آمریکایی ها بریس برای ‘سخت ترین و غم انگیزترین’ هفته از زندگی خود را

توسط جیم MUSTIAN و فرانسیس D’EMILIO

نیویورک (AP) — آمریکایی ها آماده برای آنچه که ملت بالا, دکتر, هشدار یکشنبه خواهد بود “سخت ترین و غم انگیزترین هفته” از زندگی خود را در حالی که بریتانیا فرض ناخواسته گوشته از مرگبارترین coronavirus کانون در اروپا پس از ضبط 24 ساعته پرش در مرگ و میر که پیشی گرفته و حتی سخت-آمار ایتالیا.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه,’ ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

شهر نیویورک آمریکا کانون این بیماری همه گیر را دیدم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که روزانه مرگ و میر کاهش یافته بود کمی همراه با مراقبت های ویژه پذیرش و تعداد بیمارانی که نیاز به تنفس لوله قرار داده شده است.

هنوز هم او هشدار داده بود که “خیلی زود به بگویید” اهمیت این اعداد.

ایتالیا و اسپانیا نیز برخی از تشویق اخبار. ایتالیا ثبت شده پایین آن روز به روز افزایش مرگ و میر در بیش از دو هفته — 525 گفت: آنجلو Borrelli سر از ملی عمران سازمان حفاظت.

با سرعت از عفونت نیز به نظر می رسید به کاهش باشد. کشور ثبت شده 4,316 موارد جدید در روز یکشنبه ، پیش از آن در وقوع, روزانه, را افزایش می دهد در صدر 6,000.

حتی پس از Borrelli هشدار میدهد: “این خبر خوب نباید ما را رها گارد ما.”

تایید عفونت کاهش یافت و در اسپانیا بیش از حد و مرگ و میر کاهش یافته و برای سومین مستقیم بعد رها به 674 — اولین بار روزانه مرگ و میر کاهش یافته است در زیر 800 در هفته گذشته.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت.

چشم انداز باقی مانده تلخ در بریتانیا که ثبت 708 جدید کروناویروس مرگ و میر شنبه در مقایسه با ایتالیا 631 مرگ و میر. با 600-plus بیشتر مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, بریتانیا ثبت بیش از 4,900 ویروس مرگ و میر کلی در میان حدود 48,000 موارد است. کسانی که با این ویروس در انگلستان عبارتند از: نخست وزیر بوریس جانسون, سلامت, منشی, انگلستان ارشد پزشکی رسمی و پرنس چارلز وارث تاج و تخت است.

گسترده ای وجود دارد ترس است که جانسون دولت محافظه کار را ندارد این ویروس به طور جدی به اندازه کافی در اولین و بهار آب و هوا خواهد وسوسه انگلیسی ها و دیگران برای شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در یک آدرس به ملت تلویزیونی می شود بعد یکشنبه ملکه الیزابت دوم درخواست انگلیسی ها به ورزش خود نظم و انضباط در “به طور فزاینده ای به چالش کشیدن ، 93 سال پادشاه گفت: همه گیر باعث شده بود زیاد اختلالات آوردن غم و مشکلات مالی و چالش های دلهره آور برای همه است. آن است که تنها چهارمین بار پس از سلطنت خود را آغاز کرد و در سال 1953 که او داده است از جمله یک آدرس.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او گفت که از اظهارات منتشر شد در پیشبرد. “و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: حمام آفتاب در اماکن عمومی اجازه داده نمی شد و انگلستان حتی ممکن است ممنوعیت, هوای آزاد, ورزش اگر مردم هنوز هم “دست انداختن قوانین است.”

“اکثریت قریب به اتفاق مردم زیر عمومی توصیه های بهداشتی که کاملا حیاتی و ماندن در خانه” هنکاک گفت: آسمان تلویزیون است. “اما وجود دارد یک اقلیت کوچک از مردم که هنوز انجام نشده که — آن را کاملا باور نکردنی رک و پوست کنده به دیدن آن است.”

به عنوان تعداد عفونت های رز, معاون ملی بریتانیا ارائه دهندگان خدمات سلامت گفت: این سازمان نیاز به تمرکز بر روی سرعت افزایش یک ظرفیت و بیشتر تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من فکر می کنم که ما فقط یک هفته دور از خروش این,’ زعفران Cordery گفت: آسمان تلویزیون است.

ایتالیایی ها نشده اند سیستم ایمنی بدن به فریب از آب و هوای خوب یا حتی اگر کشور دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در بیش از 15 ، 000.

بالا, ایتالیایی, مقامات گرفت به تلویزیون ملی پس از, عکس منتشر شد نشان میدهد جمعیت عظیمی از خرید در ناپل و رم و جنوا و حتی سخت ضربه ونتو شهر پادوا. لومباردی معاون رژیم صهیونیستی است. Fabrizio سالا گفت: تلفن همراه داده ها نشان داد که 38 درصد از این منطقه بودند و در مورد — بالاترین رقم از مارس 20.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت RAI تلویزیون دولتی است که تمام فداکاری ایتالیایی ها ساخته شده اند پس این مستند در سراسر کشور آغاز شد و در مارس 10 در معرض خطر بودن معکوس شود.

محدودیت در حرکت متفاوت است از کشوری به کشور است. در آلمان و بریتانیا ساکنان می توانید به ورزش و پیاده روی سگ خود را به عنوان به خوبی به عنوان رفتن به سوپر مارکت, اداره پست و دیگر کارهای ضروری. در عین حال در صربستان و آفریقای جنوبی راه رفتن سگ پذیر نیست.

در فرانسه حرارت به دنبال هواپیماهای بدون سرنشین شده اند صیقل با برس گردان بر Fontainebleau جنگل به شناسایی قانون شکن پس از سلطنتی سابق و مستغلات در حومه پاریس بسته شد ، که با تکنولوژی بالا اندازه گیری شده همراه با سنتی گشت های پلیس سوار بر اسب و موانع است که به نوبه خود اتومبیل از کسانی که به دنبال فرار از مناطق شهری است.

در سوئد مقامات توصیه های عمومی به عمل اجتماعی فاصله, اما, مدارس, کافه ها و رستوران ها هنوز باز است.

در واتیکان پاپ فرانسیس در جشن جمعی و برکت کف دست برای پالم یکشنبه در نزدیکی خالی کلیسای سنت پیتر. معمولا ده ها هزار نفر از مؤمنان را شلوغ میدان خارج برای شرکت در یک پاپ جرم است.

پنج شنبه مقدس و عید پاک خدمات برگزار خواهد شد راه همان است. در پاپ بومی آرژانتین وفادار بودند با استفاده از گیاهان در خانه برای یک “مجازی” برکت در طول یک livestream از یکشنبه نخل خدمات.

در سراسر جهان بیش از 1.2 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و بیش از 65,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند قطعا بسیار بالاتر با توجه به محدود آزمایش راه های مختلف سازمان ملل تعداد کشته و عمدی تحت-گزارش توسط برخی از دولت ها است.

اکثریت قریب به اتفاق افراد آلوده بازیابی از ویروس است که گسترش قطرات میکروسکوپی از سرفه یا عطسه. برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود. سازمان بهداشت جهانی می گوید 95 درصد از شناخته شده coronavirus مرگ و میر در اروپا شده اند در افراد بالای 60.

گسترش سریع این ویروس در ایالات متحده باعث شده است تا هرج و مرج تقلا برای به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و دنده محافظ, باعث شدید squabbling بین ایالت ها و دولت فدرال است.

همراه نقد و بررسی مطبوعات فدرال قرارداد خرید نشان داد که سازمان های فدرال تا حد زیادی منتظر ماند تا اواسط ماه مارس — بیش از دو ماه پس از اولین هشدارهای یک پتانسیل همه گیر — برای شروع قرار دادن سفارشات عمده از N95 ماسک ماسک ونتیلاتورهای مکانیکی و سایر تجهیزات مورد نیاز خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

در آن زمان بیمارستان در چندین ایالت درمان شدند هزاران نفر از بیماران آلوده بدون تجهیزات کافی و شفاعت برای محموله های از ملی ذخایر. در حال حاضر که ذخایر تقریبا خشک فقط به تعداد بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه صعودی است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یکشنبه گفت که او امیدوار بود با سرعت از عفونت های جدید خواهد فلات به زودی اما این ویروس بعید است به طور کامل ریشه کن شده این سال است. این بدان معناست که ایالات متحده می تواند دیدن یک تجدید حیات در طول فصل آنفولانزا, او گفت:.

صحبت کردن در CBS “چهره ملت” Fauci گفت: چشم انداز تجدید حیات است که چرا ایالات متحده در حال کار بسیار سخت برای بهتر آماده از جمله تلاش برای توسعه یک واکسن و انجام آزمایش های بالینی در مداخلات درمانی.

___

D’Emilio گزارش از رم. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im