آلن گارفیلد نخبگان ’70s شخصیت بازیگر می میرد در 80

Allen Garfield

اسکات مضرات / AP

این هفت. 24, 1984, فایل عکس را نشان می دهد آلن گارفیلد در غربالگری برای “آشتی تفاوت” در لس آنجلس.

نیویورک — آلن گارفیلد کهنه شخصیت بازیگری که حیاتی بازیکن در کلاسیک 1970 فیلم هایی مانند “مکالمه” و “نشویل” درگذشت. او 80.

گارفیلد, خواهر, Lois Goorwitz گفت: او روز سه شنبه در لس آنجلس به علت عوارض ناشی از COVID-19. گارفیلد شده بود ساکن در این تصویر متحرک تلویزیون صندوق خانه صنعت بازنشستگی تسهیلات که در آن چندین کارکنان و برخی از ساکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

نیوآرک نیوجرسی به دنیا آمد گارفیلد برای اولین بار مجموعه ای را به عنوان یک بوکسور و یک sportswriter. در حالی که پوشش ورزشی برای نیوجرسی Star-Ledger او مورد مطالعه قرار بازیگری در شب بود و در نهایت گرفته شده توسط این بازیگر استودیو. او تحت مطالعه قرار Lee Strasberg.

انجام با ناتورالیسم و روش-سبک تعهد گارفیلد در بر داشت او می تواند انتقال نگاری به بازیگری.

“من یک بازیگر به منظور آموزش توسط استادان که من در این بازیگر استودیو” گارفیلد گفت: در عمومی-دسترسی به تلویزیون ، “از لحظه ای که پا در این بازیگر Studio, من بی باکانه پا و گفت که من برای بهتر یا بدتر. من قرار دادن مهر در همه چیز به عنوان یک بازیگر و به عنوان یک مدیر.”

گارفیلد را تبدیل به یک حمایت-بازیکن اصلی از برخی از بهترین فیلم های دهه 70 از جمله فرانسیس فورد کاپولا را “گفتگو”; “نامزد” با رابرت ردفورد; رابرت آلتمن را در “نشویل”; وودی آلن “موز”; بیلی وایلدر “صفحه اول”; William Friedkin “در آستانه شغل” و ریچارد راش را “شیرین کاری مرد.”

گارفیلد اغلب پر حرف و اضطراب شخصیت — فروشندگان و بازرگانان فاسد و عرق سیاستمداران است. آنها جهانی معتبر به طوری که گارفیلد اغلب رفت و جنبهی. در “گفتگو” او با بازی weaselly نظارت متخصص برنی موران یک رقیب به Gene Hackman شخصیت. کاپولا خواهد بازیگران او را دوباره در “یکی از قلب” و “باشگاه پنبه.”

در “نشویل” گارفیلد بازی مدیر-شوهر Ronee Blakly کشور ستاره Barbara Jean. او خشمگین رئیس پلیس در سال 1987 را “Beverly Hills Cop II” که می رود در یک expletive-لادن سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر Eddie Murphy, Judge Reinhold و جان, اشتون قبل از اخراج شدن ،

گارفیلد شد سوگواری در سراسر هالیوود است. جیمز وودز که co-ستاره دار را با او در “شهروند Cohn,” یاد او را به عنوان یک “فوق العاده” بازیگر. نویسنده دان وینسلو گفت: “من به معنای واقعی کلمه هرگز شاهد یک عملکرد توسط آلن گارفیلد که نیست فوق العاده است. یکی از کسانی که نه به خوبی شناخته شده از بازیگران که باعث می شود همه چیز را آنها بهتر است.”

گارفیلد متولد آلن Goorwitz به حال چندین دچار سکته مغزی, از جمله یکی در مدت کوتاهی قبل از فیلمبرداری رومن پولانسکی را “دروازه نهم” در سال 1999 و در سال 2004 که منجر به اقامت خود را در این تصویر متحرک تلویزیون صندوق خانه در لس آنجلس محله وودلند هیلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im