در میان Coronavirus نگرانی شهرستان لا رهبران هشدار می دهند در مقابل نژادی, اطلاعات غلط

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

نگران آن است که اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس در حال گسترش سریع است که ویروس خود را در جنوب کالیفرنیا لا مسئولان شهرستان در روز سه شنبه, فوریه. 4 هشدار داد مردم به دلیل مشخصات ساکنان آنها از ترس بیماری داشته باشد و قول داد برای tamp پایین اطلاعات غلط است که می تواند خار وحشت در وقوع چنین است.

“بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر این است که مردم اطلاعات غلط گفت:” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر و اضافه کرد که چنین اطلاعات غلط می تواند در برخی موارد می تواند “بسیار ویرانگر برای برخی از مردم است.”

این ویروس است که خود را آشکار به عنوان بیماری تنفسی شد و برای اولین بار شناسایی شده در ووهان پایتخت چین هوبئی. چینی, مقامات بهداشت و درمان در روز دوشنبه گزارش داد 361 مرگ و میر و 17,205 تایید موارد افزایش 2,829 بیش از یک دوره 24 ساعته. در سراسر جهان حداقل 427 نفر کشته شده اند. شده اند وجود دارد 11 مورد گزارش شده در ایالات متحده از جمله شش در کالیفرنیا است.

نگرانی کرده است گریبانگیر کالیفرنیا در چند جبهه:

این تصویر ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه ژانویه سال 2020 نشان می دهد 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV). این ویروس شناسایی شد به عنوان علت شیوع بیماری تنفسی برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین. (مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری از طریق AP)

در یک هیئت ناظران جلسه روز سه شنبه ناظران نگران بودند که به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان است که جمعیت اقلیت بودند هدف قرار داده و یا “برفلد.”

مقامات شهرستان کوک در بر پتانسیل وحشت است که می توان با اطلاعات غلط و نمایش داده شده در برنامه به اطلاع مدارس کسب و کار و فیلم روز مراکز مورد چگونه به پاسخ اگر نهفته علامتی مردم است.

سرپرست کاترین Barger ذکر شده در گزارش های رسانه های اجتماعی از مردم نامیده می شود در حالی که خرید توسط افرادی که تصور آنها از چین و می تواند بیمار است. “کاملا نامناسب” Barger گفت.

Solis گفت که جعلی سند منتشر شده در هفته گذشته هشدار داد که مردم به دور ماندن از برخی آسیایی, سوپر مارکت ها و پاندا اکسپرس رستوران.

جعلی کاغذ با مته سوراخ رسمی با آرم LA County, مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی است. “این واضح است که تکان دهنده ترس و تعصب نژادی,” او گفت:.

Barger افزود: “هیچ سوال وجود دارد و آگاهی به عنوان آن مربوط به این است. و با که می آید یک مسئولیت برای عمل مناسب است.”

در حالی که شهرستان مقامات بهداشت تایید کرد که هیچ تایید موارد coronavirus در دره سان Gabriel شهر الحمرا لغو آن سالانه قمری جشن سال نو, برنامه ریزی برای آخر هفته گذشته. در repsonse نزدیک به 14000 نفر امضا کرده اند یک دادخواست آنلاین, اصرار الحمرا متحد برای لغو کلاس تا وقوع به پایان می رسد.

روز دوشنبه Barger میزبانی یک تماس با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti به ارائه شهرداران و رهبران 87 شهرستانها در لس آنجلس با یک به روز رسانی ویروس. “از طریق شهرستان در بخش بهداشت و ما 2-1-1 تدریس خصوصی در خانه ما می خواهیم به طور گسترده ای به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به آن نهفته و ارائه دستورالعمل های لازم برای محافظت از گسترش بیشتر ویروس. این مهم است که ما برطرف کردن اطلاعات غلط و سرکوب غیر ضروری وحشت” Barger در بیانیه ای گفت.

این شهرستان در نظر گرفتن اقدامات زیر:

  • کمک CDC با خیال راحت به حمل و نقل مسافران پس از رسیدن در LAX از چین که نیاز به قرنطینه مارس در پایگاه نیروی هوایی;
  • کار محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر غربالگری و درمان افراد با موارد مشکوک از coronavirus;
  • هماهنگی با مدارس و دانشگاه ها برای اطمینان از انطباق با دستورالعمل ها که رد تازگی ورود مسافران از چین از تنظیمات عمومی از جمله مدارس برای 14 روز از آخرین مواجهه;
  • ایجاد پروتکل برای نظارت بر شهروندان آمریکایی و خانواده های آنها بازگشت به L. A. شهرستان از چین — آنها باید باقی می ماند در خانه های خود را تا 14 روز;
  • نظارت بر تمام مردم به عنوان تماس از هر گونه موارد تایید شده.

UCLA دانشمندان این هفته گفت که غربالگری مسافران برای coronavirus بسیار موثر و گرفتن خواهد شد کمتر از نیمی از افراد آلوده به طور متوسط.

بیشتر آلوده مسافران را نمایش دهد علائم ویروس و غافل شده اند در معرض, با توجه به مطالعه از دانشمندانی که تحقیقات در حال حاضر تحت بررسی است. این تحقیقات خواستار افزایش روشهای غربالگری در فرودگاه و سفر دیگر مراکز.

“این نهاد تعهد مقامات دولتی و عمومی-مقامات بهداشت به دنبال با مسافران پس از رسیدن به آنها را منزوی و ردیابی تماس های خود را اگر آنها بیمار بعد گفت:” استاد James Lloyd-اسمیت یک UCLA استاد بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی.

شهرستان مقامات بهداشت نیز اطلاعات منتشر شده در وب سایت خود را در مورد ویروس.

این پیشنهاد پادمان صادر شد اگر شما شک شما ممکن است در معرض ویروس:

  • به دنبال مراقبت های پزشکی حق دور ؛
  • اجتناب از تماس با دیگران به جز دیدن یک دکتر;
  • تماس بیمارستان پیش از ورود خود را و به آنها بگویید در مورد سفر اخیر و علائم خود را;
  • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا آستین خود را (و نه خود را دست) هنگام سرفه یا عطسه;
  • اگر شما یا کسی که شما می دانید سفر به ووهان و احساس بیمار تماس LA County وزارت بهداشت.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im