در میان coronavirus ترس Garcetti و گارسیا در آغوش فرماندار فوق العاده سفارشات

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

دو تا از لس آنجلس بزرگ-شهرداران شهرستان نقل مکان کرد و به سرعت یکشنبه شب به آغوش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom فوق العاده ای جهت بستن تمام میله های زندان و به شدت محدود ظرفیت در دولت در رستوران میان رشد گسترش این رمان شیوع کروناویروس.

L. A. شهردار اریک Garcetti امضا فرمان اجرایی — آغاز در نیمه شب todnight — به طور موقت نزدیک کافه کاباره ها و رستوران ها تا 31 مارس است. Garcetti گفت: رستوران می تواند باز باقی می ماند تنها برای تحویل و گرفتن سفارشات.

نظم همچنین خواستار بسته شدن موقت از, تئاتر, سالن های عملکرد و بولینگ کوچه ها و همچنین مراکز تناسب اندام. او نیز ایمان موسسات را محدود کرده است. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و بانک های مواد غذایی باز باقی خواهد ماند.

Garcetti گفت: او در حال کار در نورد یک برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر coronavirus تعطیلی — ابتدا با 400 از سخت ترین-آمار کسب و کار. یک مهلت قانونی برای اخراج نیز در آثار.

Garcetti گفت: او را آغاز کرده است یک صندوق اضطراری برای پاسخ به بحران و مردم می توانید با رفتن به http://coronavirus.lacity.org.

با Newsom اصرار افراد 65 سال و بیش به خود جدا Garcetti نیز گفت: این شهرستان در حال همکاری با شهرستان برای گسترش وعده های غذایی-در-چرخ برنامه های.

این بیماری همه گیر است که “بر خلاف ما تا کنون تجربه کرده اید قبل از” Garcetti گفت اما افزود که “شهر ما قوی است” و شهر “است و نه تعطیل.”

شهردار خواست Angelenos به دو برابر کردن بیش از دو هفته آینده به دنبال اجتماعی فاصله. “ما همه پاسخ دهندگان برای اولین بار,” او گفت:. “این فقط در شخص دیگری مسئولیت. این مسئولیت هر یک از ما.”

ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا روز یکشنبه گفت که دفتر او مشغول به کار بود با مقامات دولتی و دیگر شهرداران و خواهد بود با انتشار محلی هدایت بعد مرتبط با میله, رستوران ها و دولت های دیگر اطلاعیه ها.

گارسیا گفت: لانگ بیچ ارسال خواهد شد یک لیست از میله های زندان در www.longbeach.gov/COVID19 همانطور که به خوبی به عنوان یک لیست از رستوران ها. رستوران ها خواهد شد را تشویق به قطع اشغال نصف تمرین های اجتماعی فاصله برای مشتریان — آیا نشسته ایستاده در خط و یا در حال انتظار برای مواد غذایی و ایجاد مناطق ویژه برای مواد غذایی وانت.

در روز یکشنبه دیگر coronavirus تحولات در اطراف شهرستان لا:

  • یکی دیگر از 16 نفر در لس آنجلس آزمایش مثبت برای رمان coronavirus مقامات بهداشت عمومی گفت: بالا بردن تعداد کل موارد به 69. تازگی کشف موارد شامل مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که در معرض این ویروس در حالی که درمان بیماران است. موارد دیگر شامل کسانی که در معرض این ویروس پس از آنها در سفر و برخی که آن را از طریق جامعه انتقال است.
  • شهرستان خواهد شد از آن همه ساختمان های عمومی موثر امروز از جمله کتابخانه ها و موزه ها به عنوان یک اقدام احتیاطی هیئت ناظران صندلی کاترین Barger یکشنبه اعلام کرد. “ما نیاز به انجام همه ما می توانیم برای محافظت از مردم و کارکنان ما در میان این گسترش بهداشت عمومی بحران” سرپرست Barger گفت. شهرستان بیمارستان ها و درمانگاه ها باز باقی خواهد ماند. خدمات ضروری از اولین پاسخ دهندگان ادامه خواهد داد و بسیاری از گروه ها ادامه خواهد داد به کار با تغییر خدمات به حداقل رساندن فرد در تماس با ما.
  • همه کیفری و مدنی محاکمه در لس آنجلس خواهد بود معلق برای بقیه ماه موثر دوشنبه با توجه به شیوع کروناویروس به گفته یک مقام رسمی پلیس یادداشت امروز گزارش داد. “وجود خواهد داشت یک تعلیق همه منصفه هر دو کسانی که در حال حاضر در حال پیشرفت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در انتظار, شروع, طریق, مارس 30. این اطلاع رسانی شامل منصفه تنها” این یادداشت آمده است: با توجه به سی ان ان که ذکر سخنگوی پلیس لس آنجلس جاش Rubenstein به عنوان تایید محتویات آن است.
  • در میان موارد تحت تاثیر تاخیر قتل محاکمه نیویورک املاک و مستغلات قلمه Robert Durst که در آن شهادت بود و برنامه ریزی برای از سرگیری امروز. Durst — موضوع HBO است 2015 مجموعه مستند “Jinx” — متهم به قتل سوزان برمن دیرین خود, دوست, در خانه اش در بندیکت دره منطقه لس آنجلس درست قبل از کریسمس 2000. او گفته که باید کشته برمن چرا که او تا به حال آگاهی از نقش خود در ناپدید شدن همسر خود را در سال 1982.
  • اداره پلیس لس آنجلس می گوید: اولین مورد از COVID-19 تایید شد در یکی از ناظران در اقیانوس آرام را بدست آورد. سرپرست به نمایش گذاشته علائم شبه آنفولانزا 5 مارس. فرد ارسال شد صفحه اصلی و تست شده برای COVID-19 که برگشتم مثبت است. او در حال بهبود است و انتظار دارد که به بهبودی کامل یک پلیس لس آنجلس در بیانیه ای گفت:.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>