الکساندر: Todd Gurley پایان با قوچ به ما یادآوری شهرت زودگذر است در NFL

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

به عنوان اگر ما نیاز به یادآوری لس آنجلس شده است دوباره به معرفی یک مفهوم مقدس به عنوان به عنوان هر چیزی که وجود دارد در NFL: لیگ مخفف واقعا برای ایستادن برای مدت طولانی.

زمانی که قوچ برش در حال اجرا پشت تاد Gurley در روز پنج شنبه بعد از ظهر من حدس می زنم بسیاری از L. A. طرفداران که خود را “GURLEY دوم” کشباف winced. اما آن را دوباره به خط مونتاژ طبیعت از ورزش به خصوص ایده این است که مگر اینکه شما یک کارفرمایی شما یک بخش قابل تعویض.

به خصوص اگر شما در حال اجرا بازگشت موضوع را به تپش در هر زمان شما را لمس فوتبال است. که بسیاری از دلایل که چرا ما به این نقطه رسیده ایم.

قوچ’ کاهش استفاده از Gurley دو فصل با ارسال یک پیام روشن به عنوان بسیاری به عنوان آنها سعی در چرخش و یا ماساژ آن است. او مزمن بد زانوی چپ. و چهار سال $57.5 میلیون تمدید قرارداد او امضا پس NFL بازیکن تهاجمی از سال نجومی در سال 2017 تبدیل به یک آلباتروس به سرعت در حال.

این است که چرا بهتر است برای تبدیل شدن به متصل به فردی بازیکنان است. و یا اگر شما در حال رفتن به خرید یک ماکت jersey, بهتر است برای خرید یک بازیکن بازنشسته. شاید که زیبایی آن آبی رویال و طلا نكن قوچ عینک برای خیلی از دو فصل: آنها فقط به عنوان به خوبی با “دیکرسون” یا “FERRAGAMO” یا “جک YOUNGBLOOD” به عنوان آنها را با زمان (زودگذر) قهرمانان.

تحت شرایط دیگر – به طور خاص یک چشم انداز که در آن تیم می تواند یک معامله مشروط فیزیکی – قوچ ممکن است شده اند قادر به دریافت چیزی در ازای Gurley. اما با تجدید نظر در offseason روش با توجه به شیوع کروناویروس ساخته شده است که یک معاینه فیزیکی غیر ممکن است هیچ شانسی بود هر کسی را نیش می زنند. با $10.5 میلیون در تضمین حقوق و دستمزد در لگد زدن اگر قوچ نیست چیزی قبل از 1 p. m. PT روز پنج شنبه بود و در یک عمل انجام شده است.

Gurley که هنوز دریافت $7.55 میلیون فهرستی جایزه را دریافت قرارداد از کسی که مایل به قمار (در قیمت پایین تر) که او هنوز هم به اندازه کافی به سمت چپ. در حال حاضر که هیچ یقین است. آنچه که او می تواند کمک به احتمال زیاد خواهد شد بستگی دارد در این وضعیت او را به, و شاید که او سهام backfield با.

اولین سرنخ است که Gurley را تاریخ نزدیک شد آمد سمت پایان فصل 2018 زمانی که او تا به حال محقر عجله در مجموع در هفته 14 و 15 ضرر و زیان به شیکاگو و فیلادلفیا و نشسته نهایی دو به طور منظم فصل بازی. C. J. Anderson, اواخر فصل وانت پر در و قوچ به مراتب موثر تر ادبانه هر چند آن بازی بودند در برابر کاردینالها و (پس از آن-شپشو) 49ers.

Gurley شد تولیدی که در سال NFC بخشی دور حذفی بازی برابر دالاس (16 حمل برای 115 متری و یک نمره) اما او به سختی وجود دارد در این بازی NFC قهرمانی در نیواورلئان و در سوپر جام در برابر انگلستان است. او در این زمینه برای 46 درصد از حمله جرقه بزند در نیواورلئان و 66 درصد در مقابل وطن پرستان و در عین حال خودداری شد که چیزی اشتباه وجود دارد با زانو هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید.

پس از 13-3 سوپر باول از دست دادن عظیم فرصت از دست رفته است که در آن Gurley انجام شده 10 بار برای 35 متری و یک پاس برای minus-1 حیاط که آن را محزون می خوانی آشکار قوچ پوشش خود مسائل فیزیکی.

به مربی شان McVay اعتبار برای حفاظت از خود بازیکن است, اما زمانی که او گفت: پس از آن بازی است که “تاد سالم است و ما فقط واقعا یک شانس به کسی امروز ادبانه و شروع می شود که با من” چند او معتقد بودند. شما یک بازیکن که حساب برای بیش از 2000 همه منظوره متری فقط دو فصل قبل پس چرا شما نه قادر به گرفتن او را به مخلوط اگر او نمی صدمه دیده است ؟

که خون به 2019 فصل است. در نظر بگیرید که این قوچ از دست رفته پلی آف یک بازی وجود دارد و سه ضرر در آن Gurley خاص و قوچ’ بازی در حال اجرا به طور کلی به شدت به خطر بیافتد: خلیج تمپا (یک 55-40 از دست دادن Gurley پنج حمل برای 16 متری) بالتیمور (یک 45-6 از دست دادن Gurley شش برای 22) و دالاس (یک 44-21 از دست دادن Gurley 11 برای 20).

تنها هشت بار در 16 بازی انجام داد Gurley حتی رسیدن به 50 متری عجله و این نباید تعجب آور است که قوچ سوم در لیگ در عجله متری و متری در هر حمل در سال 2018 کاهش یافته است به 26 در مجموع عجله متری و 28 متری در هر حمل در سال 2019. McVay دو برابر را در “تقصیر من” هفته به هفته نمی تواند پنهان کردن این واقعیت است که وجود دارد چیزی به طور جدی اشتباه است.

بنابراین بهتر است که آنها بخشی از راه. قوچ می توانید با تشکر از Gurley برای خود تلاش و دستاوردهای خود را به عنوان McVay و جنرال موتورز Les Snead را در اظهارات روز شنبه. Gurley می تواند مقابله به مثل در راه خود را به یک تیم دیگر در حالی که در انتظار یک فرصت را به نشان می دهد او پس از انجام تمام.

آن زمان – زمان گذشته واقعا برای هر دو طرف به حرکت می کند. نه برای مدت طولانی به یاد داشته باشید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>