Allegiant برش پرواز به عنوان ویروس roils کسب و کار

Category: لاس واگاس No comments

Allegiant

دیوید بکر / AP

دو Allegiant Air جت تاکسی در فرودگاه بین المللی McCarran در لاس وگاس 9 مه 2013.

Allegiant Air که دو هفته پیش گفت که پرواز بالاتر از coronavirus تلاطم شده پس گرفته شارپ اقدامات به شناور باقی می ماند.

لاس وگاس-بر اساس داخلی حامل اگر چه نهفته نیست در مراحل اولیه شیوع راه حامل با خدمات بین المللی بودند در حال حاضر کوبیده رویداد لغو و مقصد بسته شدن مانند دیزنی جهان.

“این یک وضعیت بی سابقه ای و تیم ما آمده است با هم در راه فوق العاده ای برای اطمینان از مشتریان ما می تواند همچنان به پرواز با اعتماد به نفس در حالی که در نظر گرفتن مراحل برای اطمینان مداوم سلامت مالی این شرکت گفت:” موریس J. Gallagher Jr., Allegiant رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل.

“به عنوان یک داخلی هواپیمایی با یک مدل کسب و کار منحصر به فرد خدمت در درجه اول اوقات فراغت مسافران ما بهتر از بسیاری از به مقاومت در برابر اوایل تاثیر COVID-19 در سفر” گالاگر گفت.

اما این وضعیت به شدت تغییر کرده است در طول چند هفته گذشته با بیش از 8000 coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده 42 از آنها در شهرستان کلارک. شرکت هواپیمایی گفته است که در حال حاضر متمرکز بر مصرف گام فعال خود را برای محافظت از مشتریان و کارکنان.

شرکت هواپیمایی قطع خواهد شد حدود 15 درصد از ظرفیت پرواز برای آوریل و مه با کاهش بین 30 ٪ و 35 ٪ احتمال دارد در آینده Allegiant سخنگوی Hilarie خاکستری گفت.

“ما تیم برنامه ریزی کرده است تلاش برای اولین تحکیم تقاضا توسط برش پرواز که در آن ما دیگر ظرفیت های مردمی به دوباره جایگزین به راحتی — به عنوان مثال راه ما پرواز چند بار در روز یا هفته, اما همیشه نمی توان حرکت رو به جلو,” او گفت:.

مشتریان با لغو پرواز اطلاع داده خواهد شد به طور مستقیم و ارائه گزینه های دیگر, او گفت:. کسانی که مایل به تغییر و یا لغو برنامه می توانید به صورت آنلاین در www.allegiantair.com/travel-advisory-more-info

Allegiant نیز متوقف خواهد شد همه nonairline پروژه از جمله تعلیق ساخت و ساز آن از Sunseeker رفت و آمد مکرر شارلوت بندر در جنوب غربی فلوریدا. خانواده, مراکز تفریحی در, Warren, Mich., و کلیرفیلد یوتا را نیز تا اطلاع ثانوی.

یک مهلت قانونی نیز قرار داده شده است در تمام غیرضروری هزینه های سرمایه ای در سراسر شرکت. سهام بیع متقابل سود فعالیت معلق است و همچنین, و راه های اضافی برای قرض گرفتن در حال کاوش این شرکت گفت. ماموران این شرکت را 50% کاهش حقوق و دستمزد, مقامات گفت.

“این مجموعه ای از اقدامات می تواند تسلیم تا آنجا که $300 میلیون دلار برنامه ریزی شده مبلغ سرمایه گذاری نقدی برای سال 2020” گفت: Greg Anderson, chief financial officer.

“علاوه بر این معنی ظرفیت کاهش کمک خواهد کرد که برای حفظ نقدینگی اضافی” اندرسون گفت. “انعطاف پذیری از مدل کسب و کار ما — به خصوص ما کم هزینه ثابت ساختار خواهد شد یک راه طولانی برای کمک به حرکت این زمان نامشخص قرار داده و ما را در یک موقعیت قوی در حال حرکت رو به جلو است.”

خطوط هوایی ایالات متحده در ضمن به دنبال عظیم نجات — $50 میلیارد-پلاس — در قالب وام و کمک های مالی و کاهش مالیات برای کمک به آنها برای زنده ماندن این بیماری همه گیر. اگر این داده است, از آن خواهد بود نزدیک به پنج بار نجات شرکت های هواپیمایی دریافت کرده و در سال 2001 پس از 9/11 حملات تروریستی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>