همه چیز در نظر گرفته رسی و Bourdais خواهد بود و نه مسابقه در ساحل طولانی

تصور کنید در آن بعد از ظهر یکشنبه. NTT IndyCar رانندگان الکساندر رسی و سباستین Bourdais در خط شروع برای رویداد اصلی این Acura جایزه بزرگ لانگ بیچ, امیدوار, اضافه کردن بیشتر به آنچه که آنها در حال حاضر انجام شده بر مشهور خیابان ،

متاسفانه خواهد بود که چیزی بیش از یک قسمت از جزیره فانتزی. هیچ نژاد در این سال به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

رسی که تحت سلطه دو مسابقه شده اند که به دنبال تبدیل شدن به سومین راننده در تاریخ این مسابقه آغاز شد که در سال 1975 به نفع خود سه بار متوالی. Al Unser جونیور برنده چهار در یک ردیف از 1988-91 و Bourdais برنده سه از 2005-07.

Sebastien Bourdais جشن پس از پیروزی IndyCar, Firestone, جایزه بزرگ سن پترزبورگ چهار شنبه, مارس 11 سال 2018 در سنت پترزبورگ فلوریدا. (AP Photo/Jason Behnken)

رسی chagrined اما درک.

“راستش هیچ راه خوب برای توصیف آن گفت:” Rossi, 28, از, نوادا, شهرستان, کالیفرنیا. “بدیهی است که آن را بسیار دردناک و نه مسابقه در همه, اما قادر به در یک مسیر من لذت بردن از و که در آن من تا به حال با موفقیت و البته آن را واقعا نیش.

“ما همیشه به جلو نگاه به آینده به کالیفرنیا در ماه آوریل و دیدن همه طرفداران بزرگ در ساحل. قطعا از دست که پرنیان, اما درک و توافق می کنید که نگه داشتن همه امن و سالم مهم است.”

Bourdais پیشنهاد این وضعیت در تمامیت آن است که واقعی بکشید.

“محدود کردن آن برای ما کمی حباب در مسابقه نوع ساده و بی تکلف و احتمالا خارج از محل” گفت: Bourdais از فرانسه است. “اما برای مطمئن شوید که ما تا به حال بسیاری از چیزهایی که ما به دنبال به جلو به لری (Foyt) و کل تیم و تلاش برای رسیدن A. J. (Foyt) موفقیت است که او سزاوار.”

Bourdais مسابقه برای A. J. Foyt شرکت. لری Foyt, A. J. Foyt بیولوژیکی نوه و پسر به تصویب رسید که رئیس جمهور از شرکت.

Sebastien Bourdais همراه با ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا و عضو شورای شهرستان لنا گونزالس آسانسور پوشش به پلاک خود را به او القاء به ساحل طولانی پرتابی شهرت راه رفتن در روز پنج شنبه. Bourdais سه زمان طولانی ساحل جایزه بزرگ برنده است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

“بدیهی است که در حال حاضر هیچ کس واقعا نمی داند که چه 2020 فصل رفتن به شبیه پس از آن می رود کمی فراتر از آنچه بلند, ساحل, جایزه بزرگ شده اند ممکن است و همه چیز” Bourdais گفت. “من فقط امیدوارم که کمی از حالت عادی می آید و به زودی و ما می توانیم ما با زندگی است.”

یکی از جواهرات از IndyCar مدار جایزه بزرگ به نظر می رسد برای رسیدن به اعماق قلب کسانی که تجربه کرده اند موفقیت در این مسابقه است.

“این ما را در یک صندلی ویژه,” Bourdais کرد و گفت: از سه پیروزی متوالی. ’05 و 06 آنها تحت نیومن/هاس مسابقه بنر در ’07 شد با نیومن/هاس/Lanigan مسابقه.

Bourdais گفت این بود: “زمان فوق العاده” برای همه درگیر.

“قادر به قرار دادن سه در یک ردیف که در ساحل طولانی شد نوع گیلاس در بالای کیک” گفت: Bourdais, 41. “این چنین یک رویداد معتبر و این قطعا به معنای زیادی به من.”

Bourdais اشاره کرد او در ابتدا تلاش در لانگ بیچ. او 16 در سال 2003 سوم در سال 2004.

“به طوری که قادر به بیرون آمدن در بالا بود که سه سال در یک ردیف قرار داده و نام ما در تاریخ از این رویداد با چنین شرکت معتبر فقط یک بسیار خاص پيشرفت و من هنوز هم آن را گرامی بدیهی است” گفت: Bourdais که القاء شد به ساحل طولانی پرتابی شهرت راه رفتن در 2019. “و گفت که ساحل طولانی ندارد بسیار جایگاه ویژه ای در قلب من خواهد بود یک دروغ است که برای اطمینان حاصل کنید.”

Indycar راننده الکساندر رسی لبخند او به عنوان مکان P1 قطب جایزه دشنه در بال از ماشین خود زیر واجد شرایط سهشنبه 14 آوریل سال 2018 در 44 سالانه تویوتا جایزه بزرگ لانگ بیچ در کالیفرنیا. رسی شروع خواهد شد از موقعیت قطب یکشنبه. (عکس خواهد Lester – Inland Valley بولتن روزانه/SCNG)

رسی تاسیس خود را در اوایل زمانی که او برنده Indianapolis 500 به عنوان یک تازه کار در سال 2016. دومین پیروزی متوالی در لانگ بیچ در سال 2019 یکی برای سنین بود به عنوان او به پایان رسید عظیم 20.2359 ثانیه جلوتر از مکان دوم Josef Newgarden. این بزرگترین حاشیه پیروزی 1995 زمانی که Unser جونیور برنده 23.125 ثانیه است.

همچنین این اولین بار یک راننده به حال back-to-back پیروزی پس از Bourdais’ hat trick.

آن سخت است البته رسی گفت که فقط بخشی از جذابیت برای او.

“خب هر خیابان است جسمی و ذهنی خواستار, اما آن را دشوار است به ویژه برای به دست آوردن دهم ثانیه در ساحل طولانی مدار” گفت رسی از Andretti Autosport. “آن را به چالش کشیدن و نیاز به چنین تمرکز برای کل مسابقه.

“اما در همان زمان آن را زیبا و نمادین مدار با سابقه بسیار. فن مشارکت و روح است مانند ایندی (500). بنابراین به عنوان یک راننده این چنین ویژه مسابقه را به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de