الکساندر: ترل گومز حرکت از CSUN به San Diego State

به عنوان یک کالج بسکتبال کالا ترل گومز مطلوب بود.

خود را فراموش کرده ام 5-پا-8 قد و قامت. به جای در نظر گرفتن تولید خود را. بچه از Inglewood بالا ساخته شده یک نام برای خود در سه فصل در کال ایالتی نورتریج: بزرگ غرب دانشجوی سال اول سال و برای اولین بار تیم تمام کنفرانس به عنوان یک دانشجوی سال دوم و یک کاربر به طور متوسط از 19.2 و 19.8 امتیاز دو فصل یک 43.6 درصد موفقیت شغلی رای از فراتر از سه نقطه از خط (44 درصد در سال گذشته) و دوام به طور متوسط بیش از 36 دقیقه یک بازی به عنوان یک دانشجو.

و او در حال حاضر آخرین اما به سختی آخرین مثال از نحوه انتقال پورتال و فارغ التحصیل انتقال حکومت را ساخته اند آن را آسان تر از همیشه برای انجام اواسط پخش عمده به روز رسانی وضعیت خود را.

گومز خواهد بود ایالتی سن دیگو آزتک ها هر زمان که آینده بسکتبال فصل رول در اطراف واجد شرایط بلافاصله به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال زیرا او باید به اندازه کافی اعتبار به فارغ التحصیل از CSUN پس از زمستان دوره های آنلاین و کلاس های باقی مانده در این تابستان. او بدست می خواهم یک پرش در اعتبارات دانشگاه و حتی قبل از ورود در سمنان پردیس, هزینه یک سال فاصله در Middlebrooks آکادمی پس از چهار سال در کالیفرنیا و در نظر گرفتن دوره های آموزشی از طریق East L. A. کالج.

او می رود و از یک تیم بود که 15-17 فصل گذشته به یکی که 30-2 آخرین بخش من تیم به از دست دادن یک بازی و یک احتمالی شماره 1 یا شماره 2 دانه اگر وجود داشت یک NCAA Tournament و یک با حداقل سه نفر از بالای آن شش گلزنان بازگشت. و شاید چهار.

تاریخ و گارد ملاکی فلین led آزتک در به ثمر (17.6) و کمک (5.09) در فصل گذشته افتخار بود نه پست های مختلف-فصل همه تیم امریکا بود و فینالیست برای باب Cousy جایزه به عنوان ملت گارد نقطه که در نهایت رفت و به اورگان Payton پریچارد. فلین که چسب پیوند می خورند چنین شگفت انگیزی خوب تیم پس از انتقال از ایالت واشنگتن است تا مارس 26 به تصمیم می گیرید اگر او می خواهد به چشم پوشیدن ارشد خود را در سال وارد NBA پیش نویس است.

گومز گفت: San Diego Union-Tribune مارک زیگلر که او خوشحال به بازی در کنار فلین اگر او می گرداند. اگر فلین نمی کند, SDSU به میخ یک جایگزین یک بازیکن است که تا به حال 1.66 کمک برای هر گردش مالی به عنوان یک دانشجو حتی اگر چند فصل او می خواهم یک مقدار زیادی از بال برای CSUN مربی علامت Gottfried.

ارتقاء برای گومز ، بدون شک. او از نورتریج را 2,400-صندلی Matadome به سن دیگو ایالت 12,414-صندلی Viejas عرصه و از یک برنامه است که به طور متوسط 923 طرفداران یک بازی در خانه را به یکی است که به طور متوسط 11,668 بود و پر جنب و جوش ترین دانش آموز بخش در ساحل غربی که به ایجاد یک فضای که فریاد می زند ، (و اتفاقا از یکی از بسیاری از بخش برنامه های در L. A. منطقه به بزرگترین زمستان نشان می دهد در سن دیگو.)

دلایل خود را به عنوان او اظهار داشت این در مصاحبه ای در CSUN play-by-play صدای Ghizal حسن پادکست بودند دو قسم است.

او نسبت به آینده اش در این بازی در که مایل به بازی بیشتر گارد نقطه. “Bein’ 5-8 من خیلی میخوام بازی روی بال بیش از حد بسیاری از مکان های بیشتری برای 40 دقیقه,” او گفت:. “بنابراین من به خودم فکر, مرد, شما می دانید اجازه دهید سعی کنید برای رفتن به یک برنامه که در آن شما می توانید ثابت کند که شما می توانید نمره و تسهیل نه فقط نقطه و اجرا بالا و پایین دادگاه. … من می خواهم برای خودم یک شات خوب به یک حرفه ای. این واقعا چیزی است که این تصمیم (به) فقط به یک شانس و یک فرصت بهتر به یک حرفه ای است.”

دلیل دیگر: در سه فصل و یک سال تحت رخی Theus و دو تحت Gottfried, Northridge شد ترکیب 34-62. این فصل 15-17 بهترین بود از سه فصل و Matadors برنده شده بود خود را به آخرین چهار و شش از هشت عنوان به مسابقات غرب که هرگز صورت گرفت.

او فکر کرد که آنها تا به حال یک شانس برای برنده شدن در این کنفرانس مسابقات و تا به حال آنها انجام می شود بنابراین او گفت: Hasan. “وجود دارد یک شانس بالا شانس من خواهد ماند. من فقط با استفاده از آن به عنوان نشانه ای مانند شما می دانید چه ؟ من فکر می کنم من نیاز به حرکت می کند.”

این احتمالا یک تصادف: در حالی که واشنگتن و ایالت آرکانزاس و آیووا ابراز علاقه یک بار گومز رفت به پورتال بزرگ دو ایالتی سن دیگو و Gonzaga. تفاوت گومز گفت: حسن این بود که SDSU سر مربی برایان Dutcher با او تماس به طور مستقیم و به سرعت. Gonzaga را علامت چند اجازه دستیار خود را تماس گومز گفت.

این چیزی است که انتقال پورتال فرفورژه. هنگامی که فرایند استخدام باز می شود برای بار دوم کمی چیزها مهم نیست.

آن را تبدیل به بسیار خرید بازار. از ظهر پنج شنبه با توجه به کلامی مرتکب وب سایت 754 men’s basketball, بازیکنان وارد شده بود, پورتال 294 از آنها تا به حال تصمیم جدید در مدارس و ما تعداد 36 رفته بود از متوسط برنامه به کسانی که با جاه طلبی.

گومز’ CSUN هم تیمی گارد الیاس Harkless است انتقال به Oklahoma. USC به اضافه چهار تن از این بازیکنان از جمله طولانی, ساحل, دولت مرد بزرگ جاشوا مورگان بزرگ غرب دانشجوی سال اول از سال است. آریزونا, ASU, اورگان, ایالت اورگان و واشنگتن باید همه اضافه شده انتقال از اواسط رشته های بسیاری مانند گومز بلافاصله واجد شرایط به عنوان گراد نقل و انتقالات.

شکار غیر قانونی و یا به سمت بالا تحرک ؟ احتمالا بستگی به این دارد که طرف شما در آن هستید.

[email protected]

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de