آمازون اجرایی که به توطئه برای اسمير انبار سازمان برگزار شد, جمع آوری کمک برای بایدن در سیاتل

This neoliberal mad lib headline is brought to you by Amazon.

این نئولیبرالی mad lib تیتر است که به شما توسط آمازون. دیوید رایدر/گتی

در روز پنج شنبه معاون کردم آهولد از یک یادداشت از یک جلسه آمازون مدیران ارشد جزئیات استراتژی خود را “در coronavirus وضعیت” را به عنوان به خوبی به عنوان خود را در رسانه ها پاسخ به کارمند رهبری اعتراضات شرایط کار.

به عنوان ویروس گسترش در سراسر شرکت مدیران در این جلسه تصمیم به تمرکز بر روی راه به لام کریس Smalls که اخراج شد و پس از او سازماندهی یک تظاهرات در جزیره استاتن تسهیلات که در آن کارکنان چند تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

در این یادداشت آمازون مشاور عمومی David Zapolsky گفت: Smalls بود “نه هوشمند و یا بیان و به حدی مطبوعات می خواهد به تمرکز بر روی ما را در مقابل ما خواهد بود بسیار قوی تر روابط عمومی موقعیت به سادگی از توضیح برای زمان بی حد و حصر چگونه ما در حال تلاش برای محافظت از کارگران است.”

آنها همچنین برنامه ریزی برای استفاده از او به عنوان “چهره کل اتحادیه/سازماندهی جنبش” و خود را به نگاه خوب برای استراتژیک اهدا فروشگاه ماسک صورت.

آمازون گفت: آنها از کار اخراج Smalls در روز دوشنبه به دلیل تظاهرات خود را نقض 14 روز در قرنطینه این شرکت تحمیل شده بر او و پس از او می خواهم به در تماس با یک COVID مثبت کارمند. زمانی که سیاستمداران مترقی شروع به پریدن کرد در این داستان بعد از آن در هفته آمازون کارفرمایان اخراج روابط عمومی-مصوب بازدید در توییتر.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Smalls گفت که او تنها کسی است که می خواهم در تماس با آمده است که فرد ادعا می کند او “خاص پس از شفاعت با مدیریت به پاکسازی انبار و شفاف تر در مورد تعدادی از کارگران که بیمار بودند” با توجه به معاون.

Zapolsky گفته معاون او اجازه دهید خود را “احساسات پیش نویس حرف های من و بهتر از من است.” شاید او می تواند سعی می کنید (و شکست) به بهانه سگ-سوت زدن در این یادداشت به عنوان یک محور عاطفی اشتباه اما احساسات خود را نمی پیش نویس استراتژی او فکر با ارشد کارفرمایان از آمازون به استفاده از Smalls به عنوان ضد اتحادیه روابط عمومی. و احساسات خود را نمی به جلو یادداشت “گسترده” به بقیه شرکت. زمان بعدی آمازون ذهن برتر اعلام برخی از “طرح” به چیزی مبهم بشردوستانه مانند خرید یک دسته از ماسک و دست آنها را به پلیس—به یاد داشته باشید لحظه ای که سعی در درهم شکستن یک کارمند برای زنگ هشدار در مورد شرایط نا امن کار در طول یک بیماری همه گیر و به خودتان یادآوری کنید که تنها انگیزه برای رسیدن به ابدی رشد به طوری که جف بزوس می تواند به فضا برود گاهی اوقات.

به هر حال, آن را نمی خواهد به شما شوک به یاد بگیرند که Zapolsky میزبانی شرکت در جمع آوری کمک در او ملکه آن خانه جو بایدن در ماه اکتبر تنها چند هفته پس از Amazon در تلاش برای خرید سیاتل انتخابات شورای شهر. Zapolsky و دیگر اعضای شرکت S Club 7 به اهدا مجلسی/مردم برای سیاتل تخته بسیاری از آنها خوشبختانه از دست داد به شدت در ماه نوامبر. می تواند شما را تصور کنید که علامت cum in ass, دعوت از استاندار برای لغو پرداخت اجاره بها و یا اگان جبار هل دادن مالیات بر حقوق و دستمزد در کسب و کار به پرداخت هزینه برای COVID پاسخ ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im