صلیب سرخ آمریکا اعلام شدید کمبود خون; coronavirus تعطیلی باید چروکیده کمک های مالی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

صلیب سرخ آمریکا با آن مواجه است کمبود شدید و اهدا خون به عنوان هزاران نفر از دیسک های سراسر کشور لغو شده اند نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

با وجود اقدامات جدید اجرا شده توسط صلیب سرخ کارکنان برای جلوگیری از گسترش عفونت در خون درایوهای با مقامات این سازمان گفت: این هفته اهدای حوادث است که کلید برای تهیه آن نیاز به انتقال شده اند ناخواسته تلفات به کالج ها و دانشگاه ها خالی و شرکت کارکنان شروع به کار از خانه.

“در حال حاضر شده است وجود دارد تعدادی از لغو از نگرانی برای coronavirus است که با قرار دادن فشار در خون” گفت: کریستین ولش مدیر ارتباطات برای صلیب سرخ. “دیسک های خون تنها منبع جمع آوری خون برای بیماران بیمارستان بنابراین ما نیاز به اهدا کنندگان آمد و رول تا آستین خود را و کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

در جنوب کالیفرنیا حداقل 260 درایوهای لغو شده بود طی هفته گذشته در نتیجه حدود 9,000 کمتر کمک های مالی از خون است.

ولش گفت: 80 درصد از خون صلیب سرخ را جمع آوری می آید از درایوهای برگزار شد در محل دانشگاه و مدارس – در جنوب کالیفرنیا, دانشگاه ها تعطیل شده اند پس حداقل تا پایان هفته گذشته است.

اما درایوهای هنوز هم برنامه ریزی شده را در اطراف لس آنجلس و اورنج استان ها و امپراتوری درون مرزی و بسیاری خواهد شد که در ساعت های طولانی و پیاده روی هستند خوش آمدید.

جدید پروتکل های ایمنی شامل اعضای هیات چک کردن همه حرارت هوا قبل از ورود به اهدای تسهیلات هر کسی با درجه حرارت 99.5 درجه یا بالاتر خواهد بود تبدیل دور ولش گفت. تخت شده اند فاصله دورتر از هم جدا, که در آن ممکن است برای اجتماعی فاصله و ضد عفونی کننده دست ارائه شده است در طول فرایند.

کارکنان در حال حاضر فرسوده جدید دستکش استریل و با استفاده از خون مجموعه برای هر اهدا کننده.

“ما می خواهم به تاکید است که دیسک های خون کنترل شده در محیط استریل” ولش گفت. “آنها در نظر گرفته نشده تجمع جمعی.”

کل فرآیند از جمله قبل از غربالگری طول می کشد حدود یک ساعت در دمای, او گفت:.

برای پیدا کردن یک درایو خون نزدیک بازدید صلیب سرخ سایت و جستجو توسط کد پستی و یا شهرستان و دولت است. اهدا کنندگان بالقوه باید در سلامت و آوردن خون اهدا کننده کارت گواهینامه رانندگی یا دو اشکال دیگر شناسایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>