همه در این با هم’: کلاس در بهار دره بالا نشان می دهد که آموزش از راه دور کار برای برخی از

Category: لاس واگاس No comments

Sports Leadership class meets online

خورشید کارکنان

جاسمین Vasquez صحبت می کند در بهار دره بالا ورزشی رهبری کلاس سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. با توجه به coronavirus کلاس آنلاین جلسه پس از Clark County School District موظف تعطیلی مدارس.

آن را ساده و در عین حال قدرتمند پیام از یک دانش آموز-ورزشکار: “شما نمی توانید برنده شدن در یک بازی توسط خودتان” بهار دره بالا پرچم بازیکن فوتبال گفت.

یکی توسط یکی از دانش آموزان در بیلی Hemberger ورزشی رهبری البته در بهار دره نوبت در زمان کمک به یک گفتگو در روز سه شنبه کلاس در مورد جنبه های روانی, ورزش مانند اهمیت خوب بودن هم تیمی.

این بعد از یادگیری شبیه بسیاری دیگر برای این گروه از 29 دانش آموزان — مقدار زیادی از فکر کردن به خوبی فکر کردن پاسخ, نمونه شخصی و می خندد.

اما این جلسه تا به حال انبوه مختلف نگاه و احساس. کلاس برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس برنامه Google دیدار با یک دنیای جدید برای دانش آموزان در سراسر, Clark County School District عنوان آموزش شیفت آنلاین از نگرانی برای گسترش coronavirus. این اولین جلسه آنلاین برای کلاس.

“از یک چشم انداز آموزش چهره به چهره گفتگو باعث می شود شما احساس می کنید بیشتر متصل” Hemberger گفت. “این که چرا شما را به آموزش مناسب است؟”

Hemberger به دانش آموزان ویدئوها و ادبیات به مصرف از برت Ledbetter “چه درایوهای برنده” قبل از آنلاین meetup از جمله نمونه, چرا, اورگان, بسکتبال زنان تیم موفق است. دانش آموزان ارسال پرسش برای بحث و گفتگو پس از تماشای این ویدئو یک فرایند Hemberger گفت: در زمان چند ساعت.

کلاس تشکیل شده است از مدرسه ورزشکاران همه آنها با استفاده از تجارب خود را در رقابت برای گریزلیز به بیشتر بحث گروهی. آنها عمدتا upperclassmen و برخی از کاپیتان تیم آوردن برخی از بلوغ به گفتگو و نشان می دهد که قابل شنیدن برای آموزش جهانی می تواند مفید باشد.

“این مهم است که بچه ها نمی افتد به که حباب از احساس جدا شده (در خانه)” Hemberger گفت.

یک ورزشکار صحبت در مورد صدمه زدن به زانو در یک حالت از بازی حذفی و نیاز به تکیه بر روی هم تیمی های بازی را به پایان برساند. یکی دیگر از صحبت در مورد چگونه بودن در نقش یک بازیکن به ارمغان آورد ارزش برای تیم است.

“اگر شما کمی از چیزهایی که شما باز کردن شخص دیگری برای فرصت” که دانش آموز گفت.

دانش آموزان لازم نیست برای شرکت در این فاصله-تجربه یادگیری است. CCSD مقامات تعیین کرده اند که آنها نمی توانند مجازات دانش آموزان که یادگیری آنلاین نیست چرا که تمام خانواده های دارای تکنولوژی — کامپیوتر و یا تبلت و اینترنت قابل اعتماد — به شرکت. یک دانشجو نمی تواند حضور به دلیل تکنولوژی مشکلات; حدود 10 کامل شد هیچ-نشان می دهد Hemberger گفت.

بسیاری از دانش آموزان برنامه ریزی شده بود برای شرکت در یک بهار, ورزشی برای بهار دره اما این فصل کنار گذاشته شد از نگرانی از گسترش ویروس. که طبعا هنوز هم دشوار برای دانش آموزان به درک.

ساخته شده است که روز سه شنبه کلاس درمانی به چند دلیل. بازی های ورزشی است که بیش از برنده شدن و از دست دادن آن را نیز در مورد رفاقت از رقابت چند از دانش آموزان استدلال. همان درست است با حضور در مدرسه — توسعه اجتماعی به همان اندازه مهم است که آنچه را آموخته است.

“ما همه در این با هم” یکی از دانشجویان گفت:. “ما در حال انجام بهترین های ما.”

کلاس دیدار خواهد کرد یک بار در هفته تقریبا در گوگل ملاقات تا زمانی که برنامه ریزی شده خود را بازگشت به دانشگاه در ماه آینده.

ری آبجو را می توان در 702-990-2662 و یا [email protected]. ری در توییتر در توییتر.com/raybrewer21

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>