اسکی آلپاین دولت دیدار: Eagan هشتم کلاس سوفیا Palmquist برنده مسابقه دختران

BIWABIK, Minn. — Eagan هشتم کلاس سوفیا Palmquist تا به حال مناسب فصل زمستان سال گذشته به عنوان یک هفتم-گریدر, اما آن را به پایان رسید زودتر از انتظار می رود.

او کاهش یافت و در بخش ها و در نتیجه کاهش یافت و از وزارت امور خارجه دیدار خواهد کرد.

هیچ نگرانی. او را در رسیدن به اهداف خود در نهایت.

“نگه داشتن کار از اشتباهات خود را در” Palmquist گفت: “و شما وجود دارد.”

گاهی اوقات زودتر از انتظار می رود. Palmquist به پایان رسید نهایی postseason چرخش شنبه با پیروزی دختران فردی آلپ دولت عنوان در غول ریج.

“این بدان معنی است بسیاری,” او گفت:. “این واقعا سرد به انجام آن به عنوان یک هشتم کلاس.”

او دو زمان اجرا شد 1 دقیقه 14.25 ثانیه — 0.27 ثانیه سریع تر از Lakeville شمالی را Peyton Servais دفاع از دولت قهرمان. Palmquist باز قابل توجهی منجر شود پس از اولین اجرا از روز نسبتا مستقیم ، در حالی که نگه داشتن موقعیت قطب را ممکن است اعصاب برای برخی از Palmquist گفت این احساس خوبی است.

دوم اجرای برجسته تنگ تر البته به طوری که او می دانست که او تا به حال به سریعتر.

“این که چگونه من اسکی,” او گفت:. “این فقط به سریع و حمله به آن.”

که او انجام داد. او بار دوم اجرا شد و دوم تنها به Servais که بسته فاصله اما نزدیک به اندازه کافی. هنوز آن را به یکی دیگر پایان قوی برای Panthers junior که شده خودش را به عنوان یک قدرت دولتی.

“من خوشحالم که من می توانم انجام به عنوان به خوبی به عنوان من می توانم در اینجا” Servais گفت.

Servais نبود خوشحال و با اولین اجرای روز شنبه که او chalked به اعصاب در دروازه. او گفت که او می لرزید و احساس به عنوان اگر او می خواست به پرتاب. او نمی خواهم راه او skied. دوم اجرای یک داستان متفاوت بود.

“من فقط دلسرد کننده ای در بالا,” او گفت:. “من واقعا خوشحال با آن است.”

و Servais و پلنگ را با ترک اول پایان محل … در این تیم رقابت است. Lakeville شمالی جای کسی را گرفتن دوم-محل Stillwater با 14 امتیاز. Stillwater منجر شد توسط کیرستن اندرسون که قرار می گیرد هفتم به طور کلی. خرس سفید دریاچه مارگارت Blanding هشتم به پایان رسید.

“این قطعا برای ما است. ما همه واقعا خوشحال” Servais گفت. “من فکر می کنم ما فکر می کنیم می تواند انجام دهد اما فکر نمی کنم ما می خواهم به انجام این کار خوب است.”

همان را می توان گفت برای Palmquist که اشاره او نبود برنده مسابقه پیش از آن در این فصل است. او اغلب به پایان رسید دوم و سوم اما آن نبود تا در اواخر فصل است که او صعود راه خود را به بالا.

کلید اواخر فصل موج?

“من فقط فکر می کردم, اسکی بازی بهتر و اسکی سخت تر,” او گفت:. “من می دانم که من می تواند آن را انجام دهد اگر من واقعا می خواستم به, و من می توانم برای آن کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر