Allegiant خونریزی $2 میلیون نفر در روز به دلیل همه گیر

Allegiant

دیوید بکر / AP

دو Allegiant Air جت تاکسی در فرودگاه بین المللی McCarran در لاس وگاس 9 مه 2013.

لاس وگاس-بر اساس هواپیمایی است که مصرف عمده از دست دادن مالی از عدم مسافرت هوایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Allegiant Travel Co., شرکت مادر Allegiant Air گزارش در کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده جمعه که آن را در حال سوختن است از طریق حدود 2 میلیون به 2.5 میلیون دلار در روز و حتی آن را به عنوان طول می کشد گام برای کاهش ضرر و زیان خود را.

هواپیمایی درآمد در ماه مارس خواهد بود حدود 40 تا 45 درصد کمتر از ماه مارس سال 2019 ،

“ضرر و زیان خواهد شد و نتیجه از این بیماری همه گیر و بازگشت ما به سود دهی خواهد بود نهفته مدت ملی اضطراری و سرعت بازیابی برای کل صنعت هواپیمایی” این پرونده گفت.

Allegiant گفت: مدیران اجرایی آن گرفته اند و 50 درصد کاهش در حقوق و این تعلیق “تقریبا تمام” پیمانکار مواضع و سازماندهی استخدام یخ برای موقعیت های غیر ضروری.

این شرکت همچنین تعلیق سهام buybacks پرداخت سود سهام غیر ضروری آموزش و, سفر است و renegotiating پرداخت و عقد قرارداد با فروشندگان.

نزدیک به 700 نفر از کارکنان داوطلب شده اند برای 60 روز مرخصی در نیمه پرداخت Allegiant گفت.

Allegiant به تازگی خریداری نامگذاری حقوق به لاس وگاس اظهارات ورزشگاه که در حال حاضر شناخته شده به عنوان Allegiant ورزشگاه. آن است که یک شرکت هواپیمایی بودجه با ارزان پروازهای روزانه خدماتی کشور با بسیاری از پروازها در داخل و خارج از لاس وگاس روزانه.

این شرکت گفت که برای اعمال حقوق و دستمزد پشتیبانی از وزارت خزانه داری آمریکا در هفته گذشته و ادامه خواهد داد “به دنبال دولت و دیگر گزینه های تامین مالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im