همه ستاره لیز Cambage نشانه دوباره با لاس وگاس مطلب

0924_LVNB_AcesMystics

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

لاس وگاس مطلب مرکز لیز Cambage (8) شاخه های بالای واشنگتن عرفا به جلو LaToya ساندرز (30) در طول بازی 4 خود را WNBA نیمه نهایی حذفی بازی چهار شنبه, سپتامبر 24, 2019 در ماندالای خلیج حوادث مرکز.

همه ستاره لیز Cambage اتحاد دوباره امضا شده با لاس وگاس مطلب, این تیم چهارشنبه اعلام کرد.

6-پا-8 مرکز استرالیا به دست آورد قبل از اینکه فصل گذشته از دالاس بال. او به طور متوسط 15.9 امتیاز و 8.2 ریباند در فصل اول در لاس وگاس.

“در سال گذشته Aces و لیز در زمان یک شانس در یک دیگر و این کار را بهتر از ما هر دو می تواند تصور” مربی و رئیس جمهور بسکتبال عملیات لایحه Laimbeer در بیانیه ای گفت. “لیز همچنان به عنوان یکی از خیمه بازیکنان در جهان است و ما هیجان زده به پشت او در یک مطلب یکنواخت به عنوان ما همچنان تلاش ما برای قهرمانی است.”

در 2018, Cambage بازگشت به WNBA پس از چهار سال غیبت کمک بال (که قبلا در تولسا شوک) به پلی آف. او نمره به طور متوسط از 23 امتیاز در هر بازی که فصل هفتم بالاترین در تاریخ لیگ.

“آخرین فصل خاص بود — جایی که من سقوط در عشق با این تیم هم تیمی های من, لاس وگاس و هر کس که در این مطلب و MGM که کمک ما را به احساس می کنم مثل یک خانواده بزرگ” Cambage گفت. “من خوش شانس هستم که به بخشی از این سازمان هستم و خیلی هیجان زده به ادامه سفر من در اینجا. من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به وگاس و احساس عشق و حمایت از بهترین طرفداران در WNBA.”

در طول چهار سال WNBA حرفه ای Cambage به طور متوسط 16.7 امتیاز 7.6 ریباند و 1.56 عکس های مسدود شده در حالی که ساخت 54.4 درصد از زمینه-هدف تلاش است. شماره 2 انتخاب از سال 2011 پیش نویس Cambage دارای WNBA رکورد امتیاز در یک بازی با 53 برابر نیویورک آزادی در 17 جولای 2018.

WNBA اردوگاه های آموزشی قرار بود برای باز کردن این آخر هفته اما لیگ به تعویق افتاد شروع فصل به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im