آمریکایی ها رای وجدان خود را

Category: لاس واگاس

من با علاقه زیادی خوانده برایان Greenspun را Feb. 16 ستون “به آمریکا رای خود را در کیف بغلی 2020?” در آن او سوال مطرح است که آیا در زمان از لحاظ اقتصادی خوب به عنوان در حال حاضر ما باید رای ما کیف پول یا برای آینده و جهان ما را ترک فرزندان ما دولت از دموکراسی که آنها اداره خواهد شد زیر و اجتماعی فشرده در میان شهروندان ما?

آیا ما می خواهیم به قربانی آینده به دلیل شکوفایی در اقتصاد ما زمانی که ما در صورت وخیم از عواقب تغییر آب و هوا و کنترل اسلحه — مسائل مربوط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را درک نمی کند (سابق) و یا به خرید قفل انبار و بشکه توسط National Rifle Association (دومی).

Feb. 7 نتیجه داغترین هفته در قطب جنوب تاریخ در 65 درجه و کارشناسان به ما بگویید که اقدام فوری باید در نظر گرفته شود و یا شهرستانها در سواحل غرب خواهد بود و محو. به همان اندازه نگران کننده است این خبر که وجود دارد بیشتر تیرباران های دسته جمعی (417) از روز در سال 2019 — با تفنگ مرگ و میر به طور متوسط بیش از 42 در هر روز.

جان کابات-زین گفت: “ما مراقبت از آینده بهترین با در نظر گرفتن مراقبت از در حال حاضر در حال حاضر.” خوب پاسداشت نیاز به تفکر رو به جلو و به رسمیت شناختن است که ما رای وجدان ما به منظور دستیابی به خوب بیشتر برای مقدار بیشتری از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im