگرم کننده و فعال رقص. 40 دقیقه درس آنلاین شروع با یک سابقه تاریخی از رقص و شامل انرژی بالا رقص آموزش جغرافیا و درس موسیقی.

Conga کودکان و نوجوانان نیز منتشر شد “اجتماعی, رقص اجتماعی فاصله” آنلاین درس به خدمت آن 10,000 پنجم و ششم-کلاس, دانش آموزان در بیش از 100 مدرسه در سراسر شهرستان و توسعه “بدون تماس” رقص برنامه درسی.

Gluckstein بنیانگذار و رئیس جمهور از این برنامه گفت: یکی از چالش های اصلی تیم خود مواجه است این است که برای آماده شدن برای ترم پاییز و کشف کردن چه تغییراتی به پیاده سازی برای پاسخگویی به نیازهای جدید.

هنوز آلوارز گفت: او به جلو نگاه به خود را آنلاین کلاس های رقص زیرا آنها کمک به او را فعال ماندن و خود را “ذهن خاموش همه چیز که در جریان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de