آمازون کارگر در Moreno Valley تست مثبت برای coronavirus

یک کارمند در یک مرکز پاسخگویی آمازون در Moreno Valley دارای آزمایش مثبت برای coronavirus این شرکت تایید کرد سه شنبه شب.

کارگر بود و آخرین بار در سایت در مارس 18, دریافت مراقبت های پزشکی است و در قرنطینه آمازون گفت. آمازون کارکنان مبتلا COVID-19 قرار داده و یا به قرنطینه دریافت خواهد کرد تا دو هفته از پرداخت, این شرکت اعلام کرد.

“ما در حال حمایت از فردی که دوره نقاهت است. ما دستورالعمل های زیر را از مقامات محلی و شرکت در اقدامات برای اطمینان از ایمنی کارکنان در سایت ما” آمازون در بیانیه ای گفت.

واشنگتن پست گزارش سه شنبه شب که کارگران در حداقل شش دیگر آمازون انبارها در سراسر کشور نیز شده است با این ویروس آلوده. کسانی که در محل هستند و در نیویورک, کنتاکی, فلوریدا تگزاس و میشیگان و اوکلاهما.

آمازون گفت: Moreno Valley کارکنان مطلع شدند مورد و هر کسی که در تماس نزدیک با کارکنان خواهد ماندن در خانه به مدت 14 روز در قرنطینه.

این شرکت اعلام کرد که در سراسر جهان آن را گرفته بود پیشگیرانه مراحل را برای عملیات خود را — از جمله تحویل و حمل و نقل همکاران — مانند افزایش تمیز کردن امکانات و توسعه اجتماعی فاصله و نیاز به کارگران در خانه بمانند و به دنبال توجه پزشکی اگر آنها احساس ناخوشی.

در یک بیانیه Moreno Valley شهردار Yxstian گوتیرز گفت: نبود شناخته شده به شهرستان اگر کارگر زندگی در Moreno Valley.

“کارگر تحت درمان و چند تن از همکاران بوده است به کارگردانی خود در قرنطینه و تحت نظارت مقامات وزارت بهداشت گفت: Gutierrez.

آمازون گسترده عملیات در Inland Empire با 14 تحقق و امکانات دیگر در مقیاس بزرگ عملیات در شهرستانها از جمله Beaumont, Eastvale, Moreno Valley, ریالتو, رودخانه, سان برناردینو و راند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر