الکس Kingsbury: دوست من زندگی در داخل جنگ علیه ترور است. گوش دادن به او

Category: توین سیتی

در خارج از مقر ارتش 10th کوه لشکر در فورت درام می ایستد یک بنای تاریخی به واحد یکی از زیباترین و اغلب مستقر در سال های پس از حملات 9/11. دو سفت چسبیده سربازان یخ زده در برنز و کمک به یکدیگر در صعود یک تخته سنگ با کمک یک طناب. حک شده در اطراف بنای واحد را شعار: “صعود به شکوه و عظمت.”

من راه می رفت در سراسر سنگ و برنز در بسیار سرد و تاریکی از شمال ایالت نیویورک برای 20 دقیقه در ماه گذشته به عنوان دوست قدیمی من سروان. ریچارد مورفی ایستاده بود و فقط از گوش رس و صحبت بر روی تلفن خود را در مورد بلندی استقرار در افغانستان و در مورد خودکشی.

من رفتم به فورت درام چون من شده فکر کردن زیادی به تازگی در مورد میهن پرستی. آن است که پس از انتخابات سال است. ما سیاسی قبایل در حال جنگ بر سر چه چیزی را به عنوان “آمریکای واقعی” و با گسترش چه چیزی نیست. در عین حال در خود گفتن از ملی روایت حق رونویسی حقایق است که لکه دار کردن امریکایی, داستان, در حالی که در سمت چپ چند برگ از آنها را.

فراتر از سطحی سیاست از میهن پرستی است که در زندگی تجربه از میهن پرستی. برای مورفی, 40, که به معنی نگه داشتن سربازان ذهنی سالم به طوری که آنها می تواند به مبارزه در خارج از کشور و سالم ماندن هنگامی که مبارزه خود را بیش از. او به خوبی گوش چون بیشتر از بسیاری از او دیده می شود چه هر دو بزرگ و وحشتناک در مورد ایالات متحده است. او می داند که چگونه از کشور می تواند تصاحب قلب او هنوز هم چنگ زدن با اخلاقی ابهامات از خدمت سربازی.

سربازان در 10 کوه در حال آماده شدن برای یکی دیگر از تور در افغانستان است. جنگ وجود دارد به طول انجامید بیش از 18 سال است. سال گذشته نیروی هوایی کاهش یافته و بیشتر بمب ها در این کشور در هر سال از سال 2013. 17 ساله که داوطلب خدمت سربازی با رضایت والدین هنوز متولد در زمان حملات تروریستی بودند که انگیزه اولیه برای همه کسانی که برای استقرار.

به عنوان یک سلامت رفتاری افسر در 1st Brigade Combat Team, مورفی کمک می کند تا تصمیم بگیرید که کشتی در خارج و چه کسی باقی می ماند و می شود کمک کند. همه سربازان در حال ذهنی مناسب برای استقرار. دیگران که مناسب وحشت زده هستند. او شب تماس تلفنی که من نگه داشته stomping پا را گرم نگه دارید مربوط به یک بیمار اما این همه او می خواهم به من بگویید.

مورفی می بیند بیماران در طول روز کار می کند و تلفن در تمام ساعات صحبت کردن به مبارزه با رهبران مورد آمادگی مردان و زنان در این واحد است. این طول می کشد بسیاری از گوش دادن به حق تماس در مورد آنچه که در ذهن کسی را. فقط به خاطر یک سرباز اشاره خودکشی همیشه بدان معنا نیست که سرباز است که جدی در مورد مصرف خود و یا زندگی خود را. برخی از آنها جدی در مورد انجام این کار, اما اجازه ندهید که آن را شناخته شده است.

هیچ کس می رود به جنگ به تنهایی رود. پادگان زندگی نیز یک پروژه جامعه به خصوص وقتی که می آید به سلامت روان و پیشگیری از خودکشی. در سال 2018 آخرین سال است که برای آن وجود جامع اطلاعات 541 خدمت وظیفه فعال اعضای درگذشت خودکشی. برای تنظیم جمعیت, نرخ خودکشی برای نظامی است که به این نرخ برای کل جمعیت, جایی که آن را تبدیل به دومین علت مرگ و میر برای آمریکایی بین سنین 10 و 34. (جانبازان بحران خط است که کارکنان 24/7: 800-273-8255 مطبوعات 1. خدمات نیز در دسترس هستند آنلاین و یا از طریق پیام کوتاه 838255.)

آموزش سخت کوه فرماندهان چگونه به گوش دادن — و چه برای گوش دادن به صورت — نیست که مورفی تصور نظامی منجر خواهد که او داوطلب خدمت سربازی. نزدیک به 20 سال پیش زمانی که او editor-in-chief از دانشگاه های ما, روزنامه, من نمی خواهد که پیش بینی شده در این مسیر است.

اما مردم در حال تغییر سن و تجربه است. و تاریخ است.

در ژانویه 2001 مورفی و من نوشت: یک مقاله است که مقاله مورد بازدید توسط جورج دبلیو بوش و دیک چنی های دریافتی رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور به ما در مدرسه و دانشگاه جورج واشنگتن. این رویداد به افتخار ارتش است. کالین پاول و دونالد رامسفلد و جان مک کین همه وجود دارد در سالن اجتماعات بلوک فقط از کاخ سفید است. “این تیم امنیت ملی من هم قرار است در کشور ما سابقه” بوش به جمعیت گفت.

خارج از دانش آموزان نشان داده در برابر آمریکا تحریم ها پس از آن اعمال شده در عراق است.

داخل Lee گرین راديال از “God Bless the U. S. A.”

وجود دارد مقدار زیادی از پرچم. بسیار وطن پرست.

هشت ماه بعد پس از آن یک قانون, دانشجو, دوست من نشسته بر روی پشت بام ساختمان آپارتمان خود را در مه آلود پایین نگاه در سراسر رودخانه پوتوماک و تماشا به عنوان پنتاگون سوخته است. او راه می رفت به یک ارتش استخدام ایستگاه چند روز بعد.

“این فقط عمیقا تحت تاثیر قرار, من,” او به من گفت بعد. “من احساس کاملا مجبور به عضویت و انجام بخشی از من.”

واحد خود را پس 372nd پلیس نظامی شرکت وارد کویت در ماه مه سال 2003 دو هفته پس از بوش خطاب به ملت در مقابل یک “ماموریت انجام شد” بنر در U. S. S. آبراهام لینکلن و اعلام پایان دادن به عملیات جنگی اصلی.

“جنگ علیه ترور همچنان ادامه دارد و در عین حال از آن است که نیست بی پایان” بوش گفت. “ما نمی دانیم که بعد از پیروزی نهایی است اما ما شاهد عطف جزر و مد است.”

که جزر و مد تغییر کرده بود باطل undertow.

این 372nd صرف پنج ماه آموزش و نظارت بر افسران پلیس عراق در حله شهر در حدود 450.000 نفر در کنار خرابه های بابل باستان. سابقه اصلی و دانشجویی قانون مورفی پس از آن ارتش متخصص قدردانی تجانس از تلاش برای آوردن نظم و قانون به یکی از birthplaces از قانون نوشته شده.

واحد خود را فرستاده شده به زندان ابوغریب, زندان, اجرا پایین پیچیده بین بغداد و فلوجه خواهد بود که به زودی مترادف با برخی از ارتش های تکان دهنده ترین نقض حقوق بشر پس از ویتنام است.

در حالی که سربازان و پیمانکاران شکنجه زندانیان در ردیف 1 از امکانات او اختصاص داده بود به ردیف 6. ردیف بودند یک زن و شوهر از صد متری از هم جدا اما آنها همگرا در آینه تاریخ.

در نوامبر سال 2004 زمانی که او 25 ما به ثبت سه ساعت تاریخ شفاهی از استقرار خود و او در از دست دادن برای توضیح آنچه در آن بود به خانه می آیند داشتن شده است به طوری که نزدیک به یکی از عمومی ترین جنایات جنگ با تروریسم. اکثریت قریب به اتفاق سربازان در زندان ابوغریب خدمت كارش او گفت:. “مردم به من نگاه کن و آنها فکر می کنند که من دروغ گفتن به آنها” او به من گفت: “و این خیلی خسته کننده سعی کنید برای انتقال آنچه واقعا رخ داده در زندان ابوغریب چه جو بود واقعا دوست دارم.”

“چرا کسانی که هفت پلیس نظامی نگاه خوشدل در این تصاویر ؟ شما واقعا تبدیل حساسیت به شرایط انسانی هنگامی که شما در یک جایی مثل زندان ابوغریب. هر شب هر شب که می بینید چیزی است که شما نمی خواهد در تمام عمر در ایالات متحده است. من تو را دیدم یک مرد خوردن یک نور فلورسنت لامپ … من تو را دیدم یک مرد مالیدن مدفوع به مو … من دیدم زندانیان برش خود را با تیغ.”

یک لحظه از اخلاقی حساب آمد زمانی که مورفی به حال برای انجام یک حفره بدن جستجوی یک استاد دانشگاه که به سختی می تواند راه رفتن بدون عصا در زندان مصرف برای برخی ناشناخته و جنایت.

“و در اینجا من در ارتش ایالات متحده و در اینجا بود که این بسیار حساس دنبال پدربزرگ-نوع و فقط … من نمی دانم. این نوع یکی از آن لحظات که در آن من فقط به عقب گرفته شده و من فقط تحت تاثیر قرار گرفت.”

در حالی که همه وجود دارد, شبانه, حملات خمپاره. موشک بیش از حد. وجود دارد کمین در دروازه و مواد منفجره در جاده ها.

اما اخلاقی آسیب — صدمه به روح ناشی از شرکت در چیزی ناعادلانه — دارای یک شعاع انفجار برای هر کسی که با وجدان. ابهام در عملیات نظامی پس از 9/11 در حال زمینه مناسبی برای اخلاقی آسیب است. آمریکایی به طور متوسط ممکن است احساس گناه یا شرم برای انجام جنگ با تروریسم — درگذرنده از جنایتکاران جنگی و یا نامعلوم زندانی کردن بدون محاکمه از مردان در گوانتانامو و یا تلفات ملکی ناشی از حملات هواپیماهای بدون سرنشین — اما آن می تواند ویرانگر برای کسانی که یک بخشی از آن است.

برای حفظ از حساسیت او به من گفت او حل و فصل به یاد همه زندانیان خود را نام و گوش دادن به تمام سوالات آنها تا به حال برای او در طول دو بار در روز سر می شمارد.

“من در زمان پاسخ به تمام سوالات خود را حتی اگر من یک جواب و 99 ٪ از زمان من نیست که جواب دادن. اما من می خواهم من را از تماس با چشم و گوش بکنم و پس از آن فقط پاسخ به بهترین توانایی من است.”

پس از 15 ماه در عراق, او به خانه آمد. رفت و برگشت به مدرسه قانون است. پیوست ROTC سپس قاضی مدافع عمومی سپاه. او شروع به کار به عنوان یک نظامی وکیل. کردم با زندگی.

اما او همچنان مضطرب و افسرده. آنچه که او شده است می خواهم از طریق در زندان محو نمی کند. وضعیت او بدتر شده در طول سال. هنگامی که افکار خود را تبدیل تیره تر او به دنبال کمک.

او گفت که او احساس شرمندگی و خجالت هنگامی که او راه می رفت به سرپرست خود را به اجازه دهید او را می دانم.

“هر آنچه که شما نیاز دارید Murph,” سرهنگ سرهنگ آنتونی Febbo به او گفت. ارتش خانواده است.

“این افکار خودکشی واقعا من از freaked,” او به من گفت که در ماه گذشته. “من نمی خواهم بمیرم اما من نمی خواهم به احساس می کنید که راه دیگر. من می دانستم که من نیاز به کمک.”

در سال 2008 مورفی به بیمارستان رفت در فورت هود که در آن او مستقر شد و گزارش داد که چگونه او احساس شد. به دلیل کمبود نظامی متخصصان سلامت روانی او اشاره شد خاموش-ارسال به یک غیر نظامی مددکار اجتماعی. او درمان کردم و شروع به گرفتن بهتر است.

او باز به داشتن من نوشتن در مورد بهداشت روانی تاریخچه. “چرا من این کار را انجام دهید در حال حاضر است.”

او یک مشاور حقوقی در متعدد خودکشی تحقیقات و او نوشت فورت هود بهداشت روان در سیاست برای اطمینان بخشیدن به سربازان است که به دنبال کمک نمی خواهد پایان حرفه خود.

او در حال آماده شدن برای اعزام در ماه نوامبر سال 2009 زمانی که مسلح ، نضال حسن به ضرب گلوله و کشته شدن 13 نفر و زخمی شدن 30 نفر در چند صد متری از دفتر خود در پایگاه. حسن برنامه ریزی شده بود برای اعزام به افغانستان به عنوان بخشی از یک واحد سلامت روان حرفه ای آموزش دیده برای مقابله با مبارزه با استرس است.

پس از تیراندازی یک ارزیابی روانی پیدا مورفی مناسب برای استقرار. در بغداد او billeted در یکی از صدام حسین پیر قصر. “سفارت ایالات متحده در بغداد به زمین تنیس — در اکتبر — من با سرعت حرکت کردن شما در زمین بین دو رودخانه” او به من ایمیل فرستاده شده در جولای 5, 2010. من تا به حال سفر به و از عراق به عنوان یک خبرنگار برای یک مجله اما رفت و هرگز او را ببیند. او همیشه برنده در تنیس به هر حال.

به عنوان یک ارتش وکیل او زد تئاتر بزرگترین کمک حقوقی درمانگاه برای سربازان. او همچنین رهبری تا خارجی ادعا ماموریت اطمینان حاصل کرد که ادعاهای مالی از صدها نفر از عراقی ها که زمین شده بود کشف و ضبط برای ساخت پایگاه های نظامی پرداخت شد.

یک سال بعد او دوباره به خانه. سپس او تصمیم گرفت که خود را خواستار شد نه به عنوان یک وکیل اما به عنوان یک شنونده.

