آمریکا شده است, امان از برنی ساندرز’ وحشتناک ایده های

حزب دموکرات کوتاه لاس با چپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نهایت به پایان آمد این هفته. در روز چهارشنبه خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری است.

با وجود موفقیت اولیه وجود دارد همیشه دلایل باور ساندرز’ پیروزی بودند و در یک تابع دموکراتیک زمینه به عنوان بزرگ به عنوان آن بود.

همه آن را در زمان یک تلاش عمدی توسط نسبتا متوسط نامزدها از جمله پیت Buttigieg و ctq به پرتاب حمایت خود را پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای ساندرز’ راه پیروزی را تقریبا به طور کامل ناپدید می شوند.

پس سه شنبه در مارس 3, بایدن بوده است روشن frontrunner. بایدن را trouncing از ساندرز در ایالت ورمونت بود و انتظار می رود به خوبی در مانند میشیگان و واشنگتن ثابت کرد چیزی که نظر سنجی های عمومی نشان داد برای مدت زمان طولانی: دموکراتیک ترین انتخابات را دموکراتیک متمایل مستقل می خواهید نامزدهای نزدیک به مرکز و ارزش آنها شکست دادن رئیس جمهور تهمت بالاتر از همه چیز.

در حالی که ساندرز به نام برای انقلاب دموکراتیک رای دهندگان فقط می خواستم کسی که بهترین راه حل مناسب برای شکست دادن رئیس جمهور. که بسیار متواضعانه تر و دست یافتنی نتیجه.

از آنجا که هیچ مدرکی وجود ندارد که از یک گسترده سوسیالیستی ضربه در میان آمریکایی ها — ساندرز هواداران در کنگره مانند Rep. الکساندرا Ocasio-کورتز, D-نیویورک ممکن است توجه زیادی کنید اما آنها چند شماره — ساندرز’ پلت فرم به سادگی نبود قابل دوام و پیام خود را ندارد طنین راه کسی که به عنوان یک طرح بلند پروازانه نیاز خواهد بود.

صرفنظر سیاسی محاسبات در اجتناب از حزب عمده فیلدینگ دموکراتیک سوسیالیستی چلنجر به رئیس جمهور از یک سیاست از دیدگاه, نتیجه تا حد زیادی ترجیح داده شده است.

ساندرز روشن ساخته است که اولویت او بود سریع گسترش قدرت دولت. به جای تمرکز بر چند دست یافتنی و به خوبی توسعه یافته طرح ساندرز ظاهر می بیند هیچ جنبه ای از زندگی است که دولت نمی نیاز به درگیر می شود و در سمت چپ به عنوان یک چاره اندیشی موقت هر نظر از هزینه تجارت آف و چگونه به واقع پرداخت برای ایده های خود را.

متاسفانه ساندرز اساسا گمراه حامیان او با تظاهر است که تماس های خود را برای ملی اجاره کنترل مدیکر برای همه, جهانی کار تضمین کامل وام دانشجویی, بخشش, رایگان, کالج, سبز جدید مقابله و جهانی پیش دبستانی بودند و عملا دست یافتنی و یا مقرون به صرفه است.

با یک دولت فدرال در حال حاضر مبارزه با $1 تریلیون دلار کسری در زمان خوب و در حال حاضر در درک یک بیماری همه گیر باعث ویرانی اقتصاد این ایده است که می تواند این در همیشه به نظر می رسید مانند یک لوله-رویای حتی اگر ساندرز’ پرشور هواداران در توییتر می خواستم به این باور در غیر این صورت.

هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی ساندرز حامیان برای نفوذ در مبارزات انتخاباتی از بایدن.

دانستن است که او باید بسیاری از ساندرز حامیان به عبور بیش از به سمت خود برای جلوگیری از این مشکل هیلاری کلینتون تا به حال از عدم توانایی برای الهام بخشیدن به مردم برای رای دادن برای او حتی اگر آنها نفرت تهمت بایدن در حال حاضر ساخته شده برخی از تنظیمات را به پلت فرم خود را.

پس از ساندرز کاهش یافته است بایدن خواستار کاهش سن که در آن افراد واجد شرایط برای مدیکر به 60 و برای وام دانشجویی بخشش برای کم و طبقه متوسط مردم است.

این که آیا آن خواهد شد به اندازه کافی برای جلب ساندرز حامیان متوجه بایدن رکورد در مورد مسائل از جمله عدالت کیفری جنگ در عراق و وال استریت کمک مالی از سال 2008 باقی مانده است دیده می شود.

از سیاست دیدگاه ما را تشویق بایدن به مقاومت در برابر رفتن بیش از حد به سمت چپ در تلاش برای پندر برای رای. به تاریخ بایدن انجام شده است و کمتر به دلیل خاص هر موقعیت های سیاست و بیشتر به دلیل وزش موضع گیری و درک است که او electable.

بایدن به خوبی انجام به نگه داشتن آن در ذهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im