تمام الکترونیکی انتخابات ؟ بازگشت به فرستنده: جان فیلیپس

با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای مجلس نانسی پلوسی D-سان فرانسیسکو است خواستار 2020 انتخابات ریاست جمهوری به طور کامل رای از طریق پست. چرا که بعد از همه, چه خوب است به اندازه کافی برای PennySaver, تخت خواب, حمام و فراتر از کوپن و مد عروسک فصلنامه به اندازه کافی خوب است برای ما دموکراسی است.

صحبت به MSNBC صبح جو سن Fran خانوم گفت: “در شرایط انتخابات من فکر می کنم که ما احتمالا در حال حرکت به رای دادن از طریق پست.”

او همچنین افزود که دموکرات کنگره تحت فشار قرار دادند به تخصیص افزایش بودجه در اخیر 2 تریلیون دلار بسته امداد “برای دریافت این منابع به ایالات متحده به منظور تسهیل در واقعیت زندگی: که ما در حال رفتن به باید بیشتر رای توسط mail.”

علاوه بر این پلوسی سعی کردم به استفاده از محرک لایحه به عنوان فرصتی برای ایجاد “صندوق برداشت” قانون زمین.

حتی اگر رای گیری برداشت صدا ممکن است مانند چیزی آلی شما می خواهم به خرید در بازار کشاورز آن را بسیار بیشتر شوم. در رای گیری برداشت یک فرایند که در آن یک سیاسی عمل می آید به یک رای دهندگان را جمع آوری خود را غایب رای گیری و ارائه آن را به یک محل رای گیری.

تنها چیزی که پلوسی می خواهد بیش از صادرات این عمل به بقیه ملت لذیذ بستنی از $25,000 فریزر.

در ذهن رای دهندگان “تقلب” است که هر انتخابات برنده توسط یک جمهوری خواه است.

اما رئیس جمهور تهمت نبود داشتن آن است.

در بسته محرک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس و دوستان “چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد دیوانه” و “آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

او سپس به صدای جیر جیر که او تنظیم به یک “بخشی از کم امتیاز (بسیار) صبح روانی (جو) صبح امروز به منظور دیدن آنچه که نانسی پلوسی تا به حال به می گویند و چه حرکت های او برنامه ریزی شده بود به بیشتر صدمه دیده کشور ما است.”

نگاه کنید اگر شما می خواهید برای رای دادن از طریق پست, شما باید قادر به اما نانسی پلوسی نباید قادر خواهید بود به زور آن را بر شما خواهم آن را نوعی از کاغذ نی.

در آن شواهد روشن است — میلیون ها نفر از آمریکایی ها ترجیح می دهند برای رای دادن در داخل یک غرفه رای گیری.

با توجه به 2010 Cal Tech/MIT رای گیری تکنولوژی پروژه رای دهندگان که از طریق پست در رای گیری بودند بسیار کمتر اعتماد به نفس در یکپارچگی فرآیند رای گیری با تنها 57 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته آنها “اعتماد به نفس” خود رای “شمارش به عنوان بازیگران” نسبت به 74 درصد در شخص رای دهندگان.

در اورگان و واشنگتن انتخابات تقریبا به طور کامل رای از طریق پست. همان مطالعه گفت: رای دهندگان در این کشورها بودند که حداقل اعتماد به نفس است که رای آنها شمارش شد به عنوان بازیگران.

علاوه بر این Cal Tech/MIT دریافتند که بیش از 16 میلیون رای دهنده ثبت نام در ایالات متحده به احتمال زیاد نامعتبر است.

قول, من زندگی می کنند در منطقه ای که در حال حاضر دارای یک رای توسط پست ویژه انتخابات در رفتن به پر کردن خالی دولت بسازید. در علاوه بر این به من رای شهرستان ثبت نام از رای دهندگان فرستاده من یک رای گیری برای کسی که تا آنجا که من می توانم بگویم زندگی نشده یا در شده ثبت نام برای رای دادن در خانه من حداقل هفت سال. من به نام یک دوست و او به من گفت همان چیزی که اتفاق افتاده است به او.

بسیار بنیاد برای دموکراسی در امریکا در انتخابات است که باید حداقل به عنوان معتبر و قابل اعتماد به عنوان رای گیری برای افراد مجله “Sexiest Man Alive”.

رای گیری در فرد نیز تضمین می کند که شما یک رأی مخفی.

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین پر کردن رای خود را از پشت پرده و انجام آن را بر روی میز آشپزخانه برای هر کس در خانه را ببینید. فکر می کنم در مورد اعمال زور و قلدری است که افراد معلول و کسانی که با سلطه گر, همسران و فرزندان می تواند در معرض آنها اگر جرأت به رای متفاوت است.

رای گیری بسیار شخصی و خصوصی امری است که باید جدی گرفته شود و مورد احترام. آن را نیز یک حق در قانون اساسی.

نانسی پلوسی را حواس پرت ایده تمام الکترونیکی انتخابات باید بازگشت به فرستنده.

جان فیلیپس شنیده می شود روزهای هفته تا کی از ظهر تا 3 بعد از ظهر در “جان فیلیپس نمایش” در KABC/790 AM.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de