“من به خصوص علاقه مند در استقرار به عنوان یک عضو از یک مبارزه با عملیاتی کنترل استرس جدا شدن” او نوشت: در سال 2013 نامه اعمال به ارتش و استاد در کار اجتماعی برنامه است. “من را دیده اند دست اول نیاز به خدمات بهداشت رفتاری در پرت و دور افتاده پاسگاه و امیدوارم که من می تواند بخشی از یک راه حل برای یک مشکل جدی نیاز به درمان است.”

نظامی دارای کمبود متخصصان سلامت روانی یک نتیجه از حقوق پایین و ساعت های طولانی و چند فرصت برای پیشبرد یک وزارت دفاع گزارش تازگی در بر داشت.

بسیاری از بیماران او می بیند باید مشکلات که نمی بنیادی از مبارزه با. برای سربازان از رابطه جنسی خشن پس زمینه, ارتش, زندگی این است که گاهی اوقات خود را در اولین برخورد با مرزها و نظم و انضباط. نظامی به پایان می رسد تا دوباره پدر و مادر بسیاری از افراد جوان که پیوستن به. بسیاری از استرس پس از سانحه او را می بیند می آید از تروما مواجه می شوند قبل از اینکه ارتش زندگی مانند سوء استفاده در دوران کودکی است.

کمتر از یک سوم از تمام جوان آمریکایی دیدار شرایط برای خدمت در ارتش است. کسانی که واجد شرایط نیست, عدم به اندازه کافی رسمی آموزش و پرورش; آنها دارای سوابق کیفری آنها بیش از حد اضافه وزن دارند.

در میان کسانی که واجد شرایط چند خدمت می کنند. پس از حملات 9/11 بار از جنگ کاهش یافته است در slenderest بریدن از جمعیت است. استقرار آنها دوباره و دوباره و دوباره.

برای بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها نظامی دور و کشف فرهنگ است. همانطور که برای سیاستمداران بسیاری از خوشحال هستند از ادای احترام به سربازان زمانی که آنها را مناسب. آخرین رئیس جمهور به یک کودک خدمت در مبارزه بود دوایت آیزنهاور.

“به عنوان یک نتیجه, ملت, گران قیمت ترین و مورد اعتماد موسسه از راه دور از جمعیت فراهم می کند که مردم و پول ضروری به وجود آن” برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. به این نتیجه رسیدند در یک 2019 گزارش. “چنین رویکردی در تضاد با پر جنب و جوش دموکراسی است.”

این روزها چه می گذرد برای میهن پرستی می توانید احساس مقادیر و امن است. آن را حتی می تواند گردیده مانند به اشتراک گذاری یکی از کسانی که ویروسی ویدئوها از بازگشت سربازان تعجب آور بچه های خود را.

فاصله بین میهن پرستی از در ballpark و میهن پرستی از میدان جنگ است که گسترش در راه است که آن را سخت تر برای آمریکایی ها برای نگهداری به یکی دیگر. و فاصله بین کسانی که در آمریکا تجربه است گسترش در راه است که آن را سخت تر برای نگهداری به یک دیگر و یک مفهوم مشترک از کشور است. جایی است که آن را بیشتر از بین عمومی و کسانی که زندگی کرده ام زندگی خود را در داخل و سپس در سایه — جنگ علیه ترور است.

حتی پس از 27 ماه در مناطق جنگی و مورفی معمول برای استقرار است هرگز همان. با همسر و دو بچه های تدارکات کوه. با FaceTime و واتساپ و HD ویدئو, میدان جنگ است و نزدیک به اتاق نشیمن از همیشه قبل از.

در خانواده کانتر آشپزخانه در فورت درام نشسته مقاله جزوه: “به خانه خوش آمدی بابا! 10 نکته برای ارتباط با فرزندان خود را پس از استقرار.” زمان را برای خانواده است. همه چیز را به آرامی. انتظار می رود که همه چیز تغییر کرده است. (“نکته: ارتباط مجدد با مادر بیش از حد.”) این چیزی است که بیشتر سرباز homecomings شبیه است. هیچ ویدئوها. بدون پاسخ. بدون تبلیغات است.

نزدیک به دو دهه پس از بهره گرفتن مورفی است که در نهایت رهبری به جنگ او فکر کرد که او برای امضا. یک چیز او را آموخته و در آن زمان است که هیچ یک از صعود به شکوه تنهایی.

الکس Kingsbury می نویسد: برای نیویورک تایمز. همانطور که در بالا ذکر شد خط بحران برای جانبازان است 1-800-273-8255 (1 را فشار دهید). یکی دیگر از منابع برای کسانی که به داشتن افکار خودکشی ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 (بحث). شما می توانید یک لیست از منابع اضافی در speakingofsuicide.com/resources

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im