کهکشان و LAFC خود را تجدید رقابت شنبه شب در MLS برگشت مسابقات اما من نمی بینم که چگونه شما می توانید با مراجعه به آن به عنوان El Tráfico اگر آن را در حال وقوع در نقطه فاصله بندر آزادراه.

شاید باید آن را لا Burbuja, که, گوگل ترجمه به ما می گوید که اسپانیایی برای حباب. خواهد بود که یک مرجع به دیزنی پردیس در اورلاندو که در لیگ تلاش کرده است تا رزومه کاری خود را برنامه.

یا شاید ال Sudor خواهد بود مناسب تر. این Sweatbox. هر کسی که دیده می شود هر یک از این بازی های انجام شده در مرکز فلوریدا سرکوبگر جولای رطوبت نه تنها دو فوق العاده گرماژ در هر بازی اما هیدراتاسیون می شکند در هر نیمه را درک مرجع.

“بدیهی است که این بازی شده است کمی کندتر از حد معمول” کهکشان هافبک ساشا Kljestan گفت: روز شنبه در یک زوم کنفرانس. “فاصله تحت پوشش در این بازی شده است به عنوان بالا به طور معمول در برخورد با گرما و رطوبت است.”

LAFC دروازه بان کنت ورمیر گفت: در تیم خود را بازکن دوشنبه او “از دست رفته بسیاری از مایعات بدن. احساس کردم در نیمه دوم پاهایم گرفتن سنگین است. من در تلاش بود برای نوشیدن (مایعات) برای روز در یک ردیف اما در پایان آن را نمی مقدار زیادی کمک کند.”

ورمیر ایستاده است بیشتر از شب است. تصور کنید که چگونه آن را تحت تاثیر بچه ها که باید اجرا شود.

“اگر ما در حال گرفتن نیست (هیدراتاسیون) معافیت من فکر می کنم بیش از 50 درصد از این تیم خواهد شد برخی از گرفتگی” ورمیر گفت.

و پس از آن می رود یک شیراز رقابت در سازمان ملل-شیراز تنظیم. فن تعامل است که باعث می شود این دربی خیلی وحشی – فکر می کنم یک USC-UCLA football جو تنها چند زبانه – گم خواهد شد. شرکت کنندگان از هر دو طرف در طول پنج شنبه مجازی جلسات گفت: آنها می دانند که طرفداران خود خواهد بود تماشای تلویزیون است که باید انگیزه کافی است.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر نه داشتن آن دسته از طرفداران جیغ در هر یک از دیگر در محدوده نزدیک بر شدت حتی اگر آن را هنوز هم تلخ رقیب در طرف دیگر و حتی اگر پس از LAFC و کهکشان را از دست داد در افتتاحیه جمعه شب هر دو تیم نیاز به این سه امتیاز را به مطمئن شوید که از گرفتن از مرحله گروهی این مسابقات است.

کهکشان را جویر “Chicharito” هرناندز گفت که رویکردهای هر بازی مانند یک دربی, اما او قطعا درک اهمیت ضرب و شتم همسایگان خود را. اما او افزود: “این کمی پیچیده به بازی بدون فن و بدون سر و صدا و همه چیز.”

و آن را حتی پیچیده تر می شود فقط بازی دوم مسابقه برای هر تیم در چهار ماه در جلال rec زمینه در دیزنی ترکیب در 10:30 شب به وقت محلی و در گفت: ما به عنوان یک sweatbox.

“شما آن را در حال حاضر” هرناندز گفت: با خنده. “من نیازی به توصیف آن است.

“این فقط به طور کامل متفاوت است. این مثل این است که اگر شما بروید و کار خود را در دفتر و هیچ کس وجود دارد فقط خودتان با یک کامپیوتر. و یا کار در خانه. بدیهی است که آن را پیچیده است. منظورم این است که ما نیازی به پنهان کردن آن. ما نیازی به دروغ در مورد آن. آن را کاملا متفاوت است. آن را پیچیده است. اما ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما. که در این باره هست … سعی در ارائه بهترین که ما می توانیم و پس از آن امیدوارم همه رفتن خوشحال می شود و نتایج در حال رفتن به بسیار مثبت است.”

دیگر عوارض? زمانی که این نسخه از LAFC-Galaxy واقعا بهترین در بهترین حالت آن را Chicharito در یک طرف و 2019 MVP کارلوس ولا ، ویلا با همسر باردار و قابل فهم نگرانی در مورد coronavirus تصمیم گرفتند. هیچ کس نباید او غبطه خوردن حق این تصمیم اما این یکی دیگر از راه های که در آن شنبه شب بازی نمی خواهد کاملا یکسان خواهد بود.

(سپس دوباره آن را هنوز هم سخت به تصور کنید که یک El Tráfico با هر نام و بدون Zlatan Ibrahimović با عنوان چیزهای زیادی به او زده تا در این دربی در آن دو فصل است. فراری و Fiats هر کسی؟)

عوارض و غرابت نمایندگی بخشی از هزینه های ورزش حرفه ای و دوباره در حال اجرا. شده اند وجود دارد سکسکه در MLS رویداد با دالاس و Nashville مجبور به عقب نشینی به دلیل تعداد قابل توجهی از مثبت coronavirus آزمون. اما آنها آن را از طریق بیش از یک هفته و شنبه شب L. A. رقبای ما را در خیمه جاذبه است.

LAFC مربی باب برادلی گفت: او را نگه داشته و تیم خود را در سواحل غرب برنامه به عنوان آنجا که ممکن است تا 10:30 محلی/7:30 PDT شروع خواهد شد کمی کمتر نامطلوب. تیم او در اولین بازی جمعه لگد کردن در 5 p. m. و اقیانوسیه بنابراین این خواهد بود که برای اولین بار در میدان آزمون است که معمول شده است.

سپس دوباره آزمون واقعی ممکن است زمینه برای همه درگیر در این ماجرا است. فراتر از آموزش و وعده های غذایی و تصویری جلسات و مانند آن کمتر است که بازیکنان انجام بهتر.

شایان ذکر است: هر شرکت کننده در روز پنجشنبه دوقلو زوم جلسات آمد به وب کم با پوشیدن ماسک.

“هر کس در تلاش برای گرفتن حق گام برای ایمن ماندن” کهکشان هافبک جو تاج گفت. “من شخصا صرف بیشتر از زمان در اتاق من … فقط تلاش برای آن را آسان نمی شود در همه جا.”

LAFC را ورمیر گفت: او را به انجام همان.

“من در اتاق من, تماشای, دیگر, فوتبال بازی ها, بازی برخی از بازی Call of Duty, تماشای برخی از Netflix,” او گفت:. “و این که چگونه من بعد می رود.”

کار خود را بعد از همه این است که به ارائه هیجان به جای آن به دنبال.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de